Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi Je za srečen zakon treba znati manipulirati z moškim?

Je za srečen zakon treba znati manipulirati z moškim?

Res pozabljaš. Tudi ljubice lahko rodijo otroke. Beri malo po tem forumu. Manipulacija s ta malo ženi ne more uspevati dolgo.

Ti si že nekje napisala da je kastracija rešitev. To očitno resno misliš.


Lahko si poskusni zajček….

Manipulacija ni potrebna za srečen zakon, temveč za preživetje.

Tudi ljubica lahko in praviloma vedno manipulira s svojo vagino. V zameno dobi nežnost, darilca in še kaj….

život je borba:)

Ali kar celega moškega.

Če je vagina manipulacija, s katero ženska lahko obrne možakarja, kaj se zgodi takim, ki so na začetku zelo srečne (do tega so seveda po njihovem prišle z manipulacijo-ker drugače dedca ne moreš obdržat), ko pa so poročene, imajo otroke…pa naenkrat zasovražijo tega dedca in se jim ne da več manipulirat? Al je nekje ljubica, ki ima lepšo vagino?

Prlečka, ne ga lomit:)

Če naj imamo moškega za enakovrednega, za pametnega in razsodnega, potem mu zaupamo, da je ravno mene izbral zaradi nečesa več, kot je vagina in miganje z njo, ker dvomim, da je kje kakšna ženska, ki ima pa tako, kakršne nobena druga nima in ki bolje miga z njo, kot ostale…
Če bi moški samo na vagino padali, bi imele vse ženske dedca in to idealnega:).

Zdaj, manipulirati z moškim zame ni posrečen termin. Sploh ne: manipulirati.

Jaz sem imela v mislih :izraziti in uporabiti svoje ženske naravne prednosti in obratno seveda: tudi večina moških ve, kje so njihove prednosti:)

V bistvu, za srečen zakon morata biti dva-vedno zaposlena;)

Prlečka je hudo nesrečna. Povem vam punce da na vagino ne bi dobile nič.
Ali pa bolj malo. V kakšni normalni državi kjer je tudi kaka javna hiša, tam punce na to še nekaj potegnejo. Kolikor nimajo zvodnika in so kar na cesti, spijo pa v škatli… Torej mislim na “respektabilno” javno hišo.
Prlečka, ti boš z njo kvečjemu še kaj plačala.

eh no … tisto kar lahko dobim samo na vagino me niti ne zanima 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mene v zvezi z vsem skupaj bega to:

Nekoč (že res pred leti) me je nekdo vprašal, če imam fanta. Sem takrat rekla, da ne. In je rekel, da saj se mu je zdelo, da ne. Pa me je zanimalo, kako se mu je to lahko zdelo, ker kar tako očitno pa res ne bi smelo biti … In on: Zato, ker si v redu. Ker ti nič ne manipuliraš!

Kar tako! Direktno! Vam to kaj pove? Meni je bilo šele čez nekaj let jasno, kaj je hotel s tem takrat povedat. In še to: Imel je prav!

Lišpanje, napihovanje, pihanje na dušo, Osvajanje, parčkanje, mreženje odnosov, gnezdenje, uveljavljanje svojega prav, vsiljevanje lastne vizije, vsiljevanje želja, zahteve, pričakovanja, borba za moč, premoč, vdaja, napda, varanje, ločitev … kje v vsem skupaj pa ni najti niti sledi manipulacije?

In izjema običajno le potrjuje pravilo!

Prlečka ni nič nesrečna. Tadejček – delaš prehitre zaključke.
Z manipulacijo z vagino me niste razumeli. Ker bistva niste dojeli in se lovite na besede ter razmišljate površinsko, vam to pač ni dano. Nič ne de. Zato vam tudi dalje ne bom tolmačila svojega razmišljanja. Vsekakor se ni navezovalo na nobeno javno hišo in tudi ne na spolnost kot tako.
Na tem forumu samo plačujem za svojo drugačnost glede razmišljanja, predvsem takim kot si ti, ki na drugačen vidik gledajo le z ironijo in posmehom. S svojo vagino ne plačujem ničesar.

Kar ti pišeš, je od A do Ž manipulacija.

Ti res misliš, da ne obstajajo moški, ki so doma tepeni?[/quote]

ma seveda obstajo,ampak nevem kako je lahko moški tepen,razen če ni žena karateistka ali boksarka:)[/quote]

Sem poznala eno (zdaj je že pokojna). Ženska je bila za eno glavo večja od njega in tudi močnejša od svojega suheha možička, ki je rad pil. Ko ga je imela dosti, je rekla :Te m tok nahabala! In ga tudi je :)))

Meni je bilo rečeno, da mora moški misliti, da je po njegovo, čeprav je po ženino. Da je to skrivnost srečnega zakona.

Iz Kozmopolitana, napisal en moški.

