Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kako odstraniti bradavico

kako odstraniti bradavico

Za vzdevek se pa opravičujem – moral biti biti “četnik”. 😉

res pomaga 🙂

…mleček iz nezrele fige. Po kakšnem mesecu se je odluščila 😀

Tekočina iz lekarne (jaz sem imela Sakol) je meni pomagala, ampak je treba biti vztrajen. 15 dni ni nič. 19 bradavic na stopalih mi je šlo stran po 3 mesecih mazanja, 2 x na dan. Sedaj je od tega že nekaj let in je ok.

Rastlina ” mleček ” trenutno cvete , cvetovi so rumeni, izloča belo mleko, nanesemo jo na bradavico, nekaj krat, bradavica se sama posuši.

Jaz uporabljam Siddhalepa balm za vse vrste tegob.
Se mi je na nogi naredila bradavica, pa sem takoj namazal.
Odkrit rečen, pojma nimam, kdaj je zginila!

Običajno tovrstne zadevščine zjutraj opazim, a sedaj..dobesedno je zginila!

Imam še dve kremici, pa ti lahko dam.
Če potrebuješ, sporoči.
Kristian 040/476-285

bradavice odstranis z aloa vera gel 100posto deluje doma smo jih imeli vsi in z aloa vero smo vsi pozdravili bradavice v 2 tednih hotel bi da naredite test in ljudem z kremo resite tezavo aloa se prodaja v vseh lekarnah jaz sem jo kupil pred 20leti ko so jo se prodajali po hisah res deluje

samo olupek od limone si nalepi na bradavico čez noč!Kar zgine!Vsak večer,dokler čez par dni ni več bradavice!DOKLER NE ZGIBE!VZTRAJAJ!PREIZKUŠENO!

Tole z lulanjem drži 🙂
Sama sem to pred doooolgimi leti prebrala v eni leposlovni knjigi, če se ne motim, je bil celo Dnevnik Jadrana Krta. No, od takrat sem imela bradavico dvakrat, obakrat sem se polulala nanjo in je izginila takoj. Tako da ja, deluje. 🙂

Obstaja ena krema, ki je ko sam hudič!
Karkoli že imate, odstrani!
Če imate virozo/prehlad/migreno/glavobol, v nekaj minutah odpravi.
Idealno tudi za luskavico, proti klopom, komarjem….

Če vas zanima, za katero kremo gre, pišite na [email protected]

Uporabljam jo vsak dan in že leto in pol me zdravje služi!

Sicer je odvisno od vsake osebe..
Moj fant je sprobal vse živo. Od žganja z dušikom, česna, vseh možnih zdravil, ki se dobijo v lekarnah (tudi v tujini),..pa mu nič ni pomagalo. Že čisto obupan.
Na koncu mu je več kot 4 leta stare bradavice (tudi ogromne pod nohti) pozdravil krvavi mleček, in sicer po več kot 2 mesečnem vsakodnevnim (vsaj 3x na dan) nanašanjem tinkture.
Jaz sem mimogrede videla enega gospoda na TV, ki piše tudi knjige o zdravilnih rastlinah. Moj fant je sledil njegovemu receptu: Krvavi mleček nanašaš večkrat dnevno. Če imaš možnost uporabiš svežega, najlažje pa je, da narediš tinkturo in jo lahko nosiš tudi s sabo.
Tinkturo napraviš: Nabereš rastlino (po možnosti, ko cveti) in jo zmiksaš. Le to ocediš in to tekočino zmešaš z alkoholom(50%). Zmešaš v razmerju 1:1. Shraniš v stekleničko na hladno, temno; drži pa par let.

Poleg tega je moj fant tudi pil koprivov čaj za čiščenje telesa (tega sicer ne smeš piti predolgo, saj potem ima lahko slabe učinke na telo).

Veliko sreče vsem obupanim

Jaz jo imam na kazalcu,pa sem si namazila z zobno kremo denta med in ne pomaga. kremo sem na prstu pustila cez noč in to vsaj 3 noči zapored. moja bradavica ustreza opisu navadne bradavice… a kdo ve,kva naj nardim? a je vrsta bradavice pomembna pri odstranjevanju?

