Najdi forum

Kaj mi je storiti?

Fajn je tole prebirat za popestrite popoldneva, ampak to je pa tudi vse…..Če bi že tebe tako begala ta menstruacija, in testi, bi ginekolog v enem šusu videl ali je ali ni. Krni test namreč!
In po vsem tem času še UZ. Tako da, daj štefta, pojdi blodit kam drugam.

“Kljub vsemu pa, me zanima, če je katera, ko ji je zamujala menstruacija in ko jo je dobila kot t.i. menstruacijo delala teste, dokler se ni dokončno zaustavilo?”

Zakaj raje ne odgovoriš na vprašanje? Namesto, da napadaš, Si nato, ko ti je zamujalo in si nato dobila t.i. menstruacijo ponavljala teste še nekaj časa, mesec, dva recimo, dokler se ni zaustavilo po zadnjem spolnem odnosu? Ni me begalo do sedaj, ker sem mislila, da sem imela že dve menstruaciji od zadnjega spolnega odnosa. Kaj je sploh problem za razumeti? Si ti v takšnem primeru, če si bila, delala nato na 3 dni teste dva meseca, kljub menstruacijam?

Ti pa prosim stresaj svoje frustracije kje drugje. Če imaš urejeno družinsko življenje, ne vem zakaj sploh blodiš na tem forumu, ko od tebe ni za pričakovati nobenega koristnega nasveta.

Nisem ga zasledila še na nobenem podforumu, niti od tistih, ki ste obsojale in pametovale.

Naslajajte se še naprej, če vam tako paše. Tu sem zaključila. Rade volje bom pa kateri priskočila z nasvetom, kot več ali manj jih podajam na Delu, čeprav nisem registrirana, kot tu določene ne, če ste mi že očitale karkoli, poleg obsod in pametovanja.

Veliko sreče vam želim.

LOL, ne morem drugega rečt, res ne.

Draga Štefka,

vsaka ženska z zdravim razumom bi po nekajdnevni zamudi menstruacije in pozitivnem testu poklicala v ginekološko ambulanto in se naročila na pregled, še posebej če bi se potem pričele pojavljati kakršnekoli krvavitve, test bi pa še vseeno bil pozitiven..od tvojega ugibanja glede nosečnosti je že 5 mesecev in res mi ni jasno. če trdiš, da je tvoj post resničen, zakaj pri bogu še nisi šla h ginekologu, ki bi v manj kot minuti potrdil ali ovrgel tvoje dvome!

Štefka,

najprej sem ti prav normalno odgovarjala in svetovala (glej nekaj mesecev nazaj) kot vsaki ženski, ki bi se ji lahko zgodila taka nosečnost in bi bila v stiski. Moja prijateljica je bila noseča 5 mesecev in ni vedela, ker je imela redne menstruacije. Zato bi tako zadevo prav zelo štekala.

Bom poenostavila: to, da ima ženska menstruacijo ali tej podobno krvavitev tudi v nosečnosti, je kar pogosto. Lahko se zgodi, da je test negativen tudi kak teden po pričakovanem datumu menstruacije. To, da ti test ne bi pokazal pravega rezultata 5 mesecev po zadnjem seksu, pa je čisti bulšit.

Če nam ti hočeš dopovedat, da tvoja ginekologinja februarja ne ve, če si ti noseča, čeprav si nazadnje seksala septembra, in da podpira tvoje mnenje, da se bo pa morda zanositev z jesenskim spremijem še lahko zgodila, pa je, oprosti, žalitev za vsakega, ki ta forum resno jemlje.

Zastavi vprašanje Pušenjaku: nazadnje sem seksala septembra in se kljub vmesnim krvavitvam skupaj z
ginekologinjo sprašujem, ali je mogoče, da sem noseča?

Mislim, da bodo tvoje dileme v sekundi rešene.

Peteršiljčkova se strinjam s tabo……sem že mela ekaj napisano, pa zbrisano, k sem si mislila škoda besed, k Štefka itak vse jemlje kot napad in noče razumet, kaj ji hočemo povedat.

