Najdi forum

Herbalife – ogaba od ogabe

Če je nekdo prijazen in ustrežljiv še ne pomeni, da lahko postavljaš ne-vmesna vprašanja. Če imaš kakšno na temo, kako ti lahko pomaga, le z besedo na dan, sicer pa v tvojem komentarju ni zaslediti kaj takega.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Cenzura na tem forumu dela 100 na uro. Resnica žal boli, a ne moderatorki?

Naj vam na hitro povem svojo zgodbo s temi zadevami.

Nekje od srednje šole naprej se borim s kilami. Že takrat sem jedla neke kapsule z jabolčnimi vlakninami (ne spomnim se več dobro), pa ni šlo nič dol, nato sem začela z Montinjakom in fitnesom, s katerim je šlo zelo uspešno dol. Sledila je selitev in full stresna služba, ni blo časa za zdravo prehranjevanje in miganje (kg so ostali enaki). Takrat sem prvič posegla po Herbalifu (imela sem ga samo za zajtrk), jedla nekaj mesecev, vmes šla na potovanje brez HL in doživela šok,…v enem tednu sem se zredila za 9kg,..katastrofa.

In kaj je bilo po tem? Še vedno se borim ravno s temi devetimi pridobljenimi kilami, plus še nekaj dodatnimi 🙂

Od sredine septembra pa sem korenito spremenila prehrano, izvajam intenzivno vadbo (5x tedensko), v svojo prehrano sem vključila samo chia semena, omega 3 in beljakovinski napitek, ki ga imam za po treningu. Shujšala sem do sedaj 6 kg, brez kakršnekoli lakote ali nekega mučenja s hrano in moram povedat, da bolje še nisem jedla.

Ne kupovat teh neumnosti, ker vam bo, ko boste nehal to konzumirat, zelo žal! Če pogledamo te sestave, je ogromno preveč sladkorja notri, kot ga naše telo sploh potrebuje.

Poglejte okrog sebe. Toliko odlične hrane imamo, pa gremo posegat po teh traparijah.

Danes obstaja toliko dobrih receptov za zdravo prehranjevanje, da je neumnost kupovat kaj drugega.
Jaz neskončno uživam, ko grem v shoping za zelenjavo in meso/ribe,…še bolj pa žurajo borbončice in telo, ko mu dam za papcat super dobro in zdravo hrano!

Mene vedno znova preseneča, da ima kdorkoli (s končano OŠ) tako malo znanja o prehrani, da naseda herbalajf nategunom in plačuje mastne denarce za cuker in sojo. Malo si poglejte sestavine, pa bo vse jasno. V trgovini dobite enake sestavine za đabe, pa si sestavite svoj šejk, bo veliko ceneje, če bi že radi konzumirali take zadeve :))

Mi je popolnoma jasno, da je to piramida in da vsak pobere svoj delež … ampak tako hinavsko trditi, da jim gre za zdravje ljudi in za njihovo dobro počutje, hkrati pa jim prodajati šit od šita “hrano in dodatke” je pa naravnost ogabno. Za ta denar bi morala biti v beljakovinskem šejku najmanj 85% sirotka (še več), ne pa poceni soja, ki je povrh vsega še zelo škodljiva za zdravje. Evo, sem šla še enkrat gledat … Formula 1 je polna soje in fruktoze, pa tak nadomestek obroka :)) Fruktoza v sadju je nekaj čisto drugega kot tole, sploh ni primerljivo … cena pa sploh. Za ta denar se da dobiti veliko več.

Maja85: veš kaj je pa najbolj hecno? To, da se imajo povečini Herbalajfovci za največje strokovnjake na področju prehrane. To so res ena zanimiva vrsta. Sigurno bi jih kakšen znanstvenik psiholog z veseljem preučil. Zaslepljeni bolj kot Hitlerjevi volilci v času nacistične Nemčije.

Na FB berem občasno objave neke punce, ki je ne mislim imenovati in piše večkrat o zdravi prehrani, kaj je dobro in kaj ne in se seveda zgraža nad različno hrano, ki jo ljudje jejo, potem pa še malo naprej bereš in vidiš, da pije Herbalifove shake. Smeh. Prav zaslužila bi si eno okrog ušes. 😉

Še nekaj mi je zanimivo, en “argument” teh Herbalifeovcov. Če bi bil Herbalife res škodljiv, ga ne bi pili razni Messiji in Ronaldoti.
Saj ne, da potem v posnetku na youtubeu Christiano Ronaldo pojma nima kaj je Herbalife, ko sprašuje možakarje kateri kaj vsebuje in kateri je za kaj. Kot da bi otroku prvič predstavil abecedo.
Za X miljonov dolarjev bi vsak “pil” Herbalife.
Sigurno mu njegov osebni kuhar pravi, da danes ne bo kvalitetnih ribic in sveže zelenjave za kosilo, pač pa še nekaj boljšega… prašek Herbalife. Dober tek, Christiano. Če boš priden ti bom še Herbalifeov čaj skuhal.

