Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kdaj prvi gibi v 2.nosečnosti?

Kdaj prvi gibi v 2.nosečnosti?

Mene pa zanima, kdaj ste tiste ki ste že drugič noseče začutile prvi premik otročka?

Sama sem namreč v 16. tednu in sem prebrala, da mati v drugi nosečnosti prej začuti premik ploda kot pri prvesnicah. Mislim da sem prvo pikico začutila okrog 19.tedna.

Že komaj čakam in sem prav nestrpna, Čeprav vem da bo zdaj res kmalu. Včasih sploh nimam občutka, da sem noseča in bi bila kakšnih konkretnih znakov prav vesela.

Lep dan, Janka

Jaz sem drugo lumpo začutila v 16 tednu, čisto po malo vsak dan. Vsi so rekli, da je prezgodaj, ampak se je le še stopnjevalo in je to res bilo to.

No, jaz sem že prvo pričela čutit v 16. tednu, pa tudi zdaj, ko sem 2. noseča, se je vse skupaj že zelo razpoznavno spet začelo v 16. tednu..

V prvi nosečnosti sem gibe začutila v 18. tednu, sedaj v drugi nosečnosti pa v 17. tednu.

LP

Jaz sem sicer v prvi nosecnosti z dvojcki in kao mislim da nekaj cutim (ko si polozim roko na trebuh) ampak komaj cakam (danes sem v 19 t 1/7) prve konkretne udarce da bom res prepricana da smo vsi trije tukaj.

srecno

Jaz sem v drugi nosečnosti otroka začutila štiri tedne pozneje kot v prvi.

Lp, Monstro

Prvic v 18. tednu (17t in nekaj dni), drugic v zacetku 16. tedna (15t 1/7).

Jaz sem zamudil v 1. Nosečnosti pr 18 tednu sedaj pa 2. Nosečnost pa lih danes 2 k je prosil s tem da ležala in miroval bila umirjena

New Report

Close