Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Hašiševo olje

Hašiševo olje

zakaj, da zamerimo, ali zato, ker polivate vsako temo z Vašim oljem? “Božja kazen” bo hujša kot vsaka zamera… S tem ste res vse povedali, sedaj vemo zakaj se Vam gre.
Vi lahko delate s svojim telesom, kar hočete, ni pa odgovorno, da zavajate druge bolnike. Noben zdravnik ne napove še 16 mesecev življenja, lahko govori samo o statističnih podatkih, vendar to ni isto. Če bi hašiševo olje pomagalo, potem tisti, ki so ga uživali, ne bi sedaj iskali pomoč drugod.

Medicinska konoplja sploh ne obstoja. Vi pa veste, da lahko samo po tej poti dosežete legalizacijo konoplje. Ne vem, ali bo kdo tule kaj ukrepal?
ali se bo začelo brisati šele potem, ko bom jaz začela pisati o uspehih moje mame, ki je preživela celó njeno smrt.

Forum je namenjen izmenjavi izkušenj bolnikov, svojcev in prijateljev, ki se srečujejo z rakom. Ravno to počnem z mojim pisanjem. Nič ne prodajam, samo svoje izkušnje pišem, ki se jih je do danes nabralo kar veliko.Upam da bodo v pomoč ali pa vsaj v oporo bolnikom z rakom. Driva, Vi ste zdravnica, pa name pošiljate božjo kazen!? Kot da nisem že dovolj kaznovan?

Med drugim sem kupil in tudi prebral knjigo “Zdravljenje z Viscum album ekstrakti”. Na Pagu sem po naključju srečal upokojenega nevrokirurga, ki je imel tudi izkušnje z zdravljenjem raka. Povedal mi je da je bilo zdravilo iz bele omele edino ki je v njegovi praksi res za nekaj časa ustavilo napredovanje določenih oblik raka, vendar pri GBM ni delovalo. Ko tudi od avtorice knjige nisem dobil pritrdilnega odgovora, sem iskal dalje. Kar sem našel sem opisal v mojem prejšnem postu, z namenom deliti izkušnje z drugimi bolniki.

Moj onkolog Dr. med mi je na vprašanje, če bom prejemal biološka zdravila,dejal, da izraz biološka zdravila ne obstaja, da obstajajo le “tarčna zdravila” Seveda obstaja, uporabljata se oba izraza in oba sta “uradna” http://www.onkologija.si/portal/onco-slov/biological_and_target_therapy4 in http://sl.wikipedia.org/wiki/Biolo%C5%A1ka_zdravila
Za moj tumor tarče ali markerja še niso odkrili, zato tudi bioloških zdravil še ni.
Dr iva trdi, da medicinska konoplja sploh ne obstaja. Prosim pozorno preberite članek http://sl.wikipedia.org/wiki/Navadna_konoplja , kjer se uporabi izraz “medicinska konoplja” v poglavju “Zgodovina njene terapevtske uporabe” Prosim posebej pozorno preberite poglavje o medicinski uporabi, ki med drugim omenja tudi raka na možganih, kot ga imam jaz!
V nekaj stavkih sem kot laik, brez Dr. pred imenom, demonstriral primer zavajanja bolnikov s strani dveh predstavnikov uradne medicine.

Toliko o mojih izkušnjah, ki jih z veseljem izmenjam z bolniki, ki se srečuejo z rakom.
Srečno vsem borcem!

Ne pomaga samo hašiševo olje, ki pa ga je kvalitetnega zelo težko dobiti. Obstaja cela paleta alternativnih zdravil, ki zdravijo raka (tudi zelo razvejanega).
Vredno si je ogledati vsebino naslova “http://www.holist.eu/uvod.html”, pa tudi knjiga Tya Bollingerja “Cancer – Step Outside the Box” govori veliko o tem.

A kdo ve, kje se dobi Satexx? Sem nekje brala, da to konopljino olje ozdravi raka in je boljše zato, ker je koncentrirano. To bi mi v tem trenutku res prav prišlo! Hvala za odgovor!

glede na to, da je preteklo že nekaj mesecev, ste sigurno dobili to olje … jaz bi ga tudi potrebovala, menda se imenuje Satexx. A mi lahko svetujete, na koga se naj obrnem, da ga dobim? hvala!!!!