To je ta zakompleksana Slovenija … govorite da je Herbalife kemija- poglejte na ’tisto tabelco’ na vaših kosmičih, čokolinu, vegeti, jušnih vrečkah pa celo na mleku. Kaj dajemo otrokom za jest VSAK dan? Veste kaj so moji sošolci danes v gimnaziji dobili za malico? 2 čokoladna rogljička in čokoladno mleko. A se kdo ob to obregne? Verjetno ne… pa ste že kdaj pogledali kaj je notri? Da ne omenjam količine sladkorja in maščob. Veste kaj jedo in pijejo naši najstniki? No malo poglejte okoli šol in vrtcev, ali pa kar v hladilnik. Otroci sploh ne znajo piti vode- kaj je že to? In po kom se zgledujejo? Po starših in starejših. In potem isti starši tukaj gor nakladajo, kaj je prašek pa kaj ni in kaj je zdravo in kaj ne. Ha ha.
Jaz popijem 2-3l vode dnevno, malice v šoli ne jem, sama si ob petih zjutraj skuham kosilo in naredim malico, ki jo nesem v šolo. In potem me vsi čudno gledajo, ker ne vejo kaj je to kvinoja, zelenjave pa že 3 leta videli niso.
No in ob tem lahko dodam, da zjutraj, ko pomislim na zgornja dejstva in na vaše otroke s ponosom spijem en Herbalife shake! Ne bom pa komentirala neke kemične sestave, ker priznam da še nisem dovolj izobražena za take komentarje.
Ja, vsak ima svoje mišljenje ampak zato ker pa lahko napišete ‘umetna sladila’, pa še ne pomeni, da ste sprecializirani nutricionist in lahko kar tako z znanstvenimi izrazi katerih pomenov ne poznate argumentirate ali zaničujete izdelek. Ne se preveč ceniti, prosim. Sploh pa bi na splošno lahko malo bolj pravopisno pisali- če zmorem jaz verjetno zmorete tudi vi.

Eden izmed napitkov, v nekaterih stvareh mogoče boljši, v nekaterih slabši. Je pa cenovno neprimerljiv z drugimi. Kar ga na žalost ne naredi nič boljšega.

kaj si vse ne zmislite….sploh ni poterjen v ameriski zdraustveni ustanovi od nobelovega nagrajenca za zdrauje…..-.- hahaha ludi premislite prej ko pisete ne pa brat kuj neke stvari………hvala za razumevanje pa ne na vse nasest…..

dd se strinjam s teboj. Me pa zanima katere napitke imaš v mislih, ki so cenejš in so še vedno lahko nadomestek obroka?

ST* napitkov za nadomestilo obroka dobiš na spletnih straneh s fitnes prehrano. Imaš razne beljakovinske napitke in ploščice, ki nadomestijo obrok, pa nekateri so še full okusni.

Drugače so pa meni še vseeno boljši kakšni zelenjavni smoothiji z dodatkom beljakovin oz. si dam kar skuto notri 🙂

Jaz pa pijen tt sejk za zajtrk ze 4 leta.
Jutri bom verjetno umrl.
Jeter nimam vec, ampak raje brez jeter kot brez mozganov !

😉

Imam tudi sportno linijo za po vadbi. Trener je zadovoljen jaz pa tud.

Aja, joski mi se niso zrasli.

P.s. Zrezke jem! ;p

Sori ker sem se prikljucil pogovoru,ampak ce ste si res brali tiste komentarje te verjetno opazili da vsi govorijo brez dokazov. Jaz lahko dokazem z svojimi rezutati ko sem dal kri na analizo Lahko recem samo, da je vse na idealnih vrednostih. Glede jetre je vse najboljse,uporabljam pa ze 2 leti 😀

