Najdi forum

kater avto…

Katera Honda?

Citroën 2CV

LP
Rok S.

Me je kar zmrazilo, raj dam nogo pri kolenu odbit, kakor da mi ga tam polupiš :))

Lp

Hihi, katrco sem imel tud jest! Je blo tko kt u kupleraju! Luštn, ko si not, ko pa ven stopiš, ti je pa mal nerodno…

A Opla pa noben ne mara?

Vozil sem Yugo Florida 1.4 :-)))))))))

Trenutno vozim crn Citroen ZX 2.0i 16v (ljubkovalno imenovan leteca blokada ali drseca podgana), v roku 1-2 let nacrtujem Peugeot 406 Coupé.

Zelel bi si pa BMW Z3 Coupé 2.8i ali 3.0i, ali pa Citroen Oseé ali pa Peugeot RC. Ne bi se pa branil tudi Lamborghini Countach-a (polpretekla legendarna klasa) :-))))))))) (seveda bi morali biti vsi v crni ali srebrni barvi)

Zakaj nerodno, tudi midva sva jo imela in to celo dve.

Mater, Primorka, pa je mahnjena na japonce! DUCATI!!!! Grooooooooommmmmmm!

hihi, zadva pa pol hočeš met allroda, navadnega karavana kupi!

Mercedez 500SL. Whatta feeling….

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp

ja pozimi za rinit v hrib po snegu, poleti pa za rint na plazo po kolovozih, mivki in brezpotjih.

lp ajs

Countach mora biti črno-rumen! Seks na kolesih!

Ne boš verjel, težko sem se ločila od katrce, prav čustveno sem bila navezana nanjo. Je prvi avto v katerem sem se učila vozit in ko sem presedlala na “normalen” avto, sem se morala najprej šaltat učit. :)) Pri katrci se mi je to zdelo tako preprosto, mal marelco premakneš, pa je druga prestava. Dokler se petke nisem naučila šaltat sem preštela kar nekaj zobnikov, hehehe.

LP

Malo nevmesno: moj tip je pa čisto ubrisan na Audije, predvsem A6…lep, velik, zmogljiv, pa svinjsko drag.

Popravek. SLC 320 letnik 63!

CBR …

Lp, Bgv

Trenutno – Mercedes (W115) ’68, 200D… realno-sanjsko bi imel kakega Mercedes S-coupeja iz 80 al pa Mercedes W113 ’66 (to kar imam v coupe izvedbi), neuresničljivo sanjsko pa Mercedes SL190 ’55 roadster…

600, 900 ?

Sneg in kolovozi že… Na brezpotja pa pozabi… Razen če imaš toliko denarja, da ti ga ni škoda! A veš kva vse se dela na brezpotjih…

MONSTERRRRRRRRRRRRR …

Lp, Bgv

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close