Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Hujšajmo skupaj! Pridruži se tudi ti.. :-)

Hujšajmo skupaj! Pridruži se tudi ti.. :-)

BTW, Mis… Imaš mogoče focus T25, da bi mi poslala na mail? 🙂

Mam. Ampak to je prvelko za pošiljat. Zlovdej si ga. Bo hitrej.

Js mam pa dons ful muskafiber. Verjetno bom nardila neke raztezne vaje in hitr kardio. Oziroma mal joge. Jutr pa spet HIIT.

Tele tvoje so pa za ubit. Me že vse boli, ko gledam. Jao…

Sem probala že, pa mi neki noče, ne vem zakaj.. :-/

Aneeee, hude so ful 😀 Pa, ko sem gledala slike before/after so bli res, za moje pojme, izjemni rezultati.. 🙂

Evo, telovadba zopet za mano.. Ponovila day 2 in dodala še sobno kolo:

5 min normalni tempo
30 sec max, 30 mininum
30 sec max, 30 mininum
30 sec max, 30 mininum
30 sec max, 30 minimum
30 sec max, 30 minimum
5 min počasni tempo

To s sobnim kolesom sem našla v reviji “The nutrition” pa se mi dopade, kot držat isti tempo skoz 🙂

Za večerjo bo pa rukola s piščančjimi prsi in kakšno kuhano jajce – brez rumenjaka 🙂

Hojla!

Evo pa sem se prvič spravila migat 🙂 30 min orbitreka, 100 trebušnjakov, 50 počepov z utežmi, vaje za roke z utežmi, izpadni korak, pa še nekaj vaj bolj na izi. Čeprav sem se zjutro pregrešila s krofom, upam da sem pokurla vsaj pol 🙂 Ko minejo krofi, pregreh ne bo več 😀 Upam , da mi uspe shujšat vsaj 6kg da pridem pod 60kg in malo preoblikovati noge. Proti celulitu se bom še naprej borila s krtačenjem pod tušem in masažo po tuširanju. Neki rezultati že bojo? Kako gre ostalim??

Lep dan 🙂

Debeluška, živjo!
Brala sem o tvojih norih rezultatih. Hujšala si z GI, ane? To je prbl. kot Montignac. Se motim? A lahko zaupaš kakšen svoj recept oz. malo bolj podrobno, kaj si jedla, česa ne. Res bi ti bila hvaležna!

Ojla Miss 🙂

Joj, hvala, sam men še vedno niso dovolj dobri tile rezultati :). Ja na začetku sem se ravnala po GI, ker nisem mela pojma kk se hujša in me je to nekak usmerjalo. Na netu sem najdla nizek GI in jedla bolj kot ne to. Sladkarij pa tudi nisem jedla 1 mesec. Po mesecu pa pol sem opustila GI, ker se mi je zazdelo, da vem v čem je point. Izogibala sem se krompirju, kruhu, sladkarijam, belim stvarem ( bela moka, zamenjala za pirino), spila po 3 litre vode na dan. Čeprav se nisem ničemur odpovedala, še danes jem vse. Začela sem telovadit na orbitreku in še prej delala vaje. In tak je blo vsak dan 🙂 In lahka rečem da sem iz 83 kg na 63 kg prišla v 7 mesecih. Pol je teža stagnirala. Itak sem pol zanemarla telovadbo in sem si pridelala 1 kg, kar tut ni tak grozno, ker jem vse po čez 🙂 Pač js rečem, če hočeš shujšat ne rabiš komplicirat. Samo sebe morš poslušat. Če tebi paše jest sadje za večerjo ga jej in ga ne črtaj zato, ker en trdi da to ni zdravo. Al pa večerja ob 18h- prakticiraj, če vidiš da ti to odgovarja ( sama sem to ful dolg delala in mi je ful odgovarjalo in sem še zdaj živa) :D. Js bom zdaj tudi začela zares, sam da še ubijemo tele krofe, pol pa na povno naprej. Morš se mi kaj javit in poročat če ti uspeva:) Koliko kg pa imaš?

Lp

Živ,
moja teža je enaka tvoji začetni. V preteklosti sem 10kg izgubila ravno z Montinjakom in njegovim GI. Tudi jaz škilim na tisto tabelo. Sem pa videla, da je prosena kaša med živili z visokim GI. Občasno jo jem za zajtrk.
Da napišem svoj jedilnik in te lepo prosim za kakšen komentar. Če ti seveda ni odveč.

zajtrk: mlečno (prosena kaša, ovseni kosmiči vse v mleku), kosmiči s sadnjem v jogurtu (mešani ovsenih, ječmenovih, pšeničnih – vse PZ), PZ kruh in namaz/sir
kosilo: zrezek in zelenjava; PZ testenine/riž z zelenjavo –> ”težava” je, ker ne maram paradižnikove omake in potem dam 2 žlici smetane za kuhanje. Sicer sem gledala v Montijevi knjigi, da jo tudi on uporablja.
večrja: solata, bučke s sirom, jajce in zelenjava, redko jajce na oko (s kosom kruha)

Za malice jem sadnje, spijem navadni jogurt.