MOJE razmišljanje o HB: Najbolj pomembno je, da vsak misli s svojo glavo.. prav tako lahko vsak pove svoje mnenje..recimo meni ni všeč, da zagovorniki tega izdelka, izdelek promovirajo res na zelo vsiljiv način in hkrati perejo možgane nevednim ljudem. Nič ne rečem mogoče ima kdo res pozitivne iskušnje ipd.. Drugače so tudi mene že vabili za delovno mesto wellnes svetovalec ali nekaj podobnega in razna srečanja, šejk partije itd…sem ponudbe vedno že iz prve zavrnila. Poznam nekaj ljudi osebno, ki se ukvarjajo s tem in so zaenkrat še vsi zadovoljni, ampak ko jih opazujem, moram rečt, da so mi bili vsi ti, pred uživanjem teh kemij bolj všeč ( govorim o obnašanju)..zdaj delujejo kot da jim je HB neke vrste religija in jim je to edina pomembna stvar v življenju. Poleg tega stalno povdarjajo, da mi, ki ne uživamo tega prav nič nevemo kaj je dobro in kaj ne in vsako negativno mnenje spodbijejo s trditvijo o tem, da nimamo dokazov itd. Prav tako stalno mečejo pod noge svoje “dokaze” o tem kako slavni športniki to jedo.. tu se meni vedno razjasni, da so vrjetno res zelo naivni in mogoče se ne zavedajo, da ti slavni športniki od tega, ker delajo reklamo dobijo denar.. Ta ” dokaz” jaz primerjam s tem; namreč to je tako kot, da bi rekli: Eva Longoria uporablja Maxfactor zato je to najboljša maskara – ker se pojavla v njihovi reklami in jih promovira ter je slavna, ampak ali to sedaj dokazuje, da je to res najbolši in neškodljiv izdelek..vrjetno ne.. tudi kaj ima v resnici namazano na očeh vrjetno nihče od nas ne ve pa tudi, če ona to res uporablja kje piše, da je zato to najbolši izdelek..tu se prične razmišlanje z lastno glavo.. Torej sama ne vrjamem v komercializirane izdelke.. sploh pa se pri HB takoj voha piramidni sistem..kjer jim je po večini pomemben le dobiček ne pa vaše zdravje. To je moje mnenje, prebrala sem vse komentarje in se z marsikomu strinjam o škodljivosti Hb..(sam nimam dokazov..kot bi mi sedaj lahko nekdo rekel nazaj.:P)

Drugače pa vsak si izbere svoj način prehranjevanja, nikomur ne vsiljujem svojega mnenja, ker tudi jaz ne želim, da mi kdo drug govori kaj je dobro zame in sploh pa kaj naj jem. Tako, da Hb-jevci jejte to, če VAM paše..in dokler vam. Nas ostalih, ki pa v to ne vrjamemo.., nas pa ne nadlegujte.

Tako, bodimo strpni drug do drugega in vsak naj je kar sam ve da mu paše.

🙂

Moja izkušnja z hujšanjem je, da sem pred 4 leti shujšal za 30 kg samo z manjšimi obroki,odstranitvijo kruha z jedilnika in športno aktivnostjo v manj kakor pol leta. Res je da sem izgubil kilograme,vendar pa se še vedno nisem počutil najbolje,kajti bil sem še vedno utrujen,procent maščobe v telesu pa se skoraj ni spremenil in kar je bil še največji šok za telo, sem posledično izgubil tudi veliko mišične mase. Seveda pa ker ni bilo energije za ukvarjanje z športom in sem vse skupaj opustil, sem uspel skoraj vse pridobiti nazaj. Zato sem se pred 1 mesecem odločil,da bom hujšal z herbalifom in že po treh tednih so rezultati odlični. Pridobil sem energijo,kilogrami izginjajo procent maščobe pada,mišična masa ostaja nespremenjena,kar je zelo pomembno in tudi visceralna maščoba gre počasi proti normali,kar je razvidno na tem da se mi normalizira krvni tlak. Kot delavec v zdravstvu pa imam tudi možnost večkratne kontrole krvnih izvidov in v bistvu so izvidi boljši kot kdajkoli prej. Kar pa je najbol pomembno, da je regeneracija mišič z herbalifom tako dobra, da je tek vsak dan lažji in boljši. Drugače sem bil dva meseca nazaj,tudi jaz ta ki je bil še proti tej stvari,sedaj pa mi je samo žal,da ga nisem začel uporabljati že prej. Pri hujšanju je zelo pomembno, da se obdrži čim več mišične mase, kajti kasneje je zaradi tega veliko lažje ohraniti to želeno težo ki jo dosežemo. Lp

Ker delaš v zdravstvu, ti svetujem, da čez čas prekontroliraš še jetra.

Pa lep pozdrav!

jaz sem bil tud skeptičen do herbalife, ampak dokler ne probaš ne veš, zdaj to uporablam 5tednov in sem shujšal za skoraj 6kil, seveda če ne spremeniš prehrane in pa če se ne giblješ rezultatov verjetno ne bo.

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 15 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.


Točno tako! Halo, država vas ne bo varovala pred pravico do izbiranja! Pač se moraš vedno pametno odločiti, ali je nekaj dobro zate!

Ja, ja. Sigurno. Pa sploh ni reklama.

New Report

Close