Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ ICSI/ IUI september/ oktober 2013

IVF/ ICSI/ IUI september/ oktober 2013

glavobol je definitivno stranski ucinek gonala.. je men tud glava bolela ko p…… 🙂 ampak bo hiter mim to 😉

Tamika mozno.. vse je odvisno od tistih njihovih navodil 😉 drzim pesti da jih dobis cimprej 😉

Pelkox ohh skoda ga mam jaz komaj ob 12.30… drugac bi te pocukala 🙂

V petek bo na UZ v MB očitno res pestro, jaz ga imam ob 11.30 in načrtujem, da bo punkcija enkrat v začetku prihodnjega tedna.

Tamika, mene so po neuspešnem etz avtomatsko dali na čakalno listo in sem potem dobila obvestilo o začetku postopka.

Evo tudi mene tukaj….jaz čakam na mojo menstro, ki je že 5 po neuspelem drugem IVF. Sedaj gremo po pingote. M čakam nekje 20.9. tako da bi prvi UZ moral bit že v tem mesecu ETZ pa nekje na začetku oktobra. Upam, da se lepo odmrznejo in ostanejo pri meni.

ZojaJ…zakaj pa je tvoj 1 in zadnji postopek?

Cukercek…a sva bile medve že na temi Za vse, ki čakamo po ET?

punce srečno vse, upam da nam bo ta nova tema prinesla ogromno sreče in + 🙂

ZojaJ je pozitivno naravnana, zato 1. in zadnji, ker bo velik plus :)))

Pikavelika sploh ne dvomi z veseljem dobo pikice ostale pri tebi :)) ne skrbi 🙂

ana heyla tudi tebi 😉 zgleda ja se bo v petek zelo dogajalo 🙂

jaz vem da sem mela med spikanjem v petek UZ..v nedeljo kontrolo in potem v nedeljo stopko.. v torek pa punkcijo 🙂

Pikavelika, LoniM ima prav. 🙂 Verjamem, da bo jesen super uspesna za vse nas. 🙂
Sem pa prebrala zgoraj, da je potrebno pred spikanjem in punkcijo jemati kontracepcijske tablte? A to velja za vse? Pri nama gre namrec za nepojasnjeno neplodnost. Z obema vse ok.

Zojaj ja obvezno je da se uskladi ciklus z drugimi puncami, ki se pol isti cas spikate pa imate punkcijo 😉 in nato pol ET 🙂

Uff, nisem pricakovala tega. Sem mislila, da bo konec oktobra ze punkcija.

Ker z vsemi kar sem se pogovarjala smo jedla komtracepcijske… in potem ko dobis M po tabletka gres okrog 3 dneva na UZ in potem dobis inekcije.. ce se se dobro spomnim 🙂 od inekcij naprej gre pa kr hitro 😉 vmes gres na kontrolo na UZ dobis potem stop inekcijo ki si jo das tako kot ti tam recejo in potem punkcija 🙂 potem pa 3 ali 5 dan transfer 😉 nato pa najdaljsih 14 dni na svetu 😀

Ceprav mogoce je pa lahko konec oktobra punkcija. Poklicati moram prvi dan menstrucije, da mi povejo, kdaj naj pridem po zdravila in da z mozem podpiseva se soglasje. Verjetno lahko potem kmalu zacnem s kontracepcijskimi tabletami in z oktobrsko menstruacijo s spikanjem?
Sej me razumete, ne? Sem zeloooo neucakana. 🙂

seveda te razumem 😉 sem sama bila isto neucakana 😉 ko otrok ki mu drzis na dalec liziko 😉 ja kontracepcijske zacnes jest kar hitro po koncani menstruaciji 😉 dobis navodila ki so napisana na listu lepo pregledno 🙂 jaz sem jih jedla po koncu junijske menstruacije do potem julijske.. na 3 dan julijske pa sem dobula inekcije 😉

Ines, sva istocasno pisali. Naj ti ob tej priliki cestitam za plusek. 🙂 Na prejsnji temi sem vas brala in vsak dan cakala, kaj bos napisala in drzala pesti. 🙂 Za vse sem drzala pesti.

Hvala Zoja in trdno verjami v to, da tak plusek kmalu čaka tudi tebe 🙂 pa seveda tudi vse ostale punce =) skozi držim pesti za vas vse 🙂

Hvala Ines. 🙂

ojla punce se vam pridružim:)
Jaz se danes dobila v varstvo 2 pikice, ki bosta pri meni 9 mesecev;)))

neliiii seveda obe bosta ostali.. boš vidla 🙂 zdaj pa počivaj vsaj par dni… pa da te tvoj lepo razvaja 😛

Hej hej 🙂 Vsem veliko sreče 🙂 Vidim da vas bo v petek dosti v MB, jaz imam pa v čet. tam prvi IUI. Imam 3 folikle (kar je tudi maks da ga še izvedejo). Upam da bo uspešen…
Danes pade stopka 🙂
neli, držim pesti, da ostaneta pri tebi!!!!!

sej bom doma počivala en teden:) sej mam kar faj občutek da tokrat ostaneta obe pri meni;)))

Malina držim pesti da se izteče kot je treba 🙂 da bo plusek 🙂

Nelli na druga kot to da ostaneta pri tebi sploh ne misli =) ker druge misli tu ne obstajajo… čez 14 boš srečka nosečka =)

Pozdravljene! Se bom kr malo vsilila v klepet, oz upam, da je še katera od vas tu. Tud jaz sem namreč ena tistih ki ima v petek uz, se špikam že peti dan. jutri začnem še s tistim cetrotidom poleg gonala.
Sem pa prvič na ivf.
Sem brala, da imate nekatere glavobole, verjetno pa gonalu. Mene pa ne boli glava ampak imam take čudne bolečine v ušesih, da jih sploh ne znam opredelit. Sem se že ustrašila, da bom zbolela. Pa full sem utrujena.
Je pa fajn prebrat, da so kje sotrpinke, s katerimi lahko deliš skrbi, misli itd.

New Report

Close