Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kaj zenske najprej opazijo pri moskem

Kaj zenske najprej opazijo pri moskem

Slisal sem ze veliko razlicnih zgodbic glede tega, kaj je prva stvar, ki jo zenske opazijo na moskem, npr. da so to cevlji, ipd…

Zdej me pa zanima, kaj od tega je res, zenske prosim odgovore na plano 🙂

to, da postavlja neumna vprašanja…

Men je pr fantih blazn usec smisel za humor in pa obnasanje!!!

ona je pisal/pisala:

> Men je pr fantih blazn usec smisel za humor in pa obnasanje!!!
Zakaj je smisel za humor tako pomemben? In kje je meja, da ni to že neresnost?

Tko je: usec mi je, ce me zna spravt u smeh. Ne b’ vedla, kje je meja. Men je blo vedno usec otrocje onnasanje pr fantih.
LP

Najprej zunanjost…ful so mi všeč visoki tipi, mal atletsko grajeni,…športno-eleganten stil…takoj opazm tut tipa ki dobr pleše in se velik smeji…

Mene najbolj privlači drugačnost. Da se ga takoj opazi, saj izstopa od drugih.
Drugače pa tudi če dobro pleše…

humor+good looking
za zveze bi ap mela enga fuuuul nenavadnga tipa

Kaj je zate nenavadnost?

Mislim, da bom mogo it na tecaje plesa ;))

men so pa full pomembne roke; kako ma oblikovane dlani, nohte… to ti full velik pove o cloveku. pol pa valda tud kretnje rok…

Jaz najprej opazim oči oziroma pogled in če ta ni pravi, z moje strani ni več zanimanja. Fant mora izžarevat samozavest, ampak v pravi meri- domišljavih tipov ne maram. Nato mi mora kaj povedat- pri tipih je najvažnejši jezik-se pravi punco mora znat obrnit. Izgled niti ni najvažnejši. Ampak ne sme si preveč dovolit. Če mi pa malo pomežikne in se seksi nasmeje, potem je z mano konec! Se pravi, važen je nastop! In seveda POGLED

Simpatičnost, obleka (ja jebi ga, če ma bele štunfe in prekratke hlače odpade), samozavest, nastop, lepe velike roke, oči, obnašanje, skratka mora imeti “tisto nekaj”!

HI
Jaz najprej opazim oči, potem lase, nasmeh, višina, obleka in kako se pogovarja.
Čao

Najprej pogledam, ali je čefur. Če mi zgleda, ga sploh ne gledam dalje. Če mi pa gleda “Janez”, pol je pa vsekakor najprej zunanjost.

Kako zgledajo čefurji? Daj mi povej, da bom znal ločiti!!

Mene tudi to zanima !

nenavadnost…tezka definicija…hmm..jst to ponavad zacutim ze tko…no ampak, da se potrudim=)) no en primer…gres recmo na koncert od ..hmm..ka bo zdj…oki recmo papa roach…in itq se bo tri much ljudi tam spredi guzvalo in neki skakal…itq an..no in pol opazl tam eno bitje med vso to guzvo…ki pac mirno stoji in poslusa…z nogami na tleh.
sam itq je nenavadnost skozi moje oci drugacno obravnavano kot pa skozi tvoje, recimo.

al pa recimo…hipiji..ce gledamo videz…jih je glede na celotno populacijo..bolj malo, in zato se men zdi to malce drugacno, nanavadno, najbols drugac…

hm…no tko recmo…neki tacga

lp

To si dobro povedala! Se čisto strinjam s tvojim odgovorom!

Ni slaba zamisel! Poskusi! 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close