Pijem pa prbl. 2 pravi kavi z mlekom in pol male žličke rjavega cukra. Če je nuja še kapučino brez sladkorja ali instant kavo.

Zdj sem si zadala, da v postu ne jem sladkega, predvsem čokolade.

Torej – kje je težava? 🙂

Hvala ti za trud!!

Men se zdi, da ne delaš kaj narobe, da maš čist fajni jedilnik. Držiš se vsega zdravega. Kako dolgo se pa držiš tega režima in kolko si shujšala?Haha, oh, še rjav sladkor v kavico 🙂 a vidiš, js ga sploh nisem uporabljala med hujšanjem…. Če je blo tk, si nism sladkala, drugače je bil pač beli. Ne vem, vse se mi zdi da ste tak dosledne, js nisem bla tolko, pa sem šla na mesec kar nekje 2.3kg dol. Če še kaj migaš, ne vidim razloga da ti nebi uspelo 🙂

Ta režim je zame bolj al manj nov. Posebno, kar se tiče večerje. Vmes se fino popustila in jedla sam nezdrave zadeve pa sladkarije. Vedno je tko, da si rečeš: “Sej to mi pa na bo škodlo.” Sam teh se nabere čez dan in potem začnejo škodit. Ni problem v enem koščku čokolade, težave je v eni čokoladi. Na dan, seveda.

Hvala ti za pomoč. Sej se beremo in upam, da zmagamo!

Hojla!

Jaz bi se tudi pridružila:)
visoka sem 170 cm in imam prbl. 59 kg… glede kil izgleda vse lepo in prav ampak imam veliko maščobe na nogah in na bokih.
Odločila sem se za tek 3x na teden 30 min, ostale dni orbitrek 20 min + vaje za moč(skleci,trebušnjaki,..).
Pozna katera še kakšne dobre vaje za noge ?

Veliko uspehov ! 🙂

Ojla punce! 🙂

Day 3 je za mano, prilagam še link: http://www.youtube.com/watch?v=tLufNALCTM8 in pa kolo (kot včeraj).

Renii, dobrodošla! 🙂

Mene je danes razveselilo pol kg manj na tehtnici in dober cm manj v pasu. Mogoče pa vse skupaj res deluje. Hmm…. Kava ima danes boljši okus! 😛

Waaaaaw Miis, deluje zagotovoooo!!!! Boš videla kako bojo hitro kopneli cm in kg, ti pa boš imela zmeraj večjo voljoo. Kar tako naprej !!

Hvala ti! Res. Upam, da je to res šlo in da ni samo napačna meritev. 🙂

Uff vidm, da ste zelooo pridne 🙂
Js sm pa imela padec motivacije in polno rojstnih dnevov in zelo mala casa :/ v soboto je zadnja zabava tako da v ponedeljek spet zacnem resno 🙂 upam da dolgorocno in s kaksnimi rezultati :))

Ha, js sem jutro spet začela z dvema malima krofoma.. 😀 Ampaaaaak sem se zdajle ful prešvicala in nimam slabe vesti. Že jem sadje in navaden jogurt. Čez dan bom jedla zdravo in večerjo načrtujem okoli pol sedme. 🙂 Mogoče se odpravim popoldne še na en daljše sprehod.

Mah, mi smo mel dons za kosilo pizzo. Kraško. Sicer smo trije pojedl eno veliko pa vseen. Ni kul. Zvečer pa žurka. Take zadeve mi grejo na jetra, ker ti padejo v ritem in te zrušjo. Ja, so izgovori, ampak ne vem, kaj naj nardim, če pade odločitev za pico npr. Razen tega, da se ne nažreš kot da bi bla to zadnja stvar, ki jo boš v življenju jedu.

Zdj grem narest JM 30 days shred. Pa zeleni čaj pijem. 🙂

Dobrodošle vse nove članice!

Prvič se mi je zgodilo, da sem imela po načrtovani vadbi še toliko energije, da sem se lotila še ene. Torej, naredila sem JM 30 day shred level 1. In sploh nisem mela občutka, da bi se premigala. Pa sem šla narest še tole: http://www.youtube.com/watch?v=yLN-NAazKeg in tole: http://www.youtube.com/watch?v=FAKaKgmn76E

Občutek imam, da se še nisem popolnoma iztrošila. Vendar je dovolj. Zgleda, da kombinacija zelenga čaja in l.karnitina res pomaga.

Bravo, čestitam vsem ki vam uspeva ! 🙂
Imam eno vpr. in sicer kako se vam zdi jedilnik:
zaj:ovseni kosmiči z navadnim jogurtom, pol ure prej kivi
mal:jaboko,navadni jogurt
kos:rižota z gamberi in bučkami + solata
več:pol zrezka lososa v smetanovi omaki z polnozrnato štručko in solata

Je preveč?
Hvala za odgovore 😀
dopoldan sem imela 4 urni pohod 🙂

New Report

Close