Mislim, da je tudi tebi do sedaj že postalo jasno, da nisi noseča. Možnih pa je en kup drugih dejavnikov, ki povzročajo motnje v ciklusu. Ker sem nekje v tvojem postu zasledila, da ste se z ginekologinjo pogovarjale o sterilizaciji, si gotova starejša od 35 let (to je namreč spodnja meja za opravljenje sterilizacije). Se pravi, če si starejša od 35 let je že mogoče, da se telo pripravlja na menopavzo. Kar se najprej pokaže z skrajšanjem ciklusa in z molj blagimi krvavitvami (kot pri tebi). Ali pa kateri od drugih neštetih dejavnikov, ki motijo ciklus (npr. luteinska cista, kakšna hormonska motnja, nepravilno delovanje ščitnice…).

Lep pozdrav in upam, da čim prej ugotoviš vzrok tvojim menstrualnim težavam.

Oseba draga štefka, hvala za normalen odgovor. Zato ti bom tudi odgovorila. Ne glede na zadnja mnenja pred teboj.

S ščitnico je vse ok, kot je po preverki bilo b.p.. Po umrlem partnerju sem imela zvezo eno leto tudi z ljubljeno osebo, vendar sva se razšla in menstruacija ni nikdar zamujala, kljub neuporabi zaščitnih sredstev. Pred določenimi leti so mi z u. zvokom ugotovili tudi maternično pregrado.
Ker dejansko nisem bila v stanju na stanju nosečnosti, se s tem nisem ubadala, nisem spraševala, ker mi to ni bilo potrebno. In kako za boga naj vem, kako postopati? Če od zadnjega spolnega odnosa nato dobim nekaj krvavitev in smo vsi pomirjeni, ker je šlo za kao mesečno periodo z zamudo sicer, ampak, je prišla krvavitev? Kako naj sedaj bom pametna, da če prej nisem vedela, da so nosečnice lahko noseče kljub krvavitvam?
Ščitnico sem preverila pred kratkim, spet b.p.. Čudno mi je le, da sem se v teh nekaj mesecih poredila, kljub isti prehrani, ki ni kalorična, ker sem vitka in tudi, da odvajam blato redno, imam napet trebušček. Nekaj dni me čudno šraufa, kot pri menstruaciji, ampak nič od nič.

Drage ženske, vsaka ženska je zase svoj organizem in če je bilo pri vas vse normalno, mar ne more priti do odstopanj? In če že meni nekdo pravi, da ne vem, kaj mi želite povedati, poslušajte, kaj vam želim sama povedati.
Dokler nisem sama zbrskala na netu, da so možne krvavitve ob nosečnosti, mi pred tem nobena tega ni povedala, dokler vam tega nisem dala na pladenj, mar ne? Hvala za takšno napadanje.
Se ne obremenjujem s tem, z raznimi heci in bullshiti, kot ste povedale.
Kolegica, ki je že rodila, se ji je po 6 letih zarasel maternični vložek in je bila noseča, pa mislite da je vedela ob menstruacijah? Ker se ji je pa ta vložek zarasel, so ga pa morali odstraniti s plodom vred, ker ni bilo ok. Pa tudi ni vedela, da bi kaj drugače potekalo, kot pri prvi nosečnosti. Razen tega, da je imela krvavitve. Verjetno je bull shit, spet. Ker dokler niso na živo ven vzeli materničnega vložka, ker tako se ga je jemalo ven včasih, niso niti vedeli, da je noseča, ker ni kazala znakov kot pri prvi nosečnosti. Tako je 6 ur trpela na živo in ne boste verjele, tudi to se dogaja. Za konkretno izkušnjo, kako je to možno, vas pa lahko kar na njo naslovim, da bo koza cela in volk sit. Ampak, nima veze. Za vas, kot sem rekla, je zame vse b.p.

Oseba draga štefka, zakaj mi potem clear blue tako skače? Tri dni nazaj drugače, danes drugače. Drugače pa, je bila sterilizacija moj predlog in ne ginekologinje in mi je podala dober nasvet, zakaj se le za to nisem odločila. Ravno tako je s ščitnico vse ok.

