Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Iščete delo/delavca? Kako dobiti posojilo brez garancije ali oderuških obresti, če si brezposeln

Kako dobiti posojilo brez garancije ali oderuških obresti, če si brezposeln


Jz sm reskirala in vzela iz tujine. Dobila💪 pa hvala bogu brez oderuskih obresti

Preko koga ste vzeli posojilo?

Nuskaa

Ali je mozno dobiti kaksno vec informacijo glede posojila v tujini. Hvala in lp

Pozdravljena Nuskaaa!

Lahko lepo prosim napišete preko koga ste dobili posojilo?

Se imate mogoce kje kontakt? 🙂

a lahko prosim za kaksno informacijo glede tega ([email protected]) hvala.


Jz sm reskirala in vzela iz tujine. Dobila💪 pa hvala bogu brez oderuskih obresti
[/quote]

Žal tako ni res sem sprobalala in dobila na koncu nič – ker so hoteli da jim nakažem točno tisto kar imam še naračunu – tako da nisem lih prepričana v tvojo zgodbo. Prijavila na policijo – lahko samo pozabim na to kar sem dala.
Imam vse dokumente in papirje toda hoteli so točno toliko kolikor imaš na računu – tako da nisem prepričana nikakor. Posebno pa z e-mailom [email protected] – sedaj je sigurno drugi.

lahko dobim kak kontakt?

Lahko lepo prosim malo več o tem poveste na [email protected].
Nujno bi potrebovala posojilo.

Mi lahko kaj vec poveste? Moj mail: [email protected]

FINANČNA STORITEV BANCO SAFRA
trenutno daje posojilo po 2-odstotni obrestni meri.
Ponujamo različne vrste financ, vključno z: osebnim posojilom, stanovanjskim posojilom, posojilom za konsolidacijo dolga, avtomobilskim posojilom, kmetijskim posojilom, poslovnim posojilom in posojilom podjetjem po 2-odstotni obrestni meri na leto in je fiksno. Za več informacij se obrnite na nas po e-pošti: za več informacij [email protected] ali prek številke WhatsApp: +1 (765) -405-7552

FINANČNA STORITEV BANCO SAFRA
trenutno daje posojilo po 2-odstotni obrestni meri.
Ponujamo različne vrste financ, vključno z: osebnim posojilom, stanovanjskim posojilom, posojilom za konsolidacijo dolga, avtomobilskim posojilom, kmetijskim posojilom, poslovnim posojilom in posojilom podjetjem po 2-odstotni obrestni meri na leto in je fiksno. Za več informacij se obrnite na nas po e-pošti: za več informacij [email protected] ali prek številke WhatsApp: +1 (765) -405-7552

Potrebujete hitro posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti ali projektov, nam pošljite e-pošto. Posojilo odobrijo v manj kot 24 urah in denar hitro nakažejo na vaš bančni račun.
Email: [email protected]

Potrebujete hitro posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti ali projektov, nam pošljite e-pošto. Posojilo odobrijo v manj kot 24 urah in denar hitro nakažejo na vaš bančni račun.
Email: [email protected]

Re: Ponudba za financiranje

Lahko si izposodimo glede na znesek, ki ga potrebujete, in pogoje, ki vam olajšajo življenje.
Ponujamo kratkoročna in dolgoročna posojila. Če vas zanima, nas kontaktirajte po e -pošti. Tako vam lahko razložimo različne pogoje in pogoje.

Email: [email protected]

Objava čaka odobritev

New Report

Close