Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj čutite do tipa…

kaj čutite do tipa…

…ko ste z nemu že prnbližn 9 mesecev! mene je dans kr neki čudn zadel in bi kr nehala z nemu sam če neham vem da mi bo žal pol…ker je ful prjazn pa mi velik stvari kupuje pa tko….sam edina stvar kar je pr njemu (k je ne maram) je to da bi on usakič k se vidva bi sexou… plis napište ka nej? če pa men kak tedn ni da bi fukala pa začne da mu nikol nč ne izpounem pa da bo šou k drugi…sam men je tut bed ker se mi je že dvakrat zlagal…in tega ne maram…kaj vi mislte????

hvala že za vnaprej

dora napisal:

…ker je ful prjazn pa mi velik stvari kupuje pa tko….

velik stvari kupuje…. fuj, fej take babe upam, da te bo on pustu. Bod srečna da sploh maš takega norca…

Take k si ti je za u rit brcnt, aja sicer te pa ima itak sam da te porine ej sej pol pa je fer :)))

Trapa

Lp

Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Zakaj pa si sploh s tipom, če mu nerada daš? Aja, zaradi darilc… slab izgovor!!!

MEne tud zanima, zakaj si sploh z nemu?? Mislm… Zakaj?? Če se ti laže, pa pol zato kupuje darilca pa vse, ja dej nehi no! Beda.

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

Jao dora dora …

1. mene je dans kr neki čudn zadel in bi kr nehala z nemu
NE MOREŠ SE KR ZBUDIT PA REČ … JAZ BI PA NEHALA Z NEMU … kako bi se pa ti počutila če bi se on zbudil pa reku kej tacga. Kaj se kuha med vama ali pa pri tebi?

2. je ful prjazn pa mi velik stvari kupuje pa tko….
JAO JAO …

3. edina stvar kar je pr njemu (k je ne maram) je to da bi on usakič k se vidva bi sexou
Jah če ti ni do tega, pogovori se.

4. sam men je tut bed ker se mi je že dvakrat zlagal…in tega ne maram
Kaj se ti je zlagal? Da je prišel ob 10 domov ubistvu je pa prišel 10:05

Kok si pa stara?
Napisala si zelo zmedeno, kar očitno tud sama si. Kako in zakaj? Veš ti.

Interes do njega ti je preveč padel, tako da nikoli ne boš več čutila do njega kot si nekoč. Nehaj z njim, darila si pa sama kupuj.

Ni čudno, da se o tem sprašuješ. Ko ti naslednjič kaj takega reče, mu reč da naj kr gre, da boš že šla k drugemu.

Tisto pa tud spregledala. Zarad darilc? mislim, da al nista vredna drug drugega, ala pa te ma samo za objekt, seks si pa od tebe dobesedno kupuje.

Jaz ti pa tko povem, če se nekega dne zbudiš in se vprašaš ali je on ta pravi, ti povem da NI! Če bi bila za skupaj o vajini zvezi ne bi tako rzmišljala, kot si opisala in se teh bedastočah sploh ne bi spraševala, da ne govorim o darilih!
Škoda 9 mesecev, še večja škoda 2let, ker ča nista za skp pač nista!

LP

včasih se vprašam kaj je sploh prav ženskam. kaj bi sploh rade???
najprej se vprašaj kaj sploh želiš, potem kaj lahko pričakuješ in nadalje kaj lahko več pričakuješ oz. dobiš od drugega, če tega pustiš.
če imaš pri zadnjem vprašanju težave, potem zapri sanjsko knjigo in vstopi v real life.
drgač pa tale zveza mal šepa, vse je bl na daš-dam principu.
punca, pogovort, čimprej se pogovort, ker tole ni uredu…
pa srečno

Točno tko. Kadar začutiš da to ni to in te začne pri tipu motit kup stvari in nevem kaj še, potem that’s it! In če je edina stvar ki te drži pri njem kupovanje daril…pol pa sploh no comment. Ko imaš nekoga zares rad se ne zbudiš in kar naenkrat ugotoviš da ti ne paše, ampak se mora to v tebi dolgo časa pogrevat…Jst ti svetujem da prekini z njim, ker je očitno da vajina veza ni tisto kar bi mogla bit!!!

Če misliš, da ti da premalo za to kar mu nudiš pa mu zaračunaj več.
In ker bo dražje se bo raje vzdržal. Če se pa ne bo potem boš imela pa več dena…. ups darilc (a to se danes tako reče, mater sem že ven iz igre padel).

LP

dec ima čist prou,za pošteno darilo se pričakuje pošteno plačilo (seks),
kva a misleš da te bo zastonj živu ?
babe neumne !

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Veš kaj ti ta mau, po tvojih izjavah sodeč si star maksimalno 14 let, kva pa ti sploh veš o puncah?

Ena punca naredi napako, pa smo že vse babe neumne!

IDIOT

LP

JOOOOOOOJJJJJJJ!!!! KWA MI TAKI TIPI ZIVC DVIGNEJO!!! GRRRR… 😛 Mislm no.. ej cim ti zacne prbijat, da ce ne bos sexala z njim, da si bo drugo najdu oz. da mu nc ne pomens.. pa da ne spostujes njegove zelje… GNILE BUCE!!! Model bi na tak nacin rad dubu sex… dddddd.. take je treba sam skenclat.. ker ce je kdo, ki ne uposteva zelja druge osebe, je ON! Verjem, mi.. skencli ga.. edina resitev.. ker ce ti je reku, da ce mu ne bos dala za fukat, da bo su k drugi.. se raj uprasi ce to slucajno ze ni naredu.

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Valda, da je sel k drugi.. Ce ne dobi pri njej, gre pa k drugi (ceprav vsi tipi niso taki in jih tut poznam). Ne razumem tut, zakaj si sploh z njim? Ker ti kupuje darila? Jao Jao Jao! Deklich, se 1x dobr premisl ce je zate. Kolk si sploh stara?

repliciral sem dori in njej podobnim
če ji ful kupuje darila,pomoje tudi kupuje njeno ljubezen,itak da bi vsak pričakoval seks vsak dan,če bi punci za darila vsak teden zmetal naprimer 10 jurjev,ali se motim ?

Lp od 26-letnika

_____________________________________ življenje ni orehova potica

js sm mnenja, da se ljubezni ne da kupovati, ampak zmeri bolj ugotavlam, da se motim… grozn!! in js kot nematerialistka raje preferiram nabran sopek (pa tut ce iz sosedovga vrta), da se partner potrud in sam vlozi trud ter cas v to, ne pa da gre v stacuno. skratka, vazna je pozornost, pa tut, ce je samo lupcek 🙂

Bravo!

Ampak nisi nikoli pomislila, da smo zaradi tako skromnih mišljenj za marsikaj prikrajšane?! Ala “Saj mi ni treba nič dati, samo rad me imej…” fuj, fuj! Zdaj vem, kje ga lomim! Moja skromnost je moja največja napaka!!! Ostala dekleta pa s 5 kilami zlata okoli vratu!

Midve bi se zamislit tudi glede materialnih dobrin!!!

Ne vem, ali sem zares mislila, kar sem napisala….ker sem postala rahlo žalostna!

Da en 26 letnik tko razmišlja-sramota!

Ne gre se za njene izjave, gre se za to da zaradi njenih izjav praviš BABE NEUMNE-in to naj bi letelo na vse nas, pa ne vem zakaj!
Nimam časa, drgač bi ti že povedala svoje.

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close