Najdi forum

je kdo za tenis?

je kdo za tenis?

potrebujem soigralca ali/in soigralko (po možnosti iz Rožne doline, ni pa pogoj).

bi igrala tenis z veseljem, ce bi ga le znala 🙂

Takoj za; samo sem iz Mb 🙂 – kakšno je tvoje znanje tenisa. Jaz sem ga treniral 12 let, zdaj pa še igram za hobi, si ti tud bila kdaj tekmovalka?

A čmo eno teniško šolo organizirat :)) MED.OVER.NET’S PRO TENNIS SCHOOL 😉

Jaz sem za to! Sicer tenisa ne igram, le njegovo šibkejšo obliko – badminton. Bi pa se z veseljem pridružila!

Imam sodelavko, ki vsak teden vsaj enkrat nabija žogico in teče po igrišču. In pri tem uživa.

Jest sm za tenis 🙂

Bomo organizirali šolo,

bomo Breskvarja vprašali, če bi nas prišel učit, drugače pa še en predlog :squash to je tudi dobra rekreacija.

primož

Ej al pa bom jaz pull some strings pa bomo zrihtali Ricka Macchija al pa Nicka Bolettierija, mogoče še zahaklam kje Tonya Piccarda al pa Boba Bretta :)))))). Samo za osnove in nadaljevalni tečaj bi pa jaz tudi bil kar kvalificiran, glede na to, da sem privrženec stare šole in ne novodobnega brezglavega nabijanja z extremnimi western grifi. To je že zdegeneriran tenis ej!! Zame je tenis to, kar igrajo Rod Laver, Stefan Edberg, Ivan Lendl, Michael Stich, Cedric Pioline, Tim Henman, Patrick Rafter. Od žensk pa kraljica Navratilova!!!!

Ej, če boš kje Breskvarja videl, reči naj pozdravi Huberjevo :))

kaj ce bi se dobile kdaj za badminton, tut to spilam.

ce zelis, se mi javi 🙂

lp, didi

dej, pridi, greva na igrisce.

trenirala sem ga nekaj let, 🙂 manj, kot 12 🙂 pa vseeno. Igram ga za hobi, nisem tekmovala, razen medsebojnih turnirjev v klubu.

Ni pomembno, če si iz maribora, verjetno si tudi kaj v Ljubljani, ne?

kje, kako, kdaj te pa lahko dobim? od kod pa si?

p.s. upam, da si resen, da res mislis na tenis…tukaj gor se dogaja marsikaj.

ok, serverat ne znam lih kej prevec dobr, drugo pa je ok.

ja, tut squash bo treba enkrat probat, ga se nisem.

didi

Ja, v bistvu sem kr resen mislu … sam je problem, ker me zdej več časa ne bo … pridem nazaj šele avgusta … lahko me kontaktiraš na [email protected] pa se zmenva naprej …

čau

Kul, naslednjič, ko bom kaj na vašem koncu, bom pa še opremo vzel zraven 😉 . A pol daš prosim e-mail, da te kontaktiram, ko bo tako daleč. Ej še to mi povej a maš enoročni al dvoročni backhand? (eh, itak da dvoročnega, je tak?, saj si punca)

Ajd uživi!

Ok mal pozn sm se jz prdružu, sam jz sm full za!! Ne za šolo, ampak za to da senkrat dobimo pa zaigramo eno ta pravo igro tenisa!!! No sej tud šola bi bla ql. Jz sm lohk eden izmed učiteljov! Zdej ne igram več tok, sam sm pa treneru, tko da osnove lohk rečem da obvladam. Igram pa ne več tok dobr, sam sm glih predučejšnim tko da sm 100% za! A čmo pol kej organizerat. Takoj recimo ko se končajo počtnce al pa saj dopusti da bomo mel cajt!! Al pa kšn turner al pa kej!! JZ SM FULL ZA!! No mal sm zabluzu.
[email protected]
al pa
[email protected]

lp!!
LUKA

1 teden me ni, drugace vam pa pisem na mail, pa bi se lohk dobil, skupaj al pa posamicno…

zlo sem vesela, bom pisala, oblubm!

didi 🙂

iščem soigralko za tenis redno 2xtedensko?

aja…lokacija Maribor oz. okolica =)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close