Nekateri pravijo da jim pomaga jutranja slina. Se pravi preden vstanes poslini,počakaj da se posusi in ponavljaj vsak dan. Koliko casa pa nevem. Srečno vsem…

Pozdravljeni,
Sama sem bradavico odstranila tako da sem vzela najmanjšo šiviljski iglo jo razkužilo v medicinske alkoholu in jo zbodla v največjo bradavico.nato sem z vžigalnik om segreva la iglo, igla se serije in te začne peći tako dolgo drži dokler lahko da te peče nato na hitro igli odstrani. Bradavico sem odstranila v roku 1 tedna . Imela sem pravzaprav 3 bradavice. Postopek sme ponavljala vsak dan. Bradavica sčasoma pocrni in sama odpade. Dosedaj mi se hvala bogu še ni povrnila. To mi je pa svetovala osebna zdravnica. Lahko probaš meni je pomagalo. Pa vso srečo vsem.

Poiskusi z neostikom. Bradavico prekriješ z lepilom. Ko se film poškoduje odstraniš in ponovno namažeš v par dnevih odpade.

zdravo.. mene neki zanima. jst sm si sla pred 3 dnevi zamrznt bradavico pri zdravnici na mazincu na nogi.. in zdej se mi je pojavla taka napihnjena bunka igleda kot nekakšent zulj.. in pa zelo boli če se je karkol dotaknem. Zanima me koliko casa se zdravi in tudi to ali jo je pametno predreti?. nameč zato ker me zelo boli in ne morem imeti obute skoraj nobene čevlje.

hvala za odgovor.

Jaz sem si jo odstranil tako da sem iz mase uzel tisti feder ga zažgal in to pritisnil na bradavico. Imel sem tako trdo kožo da tega sploh nisem čutil a bradavice od takrat nisem več imel.

Imel sem bradavico na čelu, ki je rasla. V začetku me ni motilo. Ko pa je postajala čedalje večja sem poskušal najti rešitev na internetu po nasvetih zdravnikov. “Pot ” me je ponesla na forum, kjer sem našel eno izmed enostavnih rešitev brez obiska zdravnika. Nekaj več kot mesec dni sem bradavico mazal z kalodontom – zobno pasto. Bradavica je izginila. Do sedaj se ni pojavila.

sama sem imela trdovratne. Eno ogromno cvetačo na mezincu, okoli po rokah pa cel kup manjših. Slinila sem jih zjutraj še v postelji, preden sem vstala, in so po 14 dneh izpuhtele. Pred tem sem dolgo mazala z mlečkom, pa čez noč vezala česen gor, pa kredo, niti zamrzovanje pri dermatolohu ni pomagalo. Samo slina, dobrih 14 dni.

Verjetno je odvisno tudi od vrste virusa.ki povzroči bradavico.

Ena sorodnica pa se je preprosto skregala z njimi, pa so izginile 🙂

Zdravo!
Da malo osvežim temo, bom delil mojo izkušnjo še z vami:)
Namreč imel sem zelo trdovratne,virusne bradavice po rokah(okoli nohtov) ter po podplatu-ni me nič bolelo.

Poskusil sem vse živo:
-Vezanje česna čez noč, kar sicer malo pripomore k tem da so bradavice zmehčane, ter jih tako lahko odrgnete in se navidezno zmanjšujejo..
-Wartner, zame, ker so bile bradavice zelo trdovratne ni pomagal kaj dosti.
-Razne kreme, sicer od Justa kakšna ognjičeva krema pomaga, s tem ti pa tudi malo lepotno zakrije.
-Tonik za bradavice,čisto brezveze.
-Poskusil sem zažiganje bradavic pri zdravniku z živim srebrom, oz. nečim podobnim. Postopek zgleda tako, da ti zdravnik nanese snov na vse bradavice, nato pa hitro počrni. Snov moraš drgniti z pilico za trdo kožo, ter hoditi na vsake 2 tedna k zdravniku. Obiskoval sem ga 2 meseca, vendar je bil to zgolj larifari, tudi najmanjše bradavice niso izginile.
-Nazadnje sem poskusil mleček iz regrata, kar pa mi spet ni pomagalo prav dosti.

Težave so se rešile po približno letu in pol, ko sem veliko časa preživel na soncu, jemal ribje olje, ter tako povečal vnos vitamina D. Znanka mi je povedala da se da ta vnos tudi testirati, ter tako lahko ugotoviš če je to razlog za nastajanje bradavic.

Torej, moj predlog je, pojdite ven na sonce, noge naj bodo ves čas suhe, brez nogavic, ter naj bodo tople-bradavice se najhitreje razširijo v mokrih,mrzlih predelih. Bradavice pa v 80%primerih same odpadejo po 2 letih..

Lep pozdrav, upam da sem komu pomagal z nasvetom, glede na to da je bila tema odgovorjena nazadnje 2009.

New Report

Close