Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kaj zenske najprej opazijo pri moskem

Kaj zenske najprej opazijo pri moskem

ma ne ti men z otrčjim obnašanjem no.. to sploh pol ni tip,, ampak navadn otrok.

Men je pa najbolj pomembn, da se zna fant pogovarjat in je inteligentn in razgledan, tak da mi ob njem ni dolgčas. Zunanjost pa sploh ni grozn važna.

jaz na moskem najprej opazim njegovo postavo in obraz,pa tud kako se obnasa in njegove kretnje..zeloooo pomembno pri meni je tudi kaksne cevlje ima in da ni prevec zanemarjen :)) najbolj ql mi je,ce tudi pri moskem vidis,da vsaj malo skrbi zase in da ni totalno zapuscen

Trikrat zapečen, kilo želeja na glavi, okrog vratu “zlatni lanac” (min. 0,5 cm), da se ja vidi, da ga ima. Pa da ne pozabim še ternerke.

To je zame čisti čefur.

Oči, pogled, nasmeh in roke so včasih tako sexi…

hm…oki res da ma vsak drgacn pogled na svet…tko tut na cloveka in vsak ma drgacn okus. pa tko je tut prou an…ka pa bo blo…???=)) recmo jest fuuul padam na take tipe k majo recmo skustrano cupo, pol tut ful koj upazm ucke, nasmeh. ful mi je pa dobr ce je tip sportnik…sej ves an, pol ma tut dobro postavco pa tko. res pa da recmo tut dam mal na to ko se kej oblac pa to…sej ves un pregovor,obleka naredi cloveka an…oki pa pustmo to, rajs nam vec an=)))neki tacga uglavnem=)

Sam ne mi govorit, da zunanjost sploh ni važna. Nekaj te mora pritegniti npr. oči, ustnice, lasje, nasmeh.. Skratka vsaj neka malenkost.

Bljak, bljak, fuj, fej – se strinjam.

Zenske , kaj pa AVTO, pa CASH, pa VeCERJICE..:)))
a so minili casi plah pick!!!:)))

zdej pa mi sam ne rect, da vam to ne pase:))

Jst ponavadi najprej opazim kaksen pogled ima tip… iz oci lahko full razberes, da ne naletis slucajno na kaksnega, ki mu je pomembno samo kako ga bo filk vidu, ker to je pol brez veze… Ne maram, da poskusa bit nekaj, kar ni… to je full opazit in tak je pri meni ponavadi takoj odpisan, tudi kot Prijatelj (v pravem pomenu besede), ne samo kot potencialno fant. Vsec so mi samozavestni tipi, a ne narcisoidni, prijazni in taki, ki znajo razmisljat in se ne znajo pogovarjat samo o tem, kaksna je dobra “prasica”, kje so ga vceri zurali in pri kasnem grmu tocno so bruhali. Bedno. Tudi da je tip PRETIRANO urejen… (full gela na glavi, nakicen na vseh moznih koncih)… BLJAK!!!

LP, Petra

p.s.: sploh pa kaj se sekiras kaj punce najprej opazimo na fantih? A je pomembno? Prvo ku prvo vsaka punca najprej opazi nekaj drugega in verjetno tudi vse hocemo takega, ki bi bil taksen kot je in ne bi prirejal sebe glede na to kaj punce najprej opazijo, pole to nisi vec ti, ampak samo nek umeten karakter, ki pa ni niti malo zanimiv, prej pateticen

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close