Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Bleble !!!tud mi smo v celju plačal kuhno mislim da bo potrebno poklicati policijo saj tko mi je svetoval odvetnik…se lahko slišiva po telefonu če češ….

minejamilan torej imamo isti problem vendar je bolj pametno da ne devam telefonske številke v javnost lahko daš tvoj e-mail pa se tam zmenimo 🙂 ker razmišlamo v isti smeri.

ok bleble [email protected]

Hmmm… Nam so kuhinjo zmontirali 27.4.2012. Monterji OK samo še malenkosti je treba še postorit ( nastavit vratca , predale, da se bodo zapirali tako kot je treba )
Problem je v tem, da nam niso dobavili pečice in kuhinjske nape…. Šola za naprej, da nikomur več ne plačam nič v naprej … 🙁
Tudi sam kličem na vse mogoče številke pa nič. Ne duha ne sluha.
Kako priti do tega g. Miklavža Borec? Ima kdo kak telefon ali naslov kontakt???

tisto podjetje ki ga ima bojda miklavž borec nič neve kr smo klical pa so rekli da z tem nimajo nič , noben salon se ne oglavi je nedosegliva številka ali pa je zasedeno res nas že skrbi saj je prodajalec rekel da bi morali v tem tednu dobiti kuhinjo vendar sedaj pa ni ničesar.

Živjo!

Jaz sem v ponedeljek plačal drugi obrok, 3.500€. Od izmere na terenu in plačilu prvega obroka je poteklo že skoraj tri mesece. 🙁

Je še kdo tukaj, ki je plačal 100% avans, z aparati vred?

lp

OJ
Tudi mi smo že plačali avans 1000 eur. Kaj naj naredimo?

Tudi mi smo plačali avans. Daš vse prihranke za to da pol ne vidiš ne kuhinje ne dnarja…
Valda smo klicali tudi na FINEA in valda nič ne vedo o tem.

Meni tudi prosim poslat dokument prosim.
Moj email: [email protected].

Upam, da rešimo zadeve tko kot je treba

Zanimivo je, da je tudi pri RK kuhinje oziroma RK d.o.o. lastnik Krivec Mario in imajo blokiran račun.

Bo še zanimivo.

ja finea je sedaj odgovorna, ker tako tudi na ajpesu piše, tko da kdorkoli je rekel da to ni res laže…. tako da glede na to, da imamo kuhinjo v reklamacijskem postopku zaradi zelo veliko poškodb na lesenem delu, bi prosila, če boste do koga prišli da sporočite kaj pa kako ukrepati,ker mi smo kuhinjo v celoti že plačali, stoji zmontirana, vendar je polovica vratic poškodovanih in ene celo manjkajo pa police, itd… skratka grozno, kar se nam vsem dogaja!!

nam so na finei po telefonu rekli da oni nimajo nič v zvezi s tem, na ajpesu pa se se dobesedno norca iz nas delal po telefonu da nič ne vedo in podobno.

EVO TU JE
LP

Kje?

Tudi mi smo na Ptuju ostali brez vsega, denarja in kuhinje. Nihče nič ne ve, zaposleni so mi pa ponujali razstavne aparate brez garancije in računa v vrednosti plačanega avansa.

Je kdo naletel na enako situacijo?

Lp

AJTAK Tebi so celo ponujali robo? Jest bi jo pa vzel seveda v dvojnem znesku lp

Ja no, saj. Nekaj nam je uspelo odpeljat, ampak še zdaleč ne v znesku predplačila, ker toliko robe na firmi ni bilo. Je pa firma izropana. Vsaj nekaj pa je. Čisto brez vsega ne bomo ostali.

Iščem pravne podlage za rešitev problema, jutri grem v Limbuš, potem pa dalje.

vsi bomo ostali brez vsega jaz sem v limbušu pa slabo kaže

ZDAJ BI MORALO
LP

Kaj lahko naredimo? Skupaj najamemo odvetnika al kaj?

Kaj narediti? Če ima kdo več informacij in kakšno rešitev, naj sporoči prosim. Dolgo razmišljaš in potem se končno odločiš se ti zgodi pa to. Za zjokat.

New Report

Close