Ker si v smeri človeka odgovorila, sem ti tudi odgovorila. Sedaj pa res zaključujem, da ne bo hude krvi, ker to ni bil moj namen. Tudi brala ne bom več v tem kotičku.

Vse dobro vam želim. Lp.

Mi je tole ena bolj neumnih tem ever, ampak bom vseeno še enkrat dala odgovor.
Glej, zgodb o tem, da so ženske imele krvavitve kljub zanositvi je kar nekaj. Nikoli pa ob nosečnosti ni bilo menstruacije. Krvavitev ni enko menstruacija, OK? Poleg tega praviloma to niso enakovredne krvavitve menstrualni!! OK?
In če si že toliko zbrskala iz neta, zbrskaj še to, da prisotnost hormona, ki kaže na nosečnost z meseci plahni! In v nosečnosti 6 mesecev, kot bi ti tada pokazala, da si, se več ne pokaže na nobenem testu. Pokaže pa UZ, pokaše se trebušček, pokažejo se gibi otroka…
Mislim, da zaenkrat na noben način nisi noseča in glede na tvojo zrelost je tako tudi kar prav. Verjetno pa te G želi spremljat, ker te pač mora kontrolirat! Pa ne zaradi nosečnosti!

Bilo bi dobro, če bi menjala strokovnjaka – ginekologa za psihiatra.

Še zadnjič v tem kotičku.

Sama se rešila zadevo. Ni pomembno kako. Rešeno z ginekologinjo, kjer je iz obeh strani prišlo do strinjanja.

Ker je pa poplava odprtih problematik (očitajoč mi neregistrirano ime), ste same pomislile na svoje nasvete, najprej z registracijo, nato z drugimi strokovnjaki, ker imate poleg tega, kar navajate tu, še ogromno ostalih problemov. Ste že naročene? Ali boste raje še naprej zbadale, ker ne morete zbadati v svojem ožjem krogu bližnjih? Zelo sem vam hvaležna, čeprav sem sama rešila, navsezadnje.

Kako, vas pa ne briga. Želim vam vse v najlepšem spevu dobrega. Lp.

Štefka je mogoče malo zajebala…in se vleče ven..ane Šfefi?
Upam, da si pametno rešila “tvojo težavo”.

lpA

Za vas ni pomemvbno.

Vse bo ok, tudi, sporočila velnega.

bIKSANJE Z BOLSI ni primerno, ko ugotovite svoje napake!

rrprijavljene kot oseba. Verjamem, da so se sprehodile kot peteršilj kot nič še dodadtno, da je lahko svoj jezik sprostila.
OMG.
To se vam res pri 50ih dogaja?

Jajca in peteršilj, da jih moram res speči, da boste utihnili veke vekomaj, čeprav peteršilja ne jem. Bruh.
Zanimivo, peterđilj, mina, kje je adapter z mino, ponosna sem na vas, ki ste z vsako eksplozijo na razpolago, kot ste dokazale. Love you. Peđerđilj čakam zato sta se mu že dve črki zamenjali. Verjetno ga bo Mina zrafnala. S šekajnjem se vse da, da mine in pride do svoje začimbe, pa čeprav zravna celo minsko polje.

Res ste se izkazake,Čeprav sem noseča.

Mnsko polje ni za vsakogar.

Migrena z mino, čakam! Še prej pošlihtaj svoje težave. Lp.

Se mi je zdelo, da me ne boste več mogle napadati.

Tiste, Sram vas naj bo!

Odnos, ki sta ga imele napadalke, bom prenesla v vašem imenu naprej. ne me potem osirat, ker sem se le od vas naučil, zrelih mamic. Bolje, da ostanete tiho!

si brezmadežno spočela štefka? :)))))))))))

Lepo pozdravljene…
Imam eno vprasanje.. 3 dni pred pricakovano menstruacijo nama je z fantom kar 2x pocil kondom a menstruacijo sem kljub temu dobila in je trajala 3 dni… Zanima me ce je kljub menstruaciji ki sem jo imela mozna nosecnost?
Lp

New Report

Close