Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kateri šivalni stroj za začetnico amaterko?

kateri šivalni stroj za začetnico amaterko?

Mene pa zanima, kje je sploh kakšen šivalni tečaj?
Hvala!

tečaje imajo v trgovini Elna na Rojčevi v Lj.
Pokličite v trgovino in se dogovorite,če pa tam kupite šivalni stroj pa tečaj dobite gratis(20ur).Sem ga že obiskovala in gospa, ki vodi tečaj je super,vsestranska….priporočam,vedno se naučimo še kaj novega!

Najprej lep pozdrav vsem. Naj vam samo sporočim, da je gospod Arči kupil pred kratkim prav pri Singer service d.o.o. nov elektronski stroj Bernina, kljub našim slabim uslugam.
L.p. Anton Okorn

Za začetnika priporočam rabljen šivalni stroj Bagat Ruža. Jaz sem ga kupila v servisu šivalnih strojev Mohorko. http://www.sivalnistroji.com/ Bil je zelo poceni in z njim lahko delam vse kar potrebujem. Za razliko od novih modernih šivalnih strojev, ki so celi iz plastike so bagatovi stroji trpežni iz zelo vzdržljivi.

G. Toni Mohorko mi je stroj očistil in namazal in dela kot švicarska ura. Tudi pri navodilih mi je pomagal saj sem jih izgubila.

Za več informacij si poglejte: http://www.sivalnistroji.com/

LP Mateja Marn

priporočam Elno, ker ima 5 let garancije za razliko od drugih, ki imajo 2 leti
dobiš še gratis šiviljski tečaj
začetni Elna 1000 ima več kot dovolj za osnovno šivanje, 2100 oz. 2300 pa že tudi nekaj “naprednih” funkcij
vsi deli so kovinski, samo ohišje je plastično

Jaz prodajam Bagat Danica šivalni stroj v kovčku, če vas zanima…

lp

No, jaz pa negiram predzadnji odgovor. elna zelo zavaja kupce s svojo 5letno garancijo. Fora je v tem, da jim moraš svoj šivalni stroj obvezno dan 1x letno na servis pri tem ti pa prav fino zaračunajo 8vem da je bil servis v letu 2006 – 5.000SIT. Tako, da meni se potem to ni več splačalo.

Gogotu dam prau. Tud men se je piskar vzdignil s tole foro 5 let garancija elna. Garancija je moja pravica, varnost in ne obveza. Pol pa enkrat na leto slučajno pozabim nabasat mamo pa stroj u avto pa do serviserja in opa, že zapade garancije. Dej no! Get real! Elna ma 1 letno garancijo. This is real:)

Druga finta pa so te popusti 25%!! Od kje? Pol pa preverim mau tuje strani pa so cene bistveno manjše od naših slovenskih. Res teli trgovci lupjo naše stare mame.

Zdravo vsem skupaj!

Zanima me, če pozna kdo kakšno trgovino s šivalnimi stroji in podobnimi zadevami v Mariboru, ki ni Hofer ipd…

HVala

Jaz pa poznam eno dobro v Mariboru.Servis in prodaja šivalnih strojev Borštnikova 94, telefonska številka 02-420-24-97,to je servis,bote vidli !!!!!!!!! Šivalne stroje za začetnice tudi mamo,pa še kake dobre!!!!!

Če katera išče navodila za Bagatovo Danico.

Navodila so objavljena na spletni strani Servisa šivalnih strojev Mohorko.
www.sivalnistroji.com[/url]

Navodila so na zavihku ‘Navodila za uporabo BAGAT’

Našel enu hudo spletno stran za šivalni stroji[/url]. Pa sem malo preveril njihove cene in imajo bistveno cenejše od ostalih. Garancijo imajo 3 leta, trgovina v Kranju, kjer jih lahko testiraš. Fajn prodajalci, znajo povedat tako kot je, pa še drago ni.
Sem nabavil gospodinjski šivalni stroj[/url] za ženo, sam da še ne ve:)

Jest mam Danico pa sem zgubila čolniček. Koliko stane in ali ga imate? Špulčke za cvirn bi tudi rabila, če se dobijo.

Našel enu hudo spletno stran za šivalni stroji[/url]. Pa sem malo preveril njihove cene in imajo bistveno cenejše od ostalih. Garancijo imajo 3 leta, trgovina v Kranju, kjer jih lahko testiraš. Fajn prodajalci, znajo povedat tako kot je, pa še drago ni.
Sem nabavil gospodinjski šivalni stroj[/url] za ženo, sam da še ne ve:)[/quote]

Poznam tole stran. Sam popravim kdaj pa kdaj kakšen šivalni stroj in večinoma materiala nabavim pri Strimi. Naročim kr po telefonu in če imajo na zalogi dobim naslednji dan. Cene so pa res ugodne.
Čolniček, če sprašuješ po delih za Bagat Danico jih nekaj najdeš v meniju Gospodinjski šivalni stroji in dodatki[/url]. Je pa res toliko stvari na njihovem spletu, da moraš biti profesionalec, da se znajdeš. Upam, da sem pomagal.

