Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kaj je narobe z mano?

Kaj je narobe z mano?

Tudi jaz sem imela podoben problem. Pojdi za model. Resno! Pri takih centimih imaš vse šanse in takrat boš imela res zastavljen cilj in možnost da življensko uspeš. Tipov pa se bo drlo okrog tebe. In to tudi nekaj karakterjev, ne samo šimpanzov. Verjemi mi!

…zunanja lepota ni vse… predvsem je pomembno, da se smejiš, ne tečnariš, se ne obremenjuješ z nepomembimi stvarmi (ne delaj iz muhe slona) , se znaš prilagajat in predvsem da si PREPROSTA- če preveč kompliciraš grejo fantje stran…
ne skrbi-bo že prišel pravi- sam od sebe. Če ga boš na silo iskala in si točno določila pogoje kakšen mora bit, ne bo nč. Sprosti se, uživaj v mladosti, hodi na zabave in ko boš najmanj pričakovala, ga boš spoznala…

SREČNO

Neki ti morm povedat! Jest sm visoka 185 in mam čist isti problem. Ful je lepo vedt, da je še ena taka kt jest. Enako sm tut jest lani dobila manekensko ponudbo ampak se nisem odzvala. Zelo lepo bi te prosila, če mi lahko po e-mailu pošlješ svoj naslov, ker bi si rada vsaj nekaj sporočil izmanjala s tabo. Lepo prosim. Višina mi dela probleme že od nevemkergaleta! To je grozno. Lansko leto mi je sošolec rekel, da mu zaradi višine ne delujem kot ženska. Lahko si predstavljaš kako sem se počutila. Prosim piši mi :).
Lepo se imej.
[email protected]

Piky k ti ta sosolc kej pomen? Ce ti ne kaj se pol sekeras kaj si nekdo misl o tebi. Sej itak zivimo v demokraciji in ima vsak pravico do mnenja ;). Ene velke zenske so kr ql, odvisno od videza pa karakterja.
Lep pozdrav 😉

Piky k ti ta sosolc kej pomen? Ce ti ne kaj se pol sekeras kaj si nekdo misl o tebi. Sej itak zivimo v demokraciji in ima vsak pravico do mnenja ;). Ene velke zenske so kr ql, odvisno od videza pa karakterja.
Lep pozdrav 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close