Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Ideja za decembersko srečanje

Ideja za decembersko srečanje

o to je pa cist lahko;)), samo ime kraja me je zamedlo, ker sem slisala prvic za ta kraj in mislila le kje je zdaj to..hvala.

Tudi jaz do srečanja nisem vedela kje je to:)))

Sem se potrudila pa napisala da bi bilo vsem razumljiva pot in hvala bogu so prvič vse našle. Čisto nobena ni falila. So bile vse tako direkt. Ti kar pridi v Nad’grco, sej če fališ je pa Pod’grca tud čist bliz.

hahah….sej sem čist tih …pa včasih prav lepo prosim da bi balkonska vrata odpre….pa še kaj bi se….

ja to je pa res o zarečenem kruhu…avstralija…zakaj kako….a med kinguruje….

hahah….sej sem čist tih …pa včasih prav lepo prosim da bi balkonska vrata odpre….pa še kaj bi se….

ja to je pa res o zarečenem kruhu…avstralija…zakaj kako….a med kinguruje….

iiiiii…še vedno ostaneš v ljubljani…..saj veš vse poti vodijo v Trst in prav tako tudi v Nadgorico…to je pred hribom za hribom je pa Podgorica tak da ne morš falit…če ne se pa zaderi bomo slišal))))))))))

novinka- je po novem nick mmamica

Odločilna je bila Belinka;))

Kva ima pa Belinka veze……….pa veš da ima ena že skoraj enak nik…mamci se lahko kdo zmotiiiiiiiii….i je pa čist bliz ja ta Belinka

Mamci ali mmamica…velika razlika kajne…sploh mamci ze poznajo od prej, jaz sem nova in mislim, da se ne bo nihče motil, tisti , ki se bo… je pa preveč površen…takemu itak potem ni všeč nič…Belinka ima veliko povezavo ja…je tako velika v vseh pogledih,sploh za nas ustvarjalke, samo na piksno pogledaš in izveš kje to delajo…enostavno jo človek ne more prezreti in ta dom srečanja je v bližini..
Mateo saj ti je bilo le mal dolgčas kajne, ko si pisal tole…bere se te zelo srboritooooooooo;))…ampak rad “besedno nagajaš”, kot sem opazila pri drugih temah in si baje mož od ene ustvarjalke Florijan, če se ne motim…zato naj ti bo;))…nisem bila tako srborita kot ti…čeprav se te je bralo nič kaj lepo!

Mateo – srboritooooooooooooooooooo? A reeeeeeeeeeeeeessssssssss???????

Ja pa ja zgleda da tebi ni bilo marsikaj všeč. Res drži tvoja trditev da sem tako ali drugače povezan z Florijan- pa če ti je prav ali ne. Ampak ne glede na to- če ti slučajno kaj ne paše komot izliješ čustva ali bes …ni blema.

Prosim za prevod besede oz. pojasnilo “srboritoooooo”. Ne vem kako si ti sicer brala ali pa razumela….vendar si tukaj na forumu včasih malo popestrimo dneve take ali drugačne.

Če boš slučajno uteknila priti na srečanje se bova imela priložnost osebno spoznat…….verjamem da si v realu povsem drugačna.

Vse ustvarjalke ki sem jih do sedaj spoznal pa to ne malo so vse zlate in fenomenalne ženske v vseh pogledih….)))

” pa oprosti če sem kakor koli užalil tvoj ego”

LP Mateo

ej Darlink……….a ti veš kaj to pomeni……..ker si bolj svetska ustvarjalka….)))))))))))))

Ma Mateo,kaj se zdaj z besedami ukvarjaš:))))Lepo si Laško odpri,pa povej,kje si se potepal s familio ves dan?:)

hahaha…….bi blo res najbolj ja,…….ap danes pa nikjer…….sem pol dneva v špici streke visel….mogoče jutri pa res skočimo kam če ne drugeaga na rašico….

ej kaj je bilo z petkom ni darling nič rabila…)))sem zvisel

Kaj naj rečem,rašica bo jutri bolj tako tako,razen,če boste v dežju gor lezli….
V imenu darling pa ne upam govorit me bo pol skur***a
kar se men tiče je petek uspel:))))

hahaha……….ma zakaj si napoved že povedala…….vremena mislim….

no ja sej ok sam da je uspeloooo..u pa še šuferja mi ni bilo treba špilattt
ma ne a res bo slabo vrema……in kaj sedaj…bom pa mal delal imam kar dost dela še na tem pc za pripravit za ponedeljek

Saj mogoče pa tak napovedujem,ko Trontelj:))))
Nena delaj panike,bi rekli tam,ko sem preživela prvih 27 let svojega življenja:))))))
takole,zdaj me pa že moj honey ”dol” z računalnika meče.
Priplezam še nazaj brez skrbi:))))

Ha,ha Mateo. Vidim, da ti obvladaš tudi daljše govore. Pa clo kar mal hud si se mi zdel. Neeeeeeeee, najbrž se motim.

Ha upam da si res od tistega napovedolaca vrema prognozo napovedala….potem bo ziher sneg jutri

New Report

Close