Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija grlo smrklji

grlo smrklji

Pozdravljeni! Pred cca 2 letoma so se mi ponavljale angine. Nekaj jih je bilo pozitivnih na streptokoka, parkrat pa dobila antibiotike na podlagi izvidov od krvi. Pregled na ORL sem imela pred cca enim letom,kjer je ortorinolog svetoval odvzem bris vsakič pri sumu na angino. Trenutno sem končala 8 dnevno terapijo z antibiotiki zaradi vnetja zrela, izvid je bil vredu, bris . negativen zdravilo pa sem dobila vsee.no. Res imam večkrat razprodane večje mandeljna aampak se vedno ne tako velike za odstranitev. Odznotraj se mi nabirajo grozni gnojni češki ki jih odstranjujem z pritiskom na njih. Na ORL mi je dr povedal,naj v kolikor bo več kot 6 pozitivnih brisov pridem za odstranitev mamdeljnov. Seveda tolikokrat ni bilo ampak je grlo večkrat zrelo bolece. Moti pa me se,da imam občutek kot da mi smrklji zatekajo v grlo in potem ko se oprostite izrazu “zhrekljam” potem se mi ti primejo grla in me sili na bruhanje. No v glavnem pri poziranju čutim v grlu smrklje oz hraklje. Vaše mnenje prosim oz svetovanje! Ps se opravičujem za napake,vendar pisem preko telefona. Lp

New Report

Close