Najdi forum

Kako naj razpolagam s časom?

Pozdravljeni!

Mi lahko prosim kdo svetuje, kako naj se naučim razporediti čas, da bom lahko vse opravila in ne bom tako utrujena, kot sem zdaj. Delam dopoldne, do treh, potem hitim v fitnes, nato pa imam še kmetijo doma, kjer delam do poznih večernih ur. povejte mi, kako naj si prerazporedim čas, da ne bi bila tako zelo utrujena. Nikoli se ne naspim dovolj, dam si malo duška med vikendom, a nekako ni dovolj, v službi se mi pa kar dremlje. Kaj naj?
Že vnaprej hvala za odgovor

Ce te preganja cas, pomeni, da si prevec obremenjena. Vsaj za nekaj casa se moras necemu odpovedati.

Lep pozdrav.

Prednostna lista:

na eni strani kaj bi rada/na drugi kaj zmorem.

In potem proces:razmišljanje, odločitve, črtanje,selekcija…in sprijaznjenje da ne zmorem vsega kar bi rada. 🙂

Pozdravljena.

Glede na to, da si vedno utrujena: si razmislila, če RESNIČNO potrebuješ ob delu na kmetiji tudi fitness?

Ali pa drugače: potrebuješ fitness TI ali tvoj ego? Bi preživela, četudi ne bi bila odvisna od tega, ali greš v fitness ali ne?

Še mičkeno bolj drugače: ti je delo na kmetiji zelo odveč? Si tega ne upaš priznati sebi ali tistim poleg tebe?

Zapri oči in pomisli, kateri od dveh stvari bi se lažje odrekla. Zberi vso moč in to, kar si se odločila, tudi izpelji.

In TO je TO.

Srečno pri izbiri!

Amedea

New Report

Close