Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

To da so mediji podkupljeni je sigurno, drugače bi že zdavnaj bilo na televiziji. Kdo ima denar ima, kdor ga pa nima pa ga nima. Povem vam samo, da so njihove firme tudi dolžne, pa g. Saška niti za trenutek ni pripravljena, da bi se stvari uredile in skompenzirale, zato ni časa, čas je samo za nateg nekoga, ampak vedite če pride na televizijo bodo se vsi maili, tudi tisti ki so se pošiljali k njej in ona nazaj dali v javnost, nekdo pa mora odgovarjati za to, pa tudi če njihov pravnik.

preberite današnji članek v Večeru. Tudi ta medij je podkupljen, Borca in Finee ne omenja, z godba je zelo nedolžno napisana

Meni so sicer naredili lepo kuhinjo, vendar z veliko napakami (nekatere elemente so naredili napačnih dimenzij, dostavili napačne fronte, eno omaro – stala je skoraj 500 eur so dvakrat delali,….), in po pol leta še vedno nimam dokončane kuhinje, Na telefon se mi ne javljajo ali pa mi obljubijo da bodo uredili zadeve, ,kar pa se seveda ne zgodi…..v glavnem NE PRIPOROČAM.

Za tiste, ki še niste videli objave Tržnega inšpektorata RS, si preberite:
http://www.ti.gov.si/si/splosno/cns/novica/article/2537/5460/e3cad9f4152c7edec75e340579d24e5c/
lp…

Preberite si objavo inšpektorata:
http://www.ti.gov.si/si/splosno/cns/novica/article/2537/5460/e3cad9f4152c7edec75e340579d24e5c/

http://www.zps.si/pravice/storitve/planet-kuhinj-d.o.o.-obvestilo-potrosnikom.html?Itemid=637

Žalostno ampak resnično..

Kaj je res vse to? O moj bog, jaz pa še kar čakam na svojo kuhinjo. Kje sem bila do sedaj? 🙁 Tudi jaz sem tista, ki je oškodovana. Kuhinja je bila na Ptuju plačana v celoti, 04.05.2012.

v ajpesu so razložili,da podjetje planet kuhinj ni v stečaju,in da ko bo prišlo po zakonu do zapuščinske razprave se lahko vsi upniki obrnete na familijo pokojnega Krivca,ker oni so zakoniti pravni dediči za umrlim krivcem in so nam dolžni iz zapuščinske mase izplačati denar!!,Lahko pa se celo zgodi da bo družina Krivec podjetje peljala naprej,tako da vse še ni izgubljeno!Predlagam ODVETNIKA MATOZA ALI PA ČEFERINA,ker onadva bosta sigurno izvlekla denar od familije na zap.razpravi.

Jaooo u kaki državi jet to žvim !?

Plačaš kuhinjo v celoti firma gre kokr v stečaj ti pa ostaneš brez dnarja in kuhinje. Novinarji pišejo nedolžne članke, institucije, ki so pristojne za zaščito potrošnika pa samo prelagajo odgovornost ena na drugo češ mi ne mormo nč narest… Ja kdo za vraga pa lahko če ne oni. A nej jest kej naredim ( če bi pa slučajno vzel kos pohištva iz trgovine bi me zaprli in obravnavali kot največjega kriminalca čeprav so mi dolžni kuhinjo) !!??? Še enktrat se sprašujem kje jest to žvim? V kaki državi?
J**** tako državo k zna samo pobirat revežem…

Zanimivo toliko oškodovancev, pa so ustavili gonjo proti tistim, ki so pokasirali, zanimivo. Če bi jaz, da nekomu dam 7 tisoč evrov grem do konca.

