Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Hitro-Počasi-Nenavadno

Hitro-Počasi-Nenavadno

Kaksen sex vam je najbolj všeč..ta hiter,počasen…?Na katerih nenavadnih krajih ste že sexali?(avto, kopalnica, kopališče…)in kakšne so vaše izkušnje?

Lp!

Najbolj nenavadni sex sem si privoščila na nudistični plaži. Blo je zlo super saj naju s tipom vzburja če naju kdo gleda- takrat pa naju je gledala cela plaža!!!
superca! Preizkusi!
Čao
Pičkica

Nenavadni kraji, hm, to je relativno. Jaz sem že v avionu, na ladji, v vlaku, v savni, na nudistični plaži, …Na nudistični plaži sem bilj polj počasen, da se ni videlo preveč očitno. Seveda, ko mi je prihajalo, sem avtomatsko bolj pohitel. Sem pa tudi že v bazenu, in še marsikje.

ne vem zakaj se mi zdi da se precej napihuješ….

Lahko se ti zdi, kot želiš. Jaz imam svoje mnenje in svoje izkušnje, ti pa svoje. Tudi to je demokracija.

mogoce pa mu to pomaga…..al pa to rabi…

pa kaj ste bedni!
Clouk odgovori na vprasanje, pripravlen je delit svoje izkusne, pa ga morte takoj zatret nazaj! PA dej sama kej pametnega povej (ce lahko) ne pa da sam druge kritiziras!

Hm nikol se nim slišu da je kdo pred full folka sexu. Čudn to. Sej vem da je nuld plaža sam še usejen. K bosta drugič to počela me poklič. Rd bi to vidu kako zgleda. NR zato da bi vudu kako sexsata sam tko! Pomoje je kr carsko! AJD pl
luka

najboljse je,ce vse troje zdruzis u eno..try it out 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close