poglejte satexx premaga raka na facebooku … sem ga tudi jaz končno najdla 🙂

To je seveda nesramna vrsta reklame, da prebujate vse teme s podobno vsebino; še več: še pri temi *tumor v glavi* ins parolami: *kljuc do ozdravitve* zavajate hude rakave bolnike. Bulice na dojki niso tumorji v glavi. Če bi Vi imeli resen problem, bi vsebine o tem olju prečitali in bi se obrnili na tiste forumaše preko osebnega sporočila in ne bi zavajali drugih!
98% mojih bolnikov so uživali Hašiševo olje, gobo & Co, preden so me kontaktirali, ker jim vse to ni pomagalo. Ravno zato, ker se jim je s Hašiševim oljem stanje poslabšalo, so mnogi zamudili priliko ozdravljenja. Vi pa tule vzbujate vtis, kot ta bi bilo Hašiševo olje zdravilo proti raku. To je seveda zavajanje ljudi v stiski in zelo neodgovorno.
Hašiševo olje nima veze z rakom, lahko pa ga uživate, ko se Vam ne gre več za ozdravitev. Vsak odgovarja zase. Rakavi bolniki so povsem zmedeni, ko berejo Vaše prispevke, poskusijo to, poskusijo ono in preden se zavedajo, da so nasedli prekupčevalcem, je tudi za njih prepozno. Navsezadnje zgubijo borbo s časom. Da se Vi tega ne zavedate, da Vi k temu prispevate, ne more veljati za nobeno opravičilo. Tu se gre za preživetje! Čvekalnice pa imajo na drugih forumih. LP

driva – pa je vaša bela omela pomagala pri ozdravitvi kakšnega pacienta? recimo pri karcinozi peritoneja kot posledici raka debelega črevesa?

lp

Mene zanima kako lahko ALTERNATIVNO uzameš to olje ? Moj oče jemle to olje cca 1 mesec , in sicer preko zobotrebca si uzame” bunkico” ( manjše kot pšenično zrne ) in to liže …. pač po 1 mescu pa je nastal problem,… jezik ga je začel tako močno peči , da sedaj le s težavo še uzame … skrbi nas da bo izgubil vse čute ki jih jezik omogoča … se prawi okus !

ali kdo we kako bi se to še uzemalo ?

Kako jemati olje je opisano v zadnjih misterijih, datoteko sem pripel v drugi temi o tem olju. Meni se najbolj obnese takole:
Vzameš frakelj ali epruveto ali štamperle, vanj naliješ malo olja navadne konoplje (žlico ali dve), dodaš potrebno količino hašiševega olja in dobro premešaš. Če vseskupaj malo pogreješ v šalici vroče vode, bo mešanje enostavno… Prednost frakelja in epruvete je, da ga lahko zamašiš in pretreseš, mešanje ni potrebno. Za boljši okus lahko dodaš med, marmelado (brusnica je super).

Veliko besed, tako zagovornikov hašiševega olja kot nasprotnikov. Pravih informacij takih, ki bi imele rep in glavo ter kolikor toliko pametno vsebino pa skoraj nič.
Zanima me mnenje kjer bi bile v enem prispevku razumljivo naštete prednosti in pomanjkljivosti jemanja hašiševega olja kot tudi domača predelava vršičkov (ne pridelava) v hašiševo olje. Po možnosti v normalni slovenščini brez slovničnih in pravopisnih napak (v mislih ima zelo “zagrizenega” komentatorja/ko pod vzdevkom dr.Iva in/ali Driva).
Našla sem sicer nekaj prispevkov in tudi videov. Vendar še kakšen recept nekoga z izkušnjami ne bi škodoval.
Sicer pa je je moje mnenje tako, da tudi če ni čudežno zdravilo, kdo pri p.m. pa lahko nekomu, ki je na smrtni postelji prepove uživati substance, ki mu pomagajo pripotovati do konca na dostojen način.

Nihče. In tega tudi nihče ne počne. Smo pa absolutno proti tistim, ki vehementno napišejo HAŠIŠEVO OLJE POZDRAVI RAKA, sami pa niso dali hujšega skozi kot zobobol pa še to zato, ker jih je bilo strah iti pravočasno k zobozdravniku.

Zaniam me predvsem doziranje olja :
Po Simpsonu je…. prst si kapne komaj vidno drobtino, kakšne četrt kapljice. »Takšno količino jemlješ prve štiri dni, po trikrat na dan, čez štiri dni podvojiš dozo, in na vsake štiri dni znova. Po enem mesecu je enkratna doza že približno 0,3 grama.«

Ali bi bilo tako doziranje pravo ??

