Najdi forum

Pozabila dodat še eno pomembno lastnost: ŠKRTUH. Ter veliko besed, pravega učinka in dejanj pa od nikoder.

VodnarjevaBivša,

vse kar si napisala, sem doživljala celih 13 let zakona z enim takim. Enaka kot dva dinarčka. In dodala bi še 11. točko: veliko alkohola in nasilja.
Nekako se vse te lastnosti ne skladajo z njihovo “kao poudarjeno humanostjo”. Je pa bil tudi v podznaku vodnar in celo luno je imel v vodnarju.
In, ja k 7. točki bi dodala samo to, zelo veliko se je obešal po drugih ženskah. Vedno in povsod flirtal kar vpričo mene.
Naporen kot stohudičev, popolnoma napredvidljiv, nespoštljiv do vseh, ki so mislili drugače kot on, škrtuh, izkoriščevalec in parazit.
Zdaj se boste vprašali, zakaj sem bila z njim 13 let? Nimam pojma. Vaga sem in morda je v tem “point”.

Berem… bedarije.
Sem vodnar pa nič od tega, kar naštevate ne paše k meni.
Škrtuh nikoli nisem bil, nasilen tudi ne, alkohol – kaj pa je to? Nekaj za na kruh namazat?
Sam sem menenja, da je predalčkanje ljudi po zodiaku precej nezanesljivo in neuporabno.

Broad changed, things went wrong, shit happend, life goes on and I'm happy again.

Se strinjam. Moj partner je vodnar. Top človek.

A se hecaš???? Tudi jaz vaga in z njim sem bila 15 let.

Za vodnarje ne vem :), vodnarke pa meni tudi nekako ne “ležijo” … očitno bo nekaj na tem … :))))

Ne, ne hecam se. Vse kar sem napisala je bilo res. Pa še marsikaj drugega.

IZDELEK: Sanabela – Polžja krema

O izdelku:

Uporaba SNAIL GOLD CREAM, ki izboljša kožo, sega v antično Grčijo, kjer je Hipokrat – oče znanstvena medicine uporabljal zdrobljene polže in kislo mleko kot način, da se znebi vnetja na koži. V današnjem času je uporaba polževe kreme se začela, ko so kmetje, ki obdelujejo polže za francoski trg opazili, da je njihova koža vidno bolj gladka. Danes secernirajo sluz, da bi pridelali polžjo slina, namesto, da drobijo polže. Je pa odvisno koliko ima krema te čudežne polžje sline.
Polževa sluz je bila sprva poznana kot zdravilo za bradavice, danes pa se uporablja tudi za pomlajevanje obraza in celo za zdravljenje brazgotin in opeklin.

Obnova kože (po opeklinah, ranah, urezninah..), dermatitis, uravnava pigmentacijo ter hidracijo kože, preprečuje razvoj aken, ter jo neguje in obnavlja, pomirja nastale posledice obolenj na koži (alergije, ekcemi, pordelost), gube, brazgotine, keratoza, sončne ali starostne pege, strije, krčne žile, bradavice…

Kako uporabljati SNAIL GOLD CREAM?

Dermatologi priporočajo redno uporabo in nanašanjem v tenkem sloju na očiščeno kožo enkrat do dvakrat dnevno na predel kože, ki ga želite izboljšati. Rezultati so vidni v prvem mesecu uporabe glede na težavnost dermatološkega problema. Koža pa je drugačna, boljša že po 15 dneh uporabe. Primerno za moške in ženske, tudi za občutljivo kožo.

*piscancek*
Ob vasem odgovoru pa se mi je kar nasmejalo. Sama sem oven po horoskopu in fant s katerim se dobivam vodnar… Vsi so mi govorili vodnar in oven nista za skupaj… Mogoce pa so se le motili �

Ej, pa ne morem verjet kako točno ste to napisale za vodnarje. Sem sveže ločena od vodnarja po 14 letih. Kakšen je bil moj? Navzven miren, flegma, inteligenten, govori ko ima kaj pametnega za povedat, drugače je raje tiho….doma pa da sem svinja, ku.., žaljenje, poniževanje. Pred žensko se počuti, da je bog, on je vsemogočen, ti pa kura. Izredno škrti, preračunljivi, skopuški, egoisti na kubik! Tam kjer je korist, tam je moški VODNAR. Tebe pa…ko te jebe! Ne sme bit lačen, žejen, potrebno ga je crkljati, mu streči…tudi on zna biti zelo ustrežljiv in pozoren ampak čisto odvisno kako se on počuti. Ni vedno tako dober. Doma precej zadržan, v družbi pa vesel, nasmejan, rad ima družbo, prijatelje, veselje, žur! Pred drugimi bo on car vse plačal, doma me pa jebe ker prašek sem kupla!

Ej, pa ne morem verjet kako točno ste to napisale za vodnarje. Sem sveže ločena od vodnarja po 14 letih. Kakšen je bil moj? Navzven miren, flegma, inteligenten, govori ko ima kaj pametnega za povedat, drugače je raje tiho….doma pa da sem svinja, ku.., žaljenje, poniževanje. Pred žensko se počuti, da je bog, on je vsemogočen, ti pa kura. Izredno škrti, preračunljivi, skopuški, egoisti na kubik! Tam kjer je korist, tam je moški VODNAR. Tebe pa…ko te jebe! Ne sme bit lačen, žejen, potrebno ga je crkljati, mu streči…tudi on zna biti zelo ustrežljiv in pozoren ampak čisto odvisno kako se on počuti. Ni vedno tako dober. Doma precej zadržan, v družbi pa vesel, nasmejan, rad ima družbo, prijatelje, veselje, žur! Pred drugimi bo on car vse plačal, doma me pa jebe ker prašek sem kupila . Prevaral me 2x. Za toliko vsaj vem, verjetno še večkrat. Jaz pa sem tehtnica…prijazna, praktična, harmonična…no edino v sexu sva se pa noro ujela. Kar se tega tiče, je bil pa the best! So neiskreni, lažnivci, škrti…ampak tko vse na easy. Sicer sploh ne dajejo tak vtis. Pa maščevalni! Joj, stran od njih!