Kako lepo je videti vse članke tudi v Večeru, slučajno, da se ne bi napisalo, da je Fineja zraven, sigurno je.Če pa mislite da ni pa naj Novak kot direktor prejšnji in sedanji pomočnik reši vse naročnike kuhinj, on misli, da lahko samo šušmarijo z preknjiževanjem, tako kot so delali od Spone, mislim, da ga je potrebo vprašati po zdravju. Kako so prenašali denar in ga kar nakazovali na račun Planet kuhinj, samo da ni šlo na Sponin račun, on je bil takrat glavni in Kokot zraven pa še Asistent ki je prav tako pod Finejo, računalničarji ta pravi, ki jim tako dolgo nihče ne pride na sled, tako se dela v Sloveniji če hočeš biti bogat. Tu ni igra tu so dejstva in oškodovani ljudje, ki si težko prislužijo denar.
Kdaj bo že kaj na kanalu A. Oni bodo to sigurno raziskali.

robinzon no pa nam povej kaj ima z vsem tem Asistent?

se opravičujem robizon

Lahko se opravičuješ glede Asistenta. Asistent je bil glavni pri knjižbah glede vsega, verjetno pa po navodilih nekoga, rajši o tem ne bi dosti razglabljali. Zato so drugi da bodo te stvari raziskali.

Je morda že kdo naredil kakšen korak? Kam ste se obrnili? Je že bil kdo pri odvetniku???

Vprašaš če je kdo kaj nredil, da se objavi na televiziji – zgleda da nihče, ne razumem ljudi ki so bili oškodovani pa pustijo vse na miru. Kakšna zapuščinska, kaj bodo čakali. Poglejte si na Ajpes, kdo je lastnik dva dni po smrti g. Krivca. Fineja g. Borec. Ne vem kaj se sprenevedate, dajte na A kanal, da se enkrat razčistijo vse svinjarije, ki so se dogajale od Spone naprej. Vsi dokumenti so vidni in tudi ljudje dobro vedo kaj se je dogajalo. Ampak res je, da je g. Borec povezan tudi hišo Večer, če kdo tega ne ve in z vsem v Mariboru, zato pa treba dati to stvar drugim, da raziščejo, in da se javno napiše in da tudi ljudje povedo resnico. Če pa misli g. Borec, da je kriv g. Novak njegov slamnati direkto pa naj Novak stopi pred kamere če upa, pa se naj spomni koliko ljudi je šikaniral, če mu je kdo povedal kaj resnice ko je bil še direktor.

robizon lol, jaz ti podarim kuhinjo ce pokazes kje na ajpesu piše da je Finea 2 dni po smrti postala lastnik 🙂 če kaki spis ne razumeš prosim da koga vprašaš za pomen besed ne pa tu kvasat bedarije…

Ti zz odgovor ti napišem, ker je to kaj ti pišeš nesmiselno.
Spremba o vpisu spremembe pri subjektu Srg 2012/14581
notarski zapis pri notarki Kseniji Košar Bratuša opr.št.SV 532/2010 z dne 25.10.2010.
Ta sprememba je bila vpisana na sodišču v Mariboru sodnica Aleksandra Stebernak 5.4.2012. V zadnjem odstavku piše da je to bilo narejeno v korist Borec Miklavža.
Ne bluzit ampak so dejstva na papirju, ki so vidna in se ne dajo skriti in ne reči, da Fineja g. Borec nima z Planetom kuhinj nič.

Toliko v vednost.

robizon, idiot poglej datum podpisa predkupne pravice 25.10.2010, če komu sposodis denar se podpiše takšna pogodba pri notarju! je tipska pogodba kakšnih je v sloveniji podpisanih deset tisoč.
lp

zz ti si neumen, zakaj pa ni bilo narejeno prej če je bilo podpisano leta 2010. Samo en velik vprašaj.
Vedno in vedno je bil lastnik g. Borec, slamnati pa direktorji. Naj pokažejo dokumente kdaj je g. Novak položil 7.500 EVROV – nikoli. Samo papirnato so mešetarli.
Prišlo bo vse na dan zapomni si.

New Report

Close