Najdi forum

Pozdravljeni. Že nekaj mesecev sem v vezi s fantom, ki pa je nenehno v kontaktu z njegovo bivšo. Le-ta nama dela nenehne težave, odkriva rane, naju moti in mi govori resnico, ko me je fant varal in varal je tudi njo, čeprav trdi, da ni bilo nič intimnega je prišlo na dan veliko stvari, ki jih je sprva tajil in šele po njenem odkritju tudi priznal. Torej en mesec je nenehno lagal…Zdaj sicer govori resnico, o bivši prav tako govori, da nikoli nebi bil več z njo, ampak ji vedno znova in znova popušča. Čeprav ga s prepri in vmešavanjem razjezi do dna, ji vedno odpusti in še naprej je z njo bff. Kaj naj si mislim o tem? Kam bo to peljalo? Za sedaj se ne videvata, ker je ona iz druge občine, ampak, ker imata veliko skupne družbe se bosta pogosto družila. Čeprav nimam občutka, da me nima rad, ne razumem to relacijo njegove bivše in večnega prijateljstva z njo? Naj omenim še to, d aje bila še tri mesece z njim noseča, ko je bil on z menoj in je za nosečnost vedel. Lahko kaj svetujete? Naj s ejima umaknem, ker imam občutek, da nikoli ne bo miru pred njo?

Volk dlako menja, kože nikoli…
Btw, se vidve poznata? Ker je zelo podobna zgodba in samo dan razlike.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=95&t=11254935

New Report

Close