Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IUI/IVF/ICSI SEPTEMBER 2017

IUI/IVF/ICSI SEPTEMBER 2017

Evo, sem ze po enem tednu dobila vabilo za konzilij – ne morem vrjet da je bilo tako hitro! Upam, da bova čimprej v postopku! Koliko časa se po navadi potem se čaka?

Za mano je transfer. Oplodilo se je 7/10 jajcec. Vstavili so mi 2. 😀
Zdaj pa sama pozitiva v upanju, da se vsaj 1 prime!

Roza7, waw super! Good job! Zdaj pa malo pocivat in cakat na +. Javi! 😉

Roza, to je krasno!!!! Pozitivne misli in umirjenost 🙂

orhid…a ze?? jest bila prejsnji teden v petek. dr.jancar 22.9.oddala papirje in cakam..datum konzilija
a si v lj?greva pa v 3.postopek..prvic v lj.prej bila v prvih2.postopkih pri dr.resu.
si prvic?
roza..BRAVOOooo..drzim pesti..

eva..3 postopek..joj nisem videla da si pisala..sorii
stara bom novembra 35let.diagnoza pa je nepojasnena neplodnost.fizicno vse ok pri obema.jajcne celice pridelam..se oplodi..mi vstavijo in po 14 dneh dobim menstruacijo.nimam kaj..le upanje in pogum mi ostajata..
ti pa ze v akciji..superr..

Banana2, meni so papirje oddali 19.9., konzilij pa imam že 19.10. – v Leonišču. Ti praviš, da si že bila v postoku? kako hitro pa se odvija to po konziliju? Koliko celic so ti vstavili?

Roza 7 bravo! Držimo pesti…!

orhid..sedaj sem prvic tam,kot ti.prej sem bila privat in ni bil potreben konzilij.tako,da bom tudi jaz verjetno kmalu dobila vabilo na konzilij.so rekli v oktobru,da bo hitro.vedno imam 2 celici..1 se oplodi in enega mi vstavijo.imam vedno kratek protokol stimulacije z hormonskimi inekcijami.
pa ti?izkusnje?

Hvala punce. Držim pesti tudi za vse vas.

Banana2, jaz zaenkrat nimam še nobenih izkušenj, ker je zame to vse prvič. Pomoje boš kar kmalu dobila pošto – jaz sem jo tudi.

Roza, kako se kaj počutiš?

Orhid..ja verjetno res.😃priporocam ti ,da se prepustis toku postopka in vse bo ok..sproti se pa spremljaj in vedi,da je popolnoma pri vsaki drugace..pocutje,simptomi..,stevilo celic itd..
Lep dan ti želim 😃

Ohrid, hvala za vprašanje. Nič posebnega. Še vedno me od punkcije špika po trebuhu in še vedno sem napihnjena tako, da me rahlo cel trebuh boli. Drugače pa pridno jemljem aspirin, tifol in estimo in razmišljam, kateri test nosečnosti je najbolj občutljiv, da bi že pred 11. vedela 😉

Banana2, ja, se bom poskusila čimbolj sprostiti in prepustiti toku – saj drugega mi že ne preostane 🙂

Roza, glede testov nosečnosti ne vem – so me že tolikokrat razjezili, da nismo najboljši prijatelji 😉 mogoče First sign – ti naj bi bili precej občutljivi.

Ohrid, tudi mi se ne razumemo ravno najbolje! 😀

Saj itak vem, da če se bo prijelo se pač bo in ni potrebe po hitenju s testom. Samo saj veš…

Živjo punce.
Glede teh testov.
krvnega imam 5.10 in sem vprašala, če lahko pridem 4. ker grem petega službeno v tujino do 8.
So rekle, da lahko krvni en dan prej pokaže lažen rezultat. 🙁
Verjetno so potem tudi naši ”first signi” nezanesljivi, sklepam.

Hecno je, ker ne veš, kaj se dogaja not 🙂 Skos nekaj boli, nekaj špika, malo zvija, nekaj časa me špika levo, potem spet desno, potem kar naravnost dol od popkom … joške uplahnele totalno, pa tko lepe so ble ob punkiciji, taka dva čvrsta buhtelčka, da se mi je prav fajn zdelo 🙂 Zdej pa nič.
Koliko časa na jajčnike vplivajo te hormonske injekcije (gonal), a katera ve? Zakaj tako dolgo špika po jajčnikih? včasih tako zelo zbode, da prav zaječim. sploh če se v postelji prehitro obrnem.
Od punkcije je že … cca 14 dni, pa še kar bolijo.

Držim pesti za vse, ki se borimo!

Itak se strinjam da gotovo z razlogom dajo določen datum za preverjanje… Verjamem pa tudi, da je res težko čakati toliko časa… A ve, ki čakate ste doma ali v službi? Kaj je bolje?

Med špikanjem z injekcijami ste šle/greste normalno v službo ali ste doma 8bolniška/dopust)?

Vsem v postopku in tudi nam pred postopkom pošiljam en kup pozitivne energije in sreče <3

Jaz sem normalno hodila v službo, edino potem po punkciji sem bila doma 1 teden – mi je rekla dr.naj se malo sprostim. 😀
Sedaj sem spet v službi in čakaaaam.

Tudi moji jajčniki so občutljivi, predvsem podoben občutek kot pred menstruacijo. Malo sem se nadejala kakšne implantacijske krvavitve čez vikend, pa ni bilo nič….tako da upam in upam, da bi se vsaj 1 prijel….

Med špikanjem sem imela še dopust, po punkciji sem bila dva dni doma, potem pa že služba.
Pomojem je odvisno od vsake posameznice.
ene majo res težke službe, potem je najbrž bolje, da so doma. Po punkciji mi res ni bilo prijetno, preveč bolečin za it v službo je bilo prisotnih. 🙂
Čakanje pa se mi zdi, da hitreje mine, če grem v službo. Vsaj par ur na dan ne razmišljam samo o eni stvari 🙂

Hecno je, kako se tile znaki igrajo z nami.
Zmeraj sem mislila, da ko zanosiš, se gotovo počutiš čiiiiisto drugače. Da takoj veš. 🙂
Pa pravijo punce, da ni vedno tako.
Znaki zaenkrat isti kot pred M. To špikanje … uh.

Kako gre ostalim? Ene čakamo, … Se katera špika?

New Report

Close