Najdi forum

KAJ HOČE?

MACA, Z DNE 16.07. BRAVO !

Ej Bionda!
Ne poslušat teh zavistnežev. Tip te ma zihr ful rad.Sam mal težko mu je zapustit punco, ker tud on misl, da ga hočš sam izkoristit. mal pomisl, da je tud on v težki situaciji. Če bi bla ti kul pupa, se sploh ne bi sprašvala o njem, ampak bi bla že z njim.
Ciao bella!

naj vam poročam o tem kako se stvar izteka:
ko sva preživela prelep večer skupaj, je naslednji dan končal zvezo s svojim dekletom, ker je izvedela za naju in zato ker ji je rekle da čuti nekaj do mene. Potem sta se nekako pobotala, ker je ona ful ostala slabo. In on je sedaj še vedno živčen, napet, žalosten, zmedenker ne ve ali je prav, ne ve kaj narediti, ne ve katero izbrati, boli ga ker povzroča vsem trem slabo: meni, njej in njemu samemu.Kaj naj jaz? Opažm, da postajjao moja čustva do njega vedno globja.

Poznam primer, ko se je tak trikotnik vlekel kar leto in pol. Tip je celo obe peljal na morje, najprej eno, potem pa drugo. Dami sta tekmovali med seboj, on je imel obe rad, zraven je trpel.. No, končalo se je tako, da je zapustil obe, vendar se mi zdi, da so kljub trpljenju vsi trije pridobili dragoceno izkušnjo, ki pravi nikoli več takole!

Kar se tebe tiče se ne sekiraj, morda pa rabiš izkušnjo druge violine, da boš potem kasneje v življenju bolj pametna in si takih stvari ne boš več dovolila.

sej mi je žal, da sem si dovolila, da nisem ustaviladokler je bil čas. Saj sem ga nešteto krat ustavaila, a so postajala tudi moja čustva globoka in se mu nisem mogla upreti, čeprav me je razum in občutek krivde ustavljal. Ma saj vem da bo vse ostalo tako kot je- on bo z njo, jaz bom itak odšla iz njegovega življenja ker bom prenehala z delom,..Ne morem ga vsak dan videvati in preživeti toliko časa z njim in opažati kakao se naijn odnos počasi ruši. Vsak danm je bolj hladen, bolj vsakdanji, nič več sladkih besed in objemov. Le še golo prijateljstvo in tu pa tam kak stavek o tem da ne ve kaj naj naredi. Zakaj to? Zakaj mi več ne piše sladkih SMS ov, zakaj me več ne objame? Se je ohladil ali se enostavno boji zaradi te druge? J ele še fizična privlačnost po moje. JOj to me bo ubilo, ne morem več…!!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close