Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Je možna nosečnost

Je možna nosečnost

S punco sva imela spolne odnose brez vsakršne zaščite. Ko se mi je približeval orgazem sem spolni ud še predčasno izvlekel. Izven nožnice sem doživel samo del orgazma. Za tem sem spolni ud obrisal v robček in nadaljevala sva s spolnim odnosom. To najino početje je bilo zelo neodgovorno, a… Ali je mogoče, da je punca kljub vsemu zanosila?! Oba sva zaskrbljena, predvsem punca. Tu je pa še dodaten problem! Punca namreč prihaja v čas zaključnih izpitov, a je nezbrana pri učenju. Kako naj jo pomirim? Prosim pomagajte mi!!!
K.

Seveda je možna nosečnost. Če ni punca vzela zaščite prej, naj vzame tabletko po odnosu.

ja JAKO noseč si ni ti pomoči!!!!!

Možno je. V predsemenski tekočini, ki je ne moreš kontrolirati je tudi odstotek spermijev.

sm bral da ce spolno obcujes brez zascite priblizno pol leta in zenska ne zanosi, zna biti verjetnost da je eden od vaju neploden.
se strinjam z levinko glede spermijev

Pojdi po Clearblue in vajin rezultat bo viden!Nasvet- ne igrajta se tako, ker so posledice katastrofalne!
Veliko sreče!!

obicajno se o takih stvareh razmislja predno se zgodijo. zatorej raje pamet v roke in ne med noge

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close