Sam da ni iz Lj, pa da mu ni ime na D.??

To ni vodnar ampak psihič…

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

Sem vodnarka poročena z vodnarjem. Ne vem zakaj mečete astrološka znamenja v isti koš s karakterjem in to veselo posplošujete… medsebojni odnos ni odvisen od astro znamenja, ampak od vseh drugih pomembnejših komponent (karakter, vzgoja, okolje, notranje zadovoljstvo, kakšen je partner…).
Za prepir sta pa itak potrebna dva… tako da najlažje je govoriti da so vsi drugi krivi za odnos kakršnega imamo 🙂 Sebe lahko spreminjamo, druge ne moremo… Naj še povem da je moj mož idealen zame… imava iste poglede na pomembne stvari, se tudi skregava in ni vedno vse idealno, trmari kot tudi jaz, ima svoje tihe maše, kot jih imam jaz… ampak važno da v temeljih odnosa štima 🙂
pa srečno v iskanju “perfektnih” partnerjev 🙂

Kaj te je pa tako razjezilo, da si pokomentirala temo iz leta 2008? Uživajta še naprej v idealnih temeljnih odnosih. Tiste malenkosti, ki si jih tudi napisala, so samo res neke brezvezne malenkosti.

Moj vodnar je tak flegmatik, da mu je popolnoma vseeno, kje, kako bo živel, kaj bo jedel,…Vedno se mu nekako izide, vse, kar ima zapravi, zapufan do konca, samo, kakšen avto bo kupil,..Doma ne bi dal nič, za stanovanje mu ni mar, tako, kot je že ena napisala, praška ne bi kupil, sprašuje, a ga potrebuje? Obenem bo pa zadnje evre dal, da bo kolege ven peljal. Pravega prijatelja nima niti enega. Vsak ga nategne, če more, ampak on nič ne zameri. Kot, da je slep. Doma prazen hladilnik, samo okrog bi hodil. Najboljša je bila ta: Ej, a greva v Avstrijo nabavljat? Ja s čim, morava položnice plačat, rečem jaz. On pa: ja sej, zato pa pejva zdaj, ko še imava. Položnice-svoje da v predal, pa misli, da bodo izginile. Čez eno leto pa sodišče. Vse plačujem jaz, kredit za stanovanje in položnice, ker on bo svoj denar zapravil za izlete. Če rečem, da nam bodo stanovanje vzeli (meni, ker sem ga sama kupila), reče, ma pa kaj, saj si navajena, pojdi pa spet v najem. Ni mu mar, ker ve, da on se bo nekako že znašel. Nekje bo že živel, nekaj bo že jedel .Aja, je pa rad, in to zelo dobro. Ne bo jedel enolončnice, le zrezke, pa po gostilnah bi hodil. Zraven pa dolžan banki, da te kap, vrnil, pa varčeval pa ne bi. Pa samo to gleda, kaj bo lepega oblekel, pa spet nov avto kupil. To, da kolegi stanovanja kupujejo, streho nad glavo, razmišljajo bolj zrelo, tose ga sploh ne dotakne. On bo z zadnjimi 50 euri piknik naredil, pa ljudi, ki jih niti ne pozna povabil. In ti ljudje ga nikoli ne bodo na svoj piknik povabili, pa niti užaljen ali prizadet ni. Popoln flegmatk. Zato, ker nikoli še ni sam živel, vedno ga rešujem jaz ali mama, aha star je pa že skoraj 50 let. Tako. In tudi laže, vsaj par drobnih mi natrese vsak dan. Babe bi imel, če bi imel več pod palcem, pa če bi bil lep, tako pa nič od tega, samo gleda lahko. Stran od sebe ga sploh ne morem spravit, se me drži kot klop.

Sem vodnar in tole kar drži

Poznala sem štiri osebe pod tem astrološkim znamenjem in se delno strinjam z opisanimi lastnostmi.Moj ex je vodnar,ki je koristoljuben materialist,na zunaj je deloval kot,da ne zna do pet štet za štirimi stenami pa je dal vse na plano (slabo) dopovedat ali se z njim pogovarjat nisem mogla,ker jaz sem bila baje “neumna” itd.veliko tega je še bilo ampak se mi ne,da pisat.
Zdajšnji partner je enako vodnar in poseben po drugi strani kaj vem bom videla …..

Odvisno od karakterja ter podznamenja. Vodnarji so malo drugačni, kot ostali. Če si neka tradicionalistka ti priporočam kakšnega raka ali devico ali bika. Vodnarji se pač zanimajo za nove stvari, so inovatorji na nek način,itd. Sama z njimi lažje shajam, kot s kakšnim tradicionalistom kot je kakšen bik.

Najlažje je kriviti zvezde za pomanjkanje sposobnosti odločanja in karakterne lastnosti osebe katerega ste izbrale…

Jezuzpomagaj punce, a življenje se vam “kar zgodi”? Nimate nobenega vpliva na to?

Pa PS: Samo sončno znamenje ne pove dovolj o neku brez, da je zraven naveden še vsaj ascendant.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

New Report

Close