Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Hoceva Otroka.. Kaj je narobe?!

Hoceva Otroka.. Kaj je narobe?!

Pozdravljeni

Zanima me nekaj, Ze 6 mesecov in vec z mozem porobava na otroka in na dan Ovulacije, kaksn dan prej pred,  pa ne gre zmeraj negativen oz, mi menstruacija pride. Ne uporabljava zascite ali ne jemljem kaksna zdravila. Mogoce ampak res mogoce sem bila mal depresivna glih zato hoceva otroka da se mal zamotiva in lazje pocutiva.

 

Zanima me zakaj nama ne gre?. Veliko so nama govorili, da tudi če imas nekaj Kg vec ne vpliva nato da ne mores zanositi. Pa ja mogoce kaksih 5 al 6kg vec imam vendar se ukvarjam z športom včasih sem pa zelo aktivna bila zadnja 2 meseca pila veliko vode, jedla navadno kot vsak dan.

Nimava kaksnih resnih problemov da ne mores imeti otroka,  saj sva mlada ane? moz ima 29 let jaz ma komaj 28.

Mal sem zaskrbljena res, da ne bo iz tega ratal velik problem.

Nocem biti zmeraj v stressu zakaj nama ne rata

Zanima me zakaj v takem primeru ne pride do zanositve? Ali je tukaj kaj resnega naj se vztrajava? Tudi k zdravniku se nisem bila ker se mi ne zdi se tako panično letim tja vse analize imam v redu. Mogoc bo cas za paniko k mal

New Report

Close