Lep dan še naprej,
Miro

jaz si bom kupila neckermann in je prav kulski!!! pa še 80 evrov je.
lp

Ja tale strima.com ima res dobre cene. Ko sem kupovala robilni šivalni stroj za robljenje elastičnih majic sem imela že ogledano Elno 444. Na srečo sem našla strima.com in takoj naročila šivalni stroj Janome 1000CPX[/url]. Popolnoma isti stroj kot Elna 444, menda jih Janome dela za njih. Pri Strimi je stroj cenejši za 250 EUR!!! Noro. Zdaj pa imajo za 90-letnico janome strojev še poseben Set za cca.60 EUR, ki ga dobiš brezplačno ob naročilu stroja Janome 1000CPX Set.
Stroj je vrhunski, robi čudovito. Malo sem se bala glede prehodov pa so mi prodajalci svetovali posebne igle za ta stroj in res, brez pripomb.
Priporočam!

Lej za začetnico se ti ne spalča novga stroja kupovat (to gre zdej mal na moj mlin…) Ampka dejstvo je da se morš najprej navad spoznat stroj in kake funkcije ma, kako kaj uporabljaš da pol veš kakšen stroj kupit nov. Eni majo take potrebe da rabjo stroj z nastavitvam za miljon šivov eni pa rabjo samo par osnovnih. Najbol boš vedla če probaš na kakem starem.
Jst ti šivalni stroj Bagat prodam za koker pač misliš da je vreden. st mislm da je tm okol 50€ samo ga dam tud cenej če se ga kmal znebim:))) evo link: http://www.bolha.com/stroji-orodja-ostalo/sivalni-stroj-bagat-oglas1275076976

Živjo, če malo obudim tole temo….kateri šivalni stroj mi priporočate – šivali bi rada trše in debelejše blago, za flic, sicer tudi kaj tanjšega ampak mora pa biti zmogljiv za šivanje raznih preprostejših vrečk iz blaga, igrač in npr. za zarobljenje blaga za zavese. Izbira je ogromna….potrebujem vsaj usmeritev, kaj moram paziti, itd. vem npr., da je bolje če je čim bolj kovinski…..bo navadni šivalni stroj zadostoval ali potrebujem overlock…..overlocki se mi zdijo izjemno zakomplicirani:/moj trenutni šivalni stroj pa je prešibek za kakšne večje projekte:/

Živjo Naya.

Najprej je treba vedeti koliko boš šivala, količinsko mislim in kakšne vrste materiala. Zelo dobra izbira je Pfaff 3.0 Select gospodinjski stroj, ki ima industrijski lovilec in dvojni sistem podajanja tkanine. Cena ne vem ampak mislim, da se giblje okoli 600eur. Ta stroj je kar močan-sm ga preizkusil:)
Ko sem ga sam kupoval, za šivanje nekih motorističnih jaken, sem šel v Kranj, Strima Adria, kjer imajo pestro izbiro šivalnih strojev in zelo ugodne cene.
Predlagam, da greš k njim, vzemi svoj material (tistega najbolj kočljivega:) in boste testirali. Vsekakor pred nakupom testiraj stroj. Glede overlocka pa takole. Sam ga nimam ampak grem k prijateljici, da “obentlam” kakšne raztegljive stvari. Stroj sploh ni kompliciran in res naredi super, vse obenem, odreže, obšije in zašije. Ona ima kar močan overlock Janome 240d. Zdej imajo v strimi akcijo popolnoma isti overlock šivalni stroj Janome 990[/url], kjer dobiš še set tačk. Ceno preveri na internetu, ampak boš tukaj zadovoljna, ker je cena ugodna+3 leta garancija, pa servis, itd.
Če želiš robiti vrečke vsekakor potrebuješ overlock, ker gre lažje, hitreje in mnogo lepše kot pri šivalnih strojih, ki imajo imitacijo overlock šiva. Pri šivalnem stroju pa naj te ne zavede koliko programov ima, ker boš itaq rabila samo ravni šiv, cik cak in gumbnico.

Tako, upam, da sem ti kaj pomagal. Drugače pa kar vpraši.

Lp,

Jaz bi tudi šla na tečaj. Kje? Kdaj?

New Report

Close