Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kako se hitro naučiti tujega jezika

kako se hitro naučiti tujega jezika

Mene pa zanima če kdo zna kaj dansko ali pa nizozemsko, kolikor sem do sedaj spoznala ta jezika iz raznih filmov se mi zdita zanimiva, mogoče kdo ve kje, kako se ju naučiti? Že v naprej hvala za odgovor.

Absolutno je angleščina lažja. Nemško se učim vsaj 10 let in jo razumem manj kot angleščino ki sem se jo učil na dveh tečajih. Seveda so veliko pripomogli mediji ki so v angleščini in ne v nemščini.

učiteljica Katja

Potem bi mene lahko malo učila angleško , nekako mi ne stečejo časi oz mi nikoli ni nihče točno razložil kdaj in kako se določeni časi uporabljajo.

Kaj menite.

Spoštovani !

Slučajno sem opazil sem vaš pisni komentar na tej spletni strani, pa me zanima, če tudi individualno inštruirate nemščino ?

Jaz bi potreboval nekoga, ki bi me naučil dobro osnove nemškega jezika, ker imam možnost dobiti službo v Avstriji in mi to predstavlja trenutno še največjo oviro…

Sicer sem 39 letni izobražen moški iz Gorenjske, trenutno brez redne zaposlitve…

Od kod ste ? ….vaša GSM št. ?

V naprej hvala za odgovor,

Franci
040 261-999

hejj jaz ti prioročam da se loti nemškega ker je lažji in je podoben slovenščini anglešcina je reteska sama se ang..ucim ze 9 let nem pa 1 in znam nem bolje kot ang :)))

Franci,
če je učenje nemščine zate še aktualno, me lahko pokličeš na 051390931. Osnove in pripravo na zaposlitveni intervju lahko osvojiš v 5 dneh.
Lp, Marta

Drago,
če ti pri angleščini delajo probleme časi, jih lahko v nekaj dneh odpravimo. Lahko me pokličeš na tel. 051390931 in ti razložim, kako.
Lp, Marta

martas pozdravljeni!

Mene zanima v kolikem najkrajšem času, če bi bilo dnevno 8 delovnih se da nemščino naučiti za raven splošne mature, če so učencu znane le osnove nemščine in nekaj besed? Kako je najbolje pristopiti k učenju nemškega jezika, kje začeti, kako nadaljevati?
Pravite, da inštruirate, izz katerega konca ste?
Lep pozdrav!

vsak tuj jezik ima svoje posebnosti in zakonitosti, katere se moraš enostavno naučit, pa naj bo to nemščina, angleščina, španščina ali svahili … če že izbiraš med ANG in NEM, bi osebno prej svetoval nemščino, saj je nekoliko lažja za učit kot angleščina, saj uporabljamo v pogovornem jeziku veliko nemških spačenk … sicer sem se pa učil oba tuja jezika, boljšo oceno pa sem imel pri nemščini … pri obeh jezikih mi je šla slovnica, besedišče pa nekoliko manj ….

Kako pristopiti k učenju nemščine??? Kje začeti, nadaljevati?? Je slovnica piflarija? Hvala za odovore že vnaprej! lp

malo poglej tale tečaj za nemščino …

ad učenje nemščine:
Sprechen, sprechen, sprechen und noch einmal sprechen.
Ponujam konverzacijo v nemškem jeziku (native speaker), individualno ali maks. 2.
Pay as you wish!!
Kraj: Ljubljana
Tel: 068-13 79 21

ad učenje nemščine:
Sprechen, sprechen und noch einmal sprechen.
Ponujam konverzacijo v nemškem jeziku (native speaker).
Pay as you wish!
Kraj: Ljubljana
Tel: 068-13 79 21

Kateri jezik izbrati je relativno, odvisno kateri ti je bližje in imaš že boljše osnove, ali pa se ti zdi na splošno ali z osebnega stališča bolj uporaben.

Glede metode je za hitro učenje najboljši konstantni stik z jezikom. Poslušanje radia, avdio fraze na internetu za začetnike, veliko branja. Obstaja veliko metod, izbrati moraš tisto, ki ti najbolj ustreza glede na tvojo osebnost in potrebe.

Knjiga, kako se učiti vsakega jezika, dostopna na spodnji povezavi:

http://learneverylanguage.weebly.com/

Lp

Pozdravljeni,

imam veselje do tujih jezikov. Iščem nekoga s katerim bi se učila konverzacije, branja ali podobnega v jezikih it, nem, fr, rus, hr, brazilske portugalščine. Sicer tega nekaj znam ampak bi še izboljšala. Sama lahko komu pomagam pri angleščini, španščini, nemščini, tudi slovenščini.

Imam veliko elektronskih knjig v tujih jezikih-ne leposlovje, tudi priročnike za učenje tujih jezikov. Če kdo rabi kakšne informacije, ima vprašanja (kako se učiti tuje jezike, itd…), predloge naj piše na

[email protected]

Jaz sem se najlažje naučila angleščine tako da sem veliko gledala angleške odaje in takoče govorim in razumem angleško rano to let se grem učit nemščino ampak se je sploh nočem. To pomeni lažje se je nauči angleščine če ponavljate besede in stavke poskusite se tudi pogovarjati v jeziku katerega se učite.

jaz pa iscem nekoga s katerim bi se lahko ucila nemscine…sicer sem zacetnik vendar pa so tecaji precej dragi…v zameno ponujam ucenje svedscine…

Zdravo,

bani 35 piši mi na mail [email protected]. Ti posredujem nasvete, literaturo, audio vsebine in še mnogo več:)

Če rabi kdo nasvete kje (spletne strani, brezplačno) se učiti tujega jezika, na kakšne načine, literaturo, karkoli, naj mi piše, imam res ogromno tega. Lahko si pišemo preko skypa, lahko tudi vi mene učite kakšen jezik…

Pa lep pozdrav vsem in upam, da odpravite vaše jezikovne težave.

http://si.elearn.eu/

Zanima me mnenje tistih, ki so to uporabljali.

Lp.

si.elearn.eu sem šele danes zasledil, vendar žal ne najdem nobenega opisa kako je z učenjem izgovorjave. Predvidevam, da gre zgolj za utrjevanje slovnice.

Mi je pa všeč program Euro Plus Reward. Pred časom sem si sposodil od znanca nemški jezikovni tečaj in moram priznati, da imam po dobrem mesecu dni uporabe izjemno dober občutek. Se mi zdi, da počasi že obvladam 🙂

New Report

Close