Najdi forum

Zdravo, stara sem 26 let, samska že precej časa. Ne vem kje najti fanta, takega da bo priden, delaven, spoštljiv in ki bi me imel zares rad, ne pa samo izkoristil. Na Tindru ni nič pametnega, v službi imam same ženske, prijateljice imam tudi samo ženske, nimam neke velike družbe, da bi mi lahko prijateljica predstavila nekoga ki ga pozna. Vsake toliko grem s kako samsko prijateljico v mesto na sladoled, pa potem sedive ob Ljubljanici, ali pa greve na kak hrib. Saj tam opazim fante, samo vsi so ali v paru s punco, ali so starejši, mlajši, … Če je že kak potencialen pa nihče ne pristopi, jaz pa tudi ne želim izpasti kot da sem prišla na hrib na lov. Torej zanima me, kje ste druge punce spoznale svoje fante in kako? Fantje pa: Kje se skrivate? Prosim, naslednjič ko boste na kakem sprehodu zagledali kako punco, ki vam je všeč, prosim pristopite do nje. Hvala.

Si na pravem mestu, samo malo počakaj da začnejo padat maili za dopisovanje 🙂

Zahteve imaš, kaj pa ti nudiš?

Ženska ima normalne pogoje pri iskanju partnerja. Ne zanima je materjalnost in denar kot vse ostale. Žal boš ostala sama, jaz mislim podobno in sem sama pri 37. Takih moških ni – ne obstajajo.

V populaciji moških je takih več kot 80%. Na žalost pa so večini žensk nevidni. 😉
Sama nisi zato, ker takih moških ni, ampak zato, ker jih ne vidiš.

so samo odpreti je treba oči

Jejhata, jejhata!
Ja pa najlažje jamrat in hodit kofetkat ter na sladoled, ane? 🙂

Pa da te bo en ogovoril ob sprehodu ob Ljubljanici?
Te ne bo!
A veš za kaj ne?
Jo ogovoriš, nakar se ti od zadaj stemni. Ko se obrneš, zagledaš King Konga, ki se ti predstavi kot fant dotične punce in ga zanima, kaj se ti sliniš okoli njegove bejbe …
Sploh pa pridni delovni fantje ne hodijo na sprehode in kofetkanje ob Ljubljanici, ampak DELAJO!

Malo ciničnega uvoda, v katerem je precej resnice.

Poglej:
– Tinder ??? – a veš za kaj se to uporablja?
Ena ravno tukaj zgrožena sprašuje, kaj naj naredi, ker je ugotovila, da njen fant uporablja Tinder. Obstaja ena druga, slovenska aplikacija, kjer imaš sicer tudi gor razne »fukfehtarje«, kot jim rečemo v naših krajih. Najde pa se tudi kakšen priden, delaven, pošten itd. fant. Takih na Tinderju ni.

– Tudi toliko nisi, da bi se tukaj logirala (to pomeni da imaš v naslovu modro barvo) in bi s kom poklepetala preko ZS … nikoli ne veš … najlažje je jamrat, ane.

– lahko se pridružiš kakšnemu Planinskemu društvu, pa tam spoznaš določene ljudi in si malo razširiš družbo … planici smo fanj ljudje 🙂

Je Epedimija in Corona – res je. Ampak poleti (tako pravijo) naj bi bilo O.K.! … kaj če bi se kam vpisala:
– v Fitnes – tam se razteguje en kup moških in če ne bo nič, boš imela vsaj bolj fit postavo …
– v plesni tečaj – marsikdo pride tja v brez plesalke. Ni rečeno da bo tisti s katerim te bodo »poparčakali« ta pravi. Sigurno pa ima kakšnega prijatelja oz. te predstavi svoji družbi (prijateljev) in si razširiš kroge poznanstev …
– s prijateljico ali sama … kakšen izlet ali potovanje, preko agencije (cel avtobus ljudi) … spet spoznaš nove ljudi …
– greš na hitre zmenke … tam garantirano vsi iščejo partnerja.

Naštel sem ti nekaj možnosti, ki jih imaš malo morje!

Pozdravljena 112
kakšnih fantov točno ni,razloži malo?!?
So,so in eni in druge.
Lep dan-m20

Veš kaj, če pa kdo ogovori žensko ga pa na koncu obtožijo spolnega nadlegovanja..
Čudni časi so za spoznavanje novih ljudi.. Ti pa lahko zagotovim da imam enako mnenje glede spoznavanja žensk in se nič ne dogaja.. pa sem star 33.. če želiš se lahko kdaj oglasiš.. srečno

veliko se nas skriva po sobah in kleteh se posebej taki kot sm jst

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 03.05.2021 ob 07:09

V populaciji moških je takih več kot 80%. Na žalost pa so večini žensk nevidni. 😉
Sama nisi zato, ker takih moških ni, ampak zato, ker jih ne vidiš.

Inceli in mgtowčki ter drugi manipulatorji.. so z razlogom “nevidni”.

Najstniško dojemanje odnosov bazira na “vidnosti”. Če moški dostopa do ženske, kot v odnosu do vsakega človeka.. tudi vidnost NE peša.
FF – Fuk.Fehtarjev sicer ni za 80 procentov.. je pa tistih 25 tako intenzivnih, da ima ženska res občutek, da je večina moških spolno nepotešenih (in ne namerava postati njihov koš za praznenje).

De omnibus disputandum..

Odgovor na objavo uporabnika
nevemveč, 28.04.2021 ob 10:08

Zdravo, stara sem 26 let, samska že precej časa. Ne vem kje najti fanta, takega da bo priden, delaven, spoštljiv in ki bi me imel zares rad, ne pa samo izkoristil. Na Tindru ni nič pametnega, v službi imam same ženske, prijateljice imam tudi samo ženske, nimam neke velike družbe, da bi mi lahko prijateljica predstavila nekoga ki ga pozna. Vsake toliko grem s kako samsko prijateljico v mesto na sladoled, pa potem sedive ob Ljubljanici, ali pa greve na kak hrib. Saj tam opazim fante, samo vsi so ali v paru s punco, ali so starejši, mlajši, … Če je že kak potencialen pa nihče ne pristopi, jaz pa tudi ne želim izpasti kot da sem prišla na hrib na lov. Torej zanima me, kje ste druge punce spoznale svoje fante in kako? Fantje pa: Kje se skrivate? Prosim, naslednjič ko boste na kakem sprehodu zagledali kako punco, ki vam je všeč, prosim pristopite do nje. Hvala.

“Učitelj pride, ko je učenec pripravljen”, pravi stara budistična modrost.

Povedano drugače, dokler ste kot neka betonska prednapeta konstrukcija, ki se ves čas ukvarja le s tem, kje in kod dobiti fanta.. tudi izbire ne bo (oz. bo vrhunsko bedna, tudi če bo izvršena).
Ni torej iskrenosti namena spoznati sebi podobnega človeka.. temveč nekoga, ki bo igral vlogo “fanta”. Zapolnil vrzel skopano s pristiskom družbe, medijev, vrstnikov.

Partner pride, ko ga ne iščemo. Takrat, ko vidimo v ljudeh okoli sebe so-ljudi.. in ne tržno nišo “partnerjev”. S “fantovskim filtrom”, težko vidiš človeka pred seboj!

De omnibus disputandum..

Tukaj sem. Vse to kar si napisala. Kaj ko bi pustila mail za dopisovanje, brezu tega se ne da spoznati.Lp

Objava čaka odobritev

New Report

Close