Najdi forum

Kako veš?

Ej mene pa zanima kako veš da maš prehitri izliv, če še nisi sexal? Men ga je punca mal v roke uzela ko sva se že nekaj časa ljubimkala tako da sem bil že vzburjen pa mi je že po petih gibih gor dol prišlo? Je to prezgodnji izliv. Občutek imam tak če bi ga dal not da bi mi ziher takoj prišlo. Ali je to samo prvič tako hitro?

To definitivno JE prezgodnji izliv. Dogajal se ti bo zagotovo ene 20x preden se bo stvar umirila. Zato je po moje OK, da punco opozoriš na to, da nisi preveč živčen in bo sčasoma bolje. Kmalu boš postal pravi žrebec :)))

Mislim, da se nimaš kaj sekirati. Kot lahko razberem iz tvojega pisma, si na začetku svoje spolne karijere in to je čisto normalno, da ti je takoj prišlo, kajti verjetno si bil vzburjen 120%. In verjetno ti je punca prvič to naredila. Zato kar pogumno naprej in kot je napisala maca, vaja dela mojstra. LP John

ja, to je definitivno prezgodnji izliv.

prosim potrudi se zanjo- to zna biti res hudo, če se ti bo to kasneje redno dogajalo. sedaj je še normalno, predvidevam, da si s spolnostjo ravno začel, tako da se nimaš kaj obremenjevati. Če bo pa kasneje blem…bo pa potrebno poiskati metode, ki ti bodo pomagale preprečiti prezgodnji izliv.

Potrudi se, razglej se…knjige, revije, pogovori, tudi na tem forumu je že veliko zapisanega o tem.

veliko sreče in vztrajnosti ti želim

didi

Kaj se to vsem moškim dogaja na začetku kariere?

Ne vem na splošno, sam se mi zdi, da je to dokaj pogost pojav. Ti sam treniri s punco, pa bo 🙂

Modelj

povdarek na “s punco” 😉

Jst mam pa eno drgacno izkusnjo !
Ko sem prvic sexal se mi je zgodilo da mi sploh ni prislo !
Tud dobr mi ni blo prevec!
S punco sva sexala 6 ur ( ce vrjames al pa ne ) pa mi ni prslo !
Zdej mi je pa bols pa tut pride mi :O)
Uglavnm pa mislm da se bo tvoj problemcek kmal resu !
To je blo pomoje zarad tega k si bil tok vzburjen itd.
No ciao

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close