Najdi forum

Je erotična masaža in misel na druge varanje?

Odgovor na objavo uporabnika
Stepni_Volk, 01.11.2020 ob 09:49

Kaj je varanje in kaj ni, je stvar dveh… ne sveta.

A je zanimivo, da Ester Perel, belgijska terapevtka specializirana za terapijo parov in prevare, ugotavlja, da ogromna večina vseh parov NIKOLI NE DOREČE, kje so te meje prevare.

Za nekatere je meja poljub, za druge dotik.. tretje zgolj in samo spolni odnos, za četrte le v primeru, da tega partner ni vnaprej povedal (odprta zakonska zveza).
Vendar nič od taga partnerja ne moreta kar “vedeti”, saj nista telepata.

Partnerji, ki se o teh stvarh že na začetku – v času vrhunske zaljubljenosti in simbioze, niso sposobni o tem pogovoriti.. so tudi partnerji, ki ne bodo ustvarili partnerstva. Temveč bolj eno paralelno sobivanje, z javnim igranjem družbeno sprejemljivih vlog.

Partnerstvo?
Ga ni bilo in ne bo.. ker ni ne isrenosti, ne odkritosti.

Meni se zdi čisto preprosto…

Varanje je vse tisto, kar sam ne bi želel, da tebi partner dela.

Iz prve roke ti povem da idi kolk hitro lahko gres. Sama sem sla cez podobno preizkusnjo, moja samozavest je padla na nulo nisem se cenla ne tak in ne tak moj libido je padel na minimum ampak ker sem zelela obdrzati zvezo sem si vedno govorila, da zdaj pa bo zagotovo nehal. Sanjaj. 8 let sem terpela isto, imela zardi tega panicne napade pa sem se sla vse eno porocit in ustvarit druzino. Danes sem locena samohranilka. In ni hujsega kot to da vedno mislis da bo 1x bolje v resnici pa je vedno slabse.

V zvezi naj ti bo na prvem mestu spostovanje in se 1x spostovanje ! Ljubezen je ja, sam kaj ti pomaga to ko pa te lahko clovek z dejanji leta in leta unicuje in se tega sploh ne zavedas. Na koncu ti ne pogaga vec nic samo strokovna pomoc.

Ali je kdo pomislil, da je njen fant le preprosto nepotesen/potreben?

Ne me narobe razumet, eno in drugo ni ok v parnerstvu, a ni manj hudo, ce gre na masazo, kot pa k ljubici? Drugace pa je eno in drugo zacetek konca zveze.

Koliko sploh seksata s punco?

 

To je ko je bilo opisano v postu “volka”

Najdemo se skupaj, se zaljubimo, ustvarjamo, živimo ne dorečemo pa nekih osnovnih stvari.

Razumem jaz če je zveza čist “enosmerna” potem se ve kaj je zvestoba in kaj prevara.

V mojem primeru sva šla malce dlje. Res sva uživala drug v drugem ampak sva “tipala” po več. Ljubil sem jo in zame to da je bila poleg mene še z enim moškim ni predstavljalo neke psihološke ovire, in je to tudi parkrat bilo, saj je vendar to samo sex, vem da je ljubila mene in mi bila popolnoma predana.

Ona je bila malce bolj ljubosumna in mi je sicer večkrat predlagala, da si lahko  dobim katero za sex, ampak po tem nisem imel niti interesa in ne želje. Večkrat sma med aktom fantazirala, in enkrat tudi o njeni sodelavki v smislu da je z njo ne z mano.

Misel me je podžgala, pokomentiral sem par njenih zgodb na družabnih medijih, moja to zve in šteje za prevaro. Nevem ni vedela za komentarje ampak vseen.

Zato je določitev meja še kako pomembna.

New Report

Close