Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

PRIJAVA NA POLICIJO ;PRIJAVA NA TRZNI INSPEKTORAT ;KER PA IMA BOREC VEZE TUDI NA MB SODISCU ;BOSTE MORALI VKLJUCITI TUDI A KANAL
VERJAMITE BREZ TEGA NE BO KUHINJE IN NE DENARJA:

Predlagam da se vsi, ki smo plačali avans ali celotno kupnino brez izdobave, dobimo v Ljubljani pred bivšo PE od Planeta Kuhinj v BTC v soboto okoli 14.ure in se zmenimo kako naprej. Več kot nas bo, več je možnosti ne? Pa uporabimo vse veze v medijih in pravu. Ste za?

Ja seveda ter jaz bom poklical pop tv pa kak pajser s sabo.MOII javi mi kontakt na gornji naslov boš našel lp

Seveda. Vsi se moramo skupaj vzet in najti neko rešitev.

materjek….kje si najdu te papire…super bom uporabil.. ostali ste vidli papir v priponki

materjek….kje si najdu te papire…super bom uporabil..

Ojla.

Nam je odvetnik svetoval, da pošljemo zahtevek na firmo, istočasno pa na policijo, tržni inšpektorat, zvezo potrošnikov, varuhu človekovih pravic, medijem ala svet na kanalu a.

Omenjeno smo danes storili, istočasno smo pa naročili novo kuhinjo pri Panlesu, kjer šo nam ful pomagali, sestavli enako kuhinjo za boljšo ceno pa še brez avansa. Kuhinjo dobim 15.6..

Zaenkrat o tožbi nerazmišljamo, odvetnik pa nam je svetoval odkup terjatev, da bomo imeli vsaj nekaj. Večina firm, Ki se ukvarja z odkupom terjatev Takoj nakaže 80% terjatve, kar je več kot bi po moje sicer dobili. Pa še ironija: finea d.o.o. se ukvarja z odkupom terjatev.

Sem pa absolutno za to da se tega lotimo združeno, ker obstaja večja možnost za uspeh.

Lp

minejamilan… zanima me ali ste vi doma iz Limbuša, ali ste šli tja na sedež firme? Ali je tam sploh kdo od zaposlenih? Ali delajo in od kdaj do kdaj. Mi bi naj imeli kuhinjo narejeno do 15.5., mogoče pa je kje na pol narejena.

Če kdorkoli ve ali na sedežu še kdo dela, naj mi odgovori.
LP

elja javi se na moj email pa ti vse povem

@ELJA:

Nam je en od zaposlenih rekel, da je treba v Limbušu nekje, kjer so vrata z zvoncem in napisom vstop samo za zaposlene, pozvonit in čakat, ker baje je not folk in da so neke kuhinje narejene. mi smo našo sicer dali v izdelavo 4.5. pa je baje niti niso začeli delat, ena druga stranka tu na ptuju pa bi naj kuhinjo dobila 25.5. pa so ji svetovali naj si gre v limbuš po njo, ker je verjetno narejena.

CE NE DOBITE KONTAKTA ,POISCITE TUDI ANDREJ NOVAK SLAMNATI DIREKTOR IMA TUDI NEK S.P. IN DELA PREKO POGODBE ZA PLANET KUHINJ RACUNOVODSTVO IN TRZENJE ZIVI V SL. BISTRICI .

Zato pa:Gorenje je le Gorenje

Bili popoldne v Limbušu in ni bilo nikogar.

Tudi mi smo bili v Limbušu ob 10.00, seveda vse zaprto. Vprašala sva delavko iz sosednjega Marlesa, ki nam je povedala, da so že morali zapustiti najete poslovne prostore.

Se strinjam z MOII da se dobimo v Ljubljani.

Ker je vse skupaj dost’ frišno.

21.06.2010 PLANET KUHINJ, proizvodnja, trgovina, inženiring in posredništvo, d.o.o.
23.12.2009 PLANET KUHINJ, trgovina, inženiring, posredništvo, d.o.o.
23.12.2008 SPONA POHIŠTVO, trgovina, inženiring, posredništvo, d.o.o.

Osnovni kapital 7500€, kreda pa dobrega 1/2 mio…
Za zavarovanje obveznosti po sklenjeni pogodbi o kratkoročnem posojilu številka 9026 z dne 20.11.2009, ki je potrjena v notarskem zapisu notarke Ksenije Košar Bratuša iz Maribora, pod opr. št. SV 1053/2009 z dne 20.11.2009, se pri celotnem poslovnem deležu vknjiži zastavna pravica v korist upnice FINEA Holding d.d., za denarno terjatev v višini 527.350,14 EUR s pripadki. Zaznamuje se neposredna izvršljivost terjatve ter vpiše prepoved odtujitve in obremenitve, v korist upnice FINEA Holding d.d.

POSLOVNI PROSTORI V LIMBUSU SO LAST FINEA D.O.O.INFO LAHKO DOBITE NA MB POSTAJI POLICIJE KJER ZE PRIMER RAZISKUJEJO.

Kot že tolikokrat… za vsem stoji dobro znan Mariborski podjetnik Miklavž Borec…
Finea d.o.o. ki je pri vsej zgodbi…od Spone naprej…

“POSTAJI POLICIJE KJER ZE PRIMER RAZISKUJEJO.” pa to že raziskujejo 4 leta… pa še ni epiloga… problem je če je v Mariboru vse podkupljeno…od policije,sodstva,bank…

SAJ PA CE IMATA KOVACIC NKBM, MIKLAVZ FINEA SESTRE.NAJBOLJ ZALOSTNO PA JE DA JE HOTEL MIKLAVZ VZETI NA MRTVEGA KRIVCA PRI NKBM VELIK KREDIT IN NATO FIRMO PREPISATI NA T,I, VODJO PRODAJE KROJSLA KI JE ODPELJAL 5 PRODAJALCEV IZ MB RUTARJA V PLANET KUHINJ. TER MU PRODATI, PREPISATI FIRMO Z VSEMI DOLGOVI , UBOGA PARA JE VSAJ TO PRAVI CAS SPREVIDEL .
ZDAJ BO SE MARIBORSKA FIRMA MIZAR ALI BLAZIC SPOZNALA CAR STECAJA.

AJTAK meni so tudi tako svetovali.. Kaj pomaga dopis, če ostane tam neodprt?

Zdej že krožijo govorice, da je podjetje totalno izropano, pa niti ni nikjer zabeleženo, da se kaj dogaja z njim in je vseskupaj verjetno na sodišču, da se določi dediča, medtem pa se praznijo računi in noben nič ne more..

Za vse interesente – dobimo se to soboto ob 14.uri pred bivšo PE Ljubljana. Upam, da najdemo rešitev in dobrega odvetnika.

New Report

Close