Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Igre za rojstni dan

Igre za rojstni dan

mal se mečkejte mal se zaližte mal se pofukite. a ste piflarji al kaj?

hi sm stara 12 let in bom kmalu praznovala 13 r.d. zanima me če predlagate zabavne igre sam ne tko da ti pol kj brskajo pa hiši . pa samo za punce

Živjo,moja prijateljica praznuje 40 rojstni dan in nimam nobene dobre igre za njeno zabavo,zato me zanima ce ima kdo kaksne dobre ideje?

Letos bom praznovala 11.rojstni dan in nevem kaj bi se igrali,…..(smo same punce)

KLOBUK:vsi se usedejo v krog in vsak ima en klobuk. Ko se prižge glasba si v njenem ritmu podajamo klobuke. Ko se glasba ustavi, se ustavi tudi podajanje klobukov. Tisti ki dela nekaj narobe je isključen. Tisti,ki zmaga dobi npr. 1. kos torte.

Jast mam u pon 12.1 1 le . pa nwm kere igre se lahk igramo
Prosm ideje

Skavtska igra:
Na sredini je moza na njej je čokolada nož in vilica klobuk/kapa srajca in rokavice ( najbolje so smučarske ) igralci hodijo okoli mize in si izmenjavajo kocko tisti ki vrže 6 si nadene rokavice klobuk in srajco vzame nož in vilico in začne rezati čokoado če mu uspe začne čokolado jesti ko pa nekdo spet vrže 6 pa mora 1. Sneti klobuk srajco in rokavice in spet enako 2. Poskuša pojesti čim več čokolade 🙂

cakej in zki si zej piflar ce cs normalno praznovat?dfak..

Prosim pomagajte čez 7 dni praznujem pa sem vse pregledala in nimam dovolj iger prosim pomagajte vendar vodne igre žal ne pridejo v poštev.

Moja sestra praznuje 11. Rojstni dan pa nevem kakšne igre bi ji pripravila zato če imate kakšno idejo mi prosim napišite vaše ideje

Kmalu praznujemo 11. Rojstni dan in nimamo nobenih idej za igre tako da so vse vaše ideje dobrodošle

moja sestra ima 18-ko in bi nujno rabla al neke igre al pa kakšno presenečenje ji naj naredim???

Nekaj idej za darila dobite na linku na http://www.vrtiljak.net/?offerID=478.

lp, Maja

Kmalu praznujem 11. Rojstni dan pa nevem kakšne igre bi pripravila
PROSIM ČE IMA KDO KAKŠNO IDEJO PROSIM NAJ MI NAPIŠE ���
PRRROOOOSIIIIMMMMMMMM!!!!!!!!!♡♡♡♡♡♡♡☆☆☆☆☆☆☆☆☆

1.Lopovi pa policaji – štirje so policaji ostali pa lopovi ko policaji ulovijo vse lopove lopovi zgubijo
Časa pa imajo 15 minut če jih ne ulovijo zgubi jo in dobijo kazen���
2.Mumije-eden išče medvedka na tleh pa so igralci
Če se tisti ki išče medvedka spotakne ali pa se dotakne igralca izgubi
3.na krožnik daš smetano in z zavezanimi rokami jo morjo pojest.
UPAM DA JE VREDU���

1.Lopovi pa policaji – štirje so policaji ostali pa lopovi ko policaji ulovijo vse lopove lopovi zgubijo
Časa pa imajo 15 minut če jih ne ulovijo zgubi jo in dobijo kazen
2.Mumije-eden išče medvedka na tleh pa so igralci
Če se tisti ki išče medvedka spotakne ali pa se dotakne igralca izgubi
3.na krožnik daš smetano in z zavezanimi rokami jo morjo pojest.
UPAM DA JE VREDU

1.Lopovi pa policaji – štirje so policaji ostali pa lopovi ko policaji ulovijo vse lopove lopovi zgubijo
Časa pa imajo 15 minut če jih ne ulovijo zgubi jo in dobijo kazen
2.Mumije-eden išče medvedka na tleh pa so igralci
Če se tisti ki išče medvedka spotakne ali pa se dotakne igralca izgubi
3.na krožnik daš smetano in z zavezanimi rokami jo morjo pojest.
UPAM DA JE VREDU

To je vse tk butast

napišeš kviz in potem razdeliste se v dve skupini in začnete igrat kviz

Jst bom hmalu praznovala 11 r.d. povabila bom prijateljice in ne vem kaj bi se sle! 🙁
Dajte mi kaksno idejo.
HVALA!!

New Report

Close