Zadnje čase se mi vse bolj dozdeva, da postajamo moški žrtve ženskih manipulacij. Poznam veliko parov, v katerih ne samo, da ženska nosi hlače, ampak jih moški tudi opere in zlika. Boris že nekaj časa hodi z bejbo, ki jo moti, da si delita stroške. Odkar ga je obsodila, da je škrt, jo on povabi in stroške zmenka krije v celoti. Še huje, dobil je prepoved izhoda ob večerih! “Zdaj ko si vezan, nimaš kaj hoditi ven žurat!” mu je izstrelila kot iz topa. Postal je njen šofer, psiholog in financer. On pa samo molči. Takih tipov, ki so izkoriščani v strahu pred samoto in stradanjem seksa, je še mnogo. To me je tudi spodbudilo k razmišljanju o ženskah, ki izkoriščajo svojo seksualno moč in manipulirajo z moškimi.

Ne zaslužite si pravega moškega

Na morju sem spoznal par, ki je kampiral poleg naše prikolice. Ne bi verjel, če ne bi videl na lastne oči, kako lahko moški ponižno sprejema vse njene ukaze in žalitve, pomiva posodo in vozi cucka na sprehod. Ženske bi rekle, da je pač zadovoljen, drugače ne bi bil z njo, jaz pa pravim, da je mazohist! V moški naravi je, da daje pobude in vodi žensko, jo zna zadovoljiti. Pa vas vaši moški res zadovoljijo, ker uslišijo vsako vašo željo? Zame so to moški brez dostojanstva. Za njih je ženska strah in trepet.

Ste lahko sploh ponosne na svoje moške? Z moškim se ne morete pohvaliti, no, mogoče z novo Max Mara oblekico, ki vam jo je kupil. Oh, kakšen kavalir, ali drugače povedano, zmanipuliran priliznjenec. Vprašajte se, drage manipulantke, si sploh zaslužite pravega moškega? Pravi moški ne podleže vaši nadvladi in izkoriščanju, temveč prevzame vajeti v svoje roke.

Krivi smo moški

Občutek, da z nami manipulirate, vzpodbuja v nas nezadovoljstvo. Postajamo nejevoljni, hodimo s sklonjeno glavo, se zanemarjamo. Ne posvečamo vam pozornosti, nismo vas sposobni več zadovoljiti. Potem pa nas še krivite in obsojate za razpad zveze! Ne pozabite, tudi moški potrebujemo vašo pozornost. Vprašajte se, kdaj ste dragemu nazadnje izpolnile željo. Če se ne spomnite, obstaja velika verjetnost, da z njim manipulirate. Ne izkoriščajte moških in ne manipulirajte z njihovimi čustvi. Poskrbite, da bo odnos med vama pošten in vloga partnerja enakovredna.

Hmmmm….
Kaj pa vem, morda je manipulacija postala zelo priljubljena na vseh področjih življenja, ne le v partnerskih odnosih. Zgornji primer, ki opisuje borbo, kam se gre na dopust je še kako vsakodnevni… Res je, da večkrat dam prednost, pa grem jaz tja, kamor želi on, so pa situacije, da se morem prav razpenit, da se gre kdaj še tja kamor želim jaz. Je to obojestranska manipulacija? Je to tisto, ko želiva nadvladati oba? Ali je preprosto to tisto, čemu pravimo lastni ego, po moje bo in pika? Ali pač tako imenovani kompromis? Jaz se pač ne grem tega, tretja lokacija za sitega volka in celo ovco…. Lastna ambicija zna biti pravi satan, če ne znaš pomisliti na svojo polovico, tega se je ravno najbolj za bat. Moje videnje je, da kakorkoli obrneš, mora biti za oba ok. In če bo moj dragi za poletje rinil v šotor, ki je meni osebno pač manj všeč, če bo napoved vremena morda slaba, pa bo on še kar vztrajal, če mu ne morem dopovedati, kako fobijo imam pred vsemi ščurki in ostalo ‘golaznijo’, mi je zelo žal, ampak tu vztrajam pri čem drugem. Nekdo si zna vzeti to kot manipulativno dejanje, jaz pa pravim, če je radost, bo to razumel, vzel šotor zraven, pa si ga lahko tudi postavi v hotelski sobi, kjer bom z veseljem legla tja.
In še to, okoli vagine in penisa, stvar je 1:1. Moški rabijo, ženske pa prav tako. Sama razumem manipulacijo z vagino, kot tisto zadnje orožje, ki še je na voljo.

Ne rabijo vse ženske. Enim je seks samo sredsrvo za dosego cilja.

Jaz priznam, da je treba manipulirat.

Hm…..v razmerju vsi poskušamo do neke mere manipulirat (zavarovanje lastnih pozicij,v dobro družine, v dobro parnerja(kao),….)..tako moški kot ženske. Koliko smo tolerantni do tega, da nekdo manipulira z nami, pa ve vsak sam zase najbolje….obstajajo meje naše tolerance do manipuliranja z nami(velja za ženske in moške), ko nekdo meje prestopi pa je po domače povedano štala v bajti…….
Ne manipulirajo samo ženske , manipulirajo tudi moški…čeprav mogoče ne tako sofisticirano kot ženske…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close