Če gre verjeti zapisu nekoga v drugi temi (tudi tvoj prispevek je tam) taistega foruma (in njena sporočila me ne odvračajo od te možnosti), si “ravnokar” odgovoril ravno avtorici te knjige, Ivi Ebner. Tečna babnca, ni kaj. Zgleda (vsaj sodeč po njenem repenčenju), da ima kaj od tega, da njeni pacienti jemljejo ne tako poceni farmacevtske (tj. koncentrirane) pripravke iz bele omele. Tudi moj stric jih je jemal (vse doze je “dal skozi”).

Glede na to, da je napisala:

“98% mojih bolnikov so uživali Hašiševo olje, gobo & Co, preden so me kontaktirali, ker jim vse to ni pomagalo. Ravno zato, ker se jim je s Hašiševim oljem stanje poslabšalo, so mnogi zamudili priliko ozdravljenja,”

bi rekel, da ima bolj malo uspeha (ne bom pa je krivil za smrt svojega strica, ki je prejemal injekcije bele omele po njenem načrtu). V Hirneisejevi knjigi je omenjeno nekaj o injekcijah bele omele (tudi v slabem smislu).

mujomit – pa je tvojemu stricu bela omela kaj pomagala?
sama ob kontaktiranju gospe ive nisem dobila ravno najboljšega vtisa. me je pa seveda napotila kje lahko kupim knjigo. imam občutek, da se gospa iva oglaša predvsem iz tega vidika.

Stric je umrl. Če se prav spomnim, mu je malo pomagala pri toleriranju kemoterapije (za podrobnosti bi moral vprašati bratranca). Tudi bratranec je kupil knjigo. Pred tem sem mu jaz prinesel knjižnični izvod. Ko je Ebnerjeva to izvedela, je bolj po policajsko poizvedovala, kje točno je dobil to knjigo. (Ne vem točno, kaj je že bilo zadaj, a dobil sem občutek, da ni ravno navdušena nad kršitvami njenih avtorskih pravic. Lahko pa, da se motim.) Ko mi je vrnil knjigo, mi je dal še neko njeno reklamo – za v knjižnični izvod. Dobil sem občutek, da ima premalo dela. (Ali pa je zelo zavzeta zdravnica.) Vem, da je bila v tistem času precej dejavna na forumih. Vse skupaj mi je dišalo po samopromociji. Zato se mi zdi hinavsko od nje, da tako pljuva po ljudeh, ki bi naj po njenem mnenju služili na račun trpečih.

Ona tudi razširja – recimo temu – znanstveno dokazane trditve, da samo koncentrat bele omele (ta farmacevtski izdelek) zdravi raka, “navadna” bela omela pa ne (češ, kvečjemu krvni tlak uravnava). Poznam zeliščarja (tako dobro, da mu zaupam, da ne laže), ki pravi, da mu je nekaj ljudi dalo povratne informacije o učinkovitosti “navadne” bele omele pri raku. Lahko pa vsak sam proba (praktično zastonj) in vidi, koliko je ura. Jaz vsekakor nisem pristaš nekega “pikanja” s koncentrati ne čisto znane vsebine (farmaciji ne zaupam). Pa tudi poceni niso.

Kdor grdo gleda, grdo vidi. Internet pač dopušča nesramnosti, ki jih pri meni niti v anonimnosti ne bi doživeli. Bralka, ki odgovarja mujomitu, naj išče odgovor pri sebi; kakor je vprašala, takšen odgovor je dobila. Če bi prosila za pomoč, bi dobila pomoč.

Mujotomi, Vi pa se poskušajte omejiti na tisto, kar veste. Predvsem pa ne spreminjajte mojih trditev. Jaz nisem nikjer pisala ali govorila o „navadni“ beli omeli.
Glejte, da se Vam ne bodo tele in druge laži še kdaj maščevale. Resnično zdravljenje se začne s poštenostjo do sebe in do drugih. Sem pa spada tudi, da govorite resnico, da izbirate prave besede in da stojite za svojim imenom. Potem bo tudi Vaša beseda imela svojo težo. Tako pa: Bog vse vidi…
lp

Mujotomi, včeraj je nekoga povozil alkoholiziran voznik (njegov avto je bil podoben tvojemu). Tisti nekdo je bil takoj mrtev. Ne vem, kako je prišlo do tega, bi moral vprašati sosedo. Ne bom pa za to krivil ne tebe ne tvojega strica. Toliko k tvojemu načinu blatenja. Sram te bodi!

Spoštovani,

poznam zdravilca (ki sicer ne zdravi s hašiševem oljem). Imel je 10 pacientov (obolelih za rakom), ki so, še
preden so prišli k njemu, uživali to olje, pomagalo pa ni prav nobenemu. Tudi moji mami ni pomagalo (se bojim, da ni bilo prej nasprotno).

LP

Robert

New Report

Close