Najdi forum

Kam zvečer ven???

Ker ful rada hodim ven…sploh pa zdej ko ni šole…me zanima kam kej zahajate, kje se kej dogaja…kaki dobri lokali al pa diskoteke??? Sama sem dostkrat v Asu, Papillonu, Hombreju…Lipi…samo to mi že vse ful preseda…Imate kake dobre ideje kam it…v Ljubljani & okolici?

petek sobota, krakra, companjeros, cyber….
ce si bl metalka pa to mas sodcek…to je vse v centru in okolici
Pol mas corner na vicu ( kle ni tok), casa v siski…
sub sub v tivoliju…
al pejt pa v kino gledat zeleno miljo:)

central v centru,lipa,brewery,casa del papa,afrika,emonska klet,cyber,cereza, itd itd

Kjer je dobra druzba je povsod lepo.. !!!
Vazena je pozitivna energija!

lp!
Nina

No jaz osebno ti brewerya ne priporocam, bila sem parkrat tam in moram rect, da cesa tako nagnusnega se videla nism..pa sem clovek, ki tolerira veliko stvari….
Vem, da se to dogaja v veliko lokalih pa to, samo tam je blo pa vedno nagravzno…

Brewery tut men ni všeč…preveč folka, vsi so nažgani, pa še muska mi ni všeč…Ej Melanija, a se v Casa del Papa med tednom kej dogaja?

hm…lipa je ql…kksnga zastihajo, bomba eksplodira..se strelajo na parkingu..jepp usak teden se kej dugaja. prov zakon morm rect….

get real ://

Ja tak je blo pri našem nekdanjem Krpanu. Na koncu je bilo že tako, da so bile racije vsak teden, staf se je prodajal čez šank. Folk se je tud kr neki strelal pa tko. Ja ja, kam plove ta svet.

se mi zdi da je med tednom bolj svoh v Casi.Rajs konc tedna pejt,pa tud vec folka je takrat:)

to je res.sam kje pa kriminala dandanes ni???

Zanima me kje je v Ljubljani cyber cafe??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close