Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija glavobol, pritisk v glavi, zvonjenje v ušesih…

glavobol, pritisk v glavi, zvonjenje v ušesih…

Pozdravljeni, pišem vam v zvezi z mojimi težavami zadnja dva meseca. Vse skupaj se je začelo pred par meseci z občutkom močnega pritiska v glavi, zvonjenja v ušesih, glavoboli in vrtoglavico. Osebna zdravnica mi je predpisala pršilo Nasonex, kateri mi je pomagal in težave so skoraj izginile. Kakšen mesec po prenehanju uporabe pršila pa so se težave vrnile. Glavobole imam konstantno, vsak dan. Včasih so močnejši, včasih komaj zaznavni ampak skoraj vsak dan trajajo skoraj po cel dan (najbrž ne pomaga dejstvo, da delam v pisarni, kjer ni nobenega svežega zraka, saj se prostora ne da prezračiti). Ponavadi se pojavljajo v predelu čela, senc ali višje, na desni strani glave. Ali je to posledica težav s sinusi, kakšnimi alergijami ali kaj drugega? Na pregledu za sinuse ali kaj podobnega še nisem bila, niti tega zaenkrat še ni predlagala osebna zdravnica.

Naj omenim še eno težavo: prav tako se mi zadnja dva meseca pojavlja celodnevna hripavost. Opazila sem tudi, da imam v grlu čez cel dan zelo veliko sluzi, zaradi katere so velikokrat odkašljujem. Ali so ti problemