Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Horoskop in karakter

Horoskop in karakter

Ja poj pa res ne vem, kake primerke si imel priliko srečat… Ziher nismo kar vse iste :-)))

Ja se vem :))) Primerke 1., 2. pa 5. februar :)))))

LP, miki

Miki a ti glavo odšraufam…kaj je narobe s 5.februarjem..aaaaaaaa
pa ja ne!Bemti!!!
Pa-pa..pa lubija***

jep…res je….

Valentine – 14.02. smo povsem druačne :-))

hahahaha ona 5.2. mi je bla še najbolj mimo :)))))))))))

LP, miki

Matrrrrrrrrrrrrrrr..grrrrrrr..čak se mulc!!!

Evo me, se ena vodnarka:)) Lep opis, ni kaj.Bi rekla, da zelo drzi zame.Ampak ne vse – moza se nimam, otrok pa se manj.Sicer pa ne vem, zakaj ne bi mogla biti z enim…Otroci pa…bodo ze morali ubogat!:))

Vidim, da se “kregate” o tem, ce smo smo vodnarke strastne…SMO IN TO ZELO!:))Ampak mora pac bit pravi…

Horoskop na splosno: ce ze, verjamem v karakter.

LP! Demie

:))))))))))))))))))))))))))))))

LP, miki

O, Demie, sem prav vesela, da si ti tudi vodnarka! Ha, a ne da smo ene strastne in nismo limone :-)))))))))?

Vodnarji so strastni, po mojih izkušnjah, sama sem pa levinja. Tudi s škorpijonom in ovnom imam dobre izkušnje. Morda pa je za to kriv le moj karakter.

:)))))Cuj, ene smo tolk strastne, da tipi ne dohajajo;)))Pa mogoce zato pravijo, da nismo?;))

Limone?No way, ej!:))NO WAY!

LP! Demie

No, Miki, kaj pa zdaj praviš? Sva že dve :-)))

Ko bo nasu ta pravo, ga bo tolk zadelo, bo ze vidu:))) Vodnarke rulamo!:))Drugace so pa levi tud ql, ja, ja…

Ja, saj je tipično da kot vodnarka še nimaš moškega. Saj to je značilno za vodnarke.
Vodnarke namreč rade spreminjate človeka-moškega, zato vam le ta rad pobegne. Pa čeprav imate verjetno prav. To sem prebral v knjigi 😉
Pa saj ni slabo da ste bolj pozne v tem. Tud zame ne 😉

Pozdravček

:-)))) najbrz bo res tko, da mora vsak najti pravega, poj je pa vse O.K.

:))Ej, ne, to pa ne! Jaz sem rekla, da se nimam MOZA! Pri 20ih se mi pa res se ne da porocit;))

Svojega fanta pa tudi nikoli nic ne spreminjam!Zakaj pa?Ce mi ne bi bil vsec tak, kot je, potem najbrz sploh ne bi hotela imet kaj z njim.A ni logicno to?

Aja, prav imamo pa res ponavadi, ja;))))

LP! Demie

hahahahahahaa Demie – 3 vodnarke sem že mel ))))))) Pa nimam več posebne želje…razen če si ti za :))))))))??

LP, miki

Se bom jaz zdej malo zamislila ob temle, kar si napisal 🙂

Se prav da si našla tapravga za svoj srček.
Da še nimaš moža? Ja saj maš fanta…. Je to velka razlika? 🙂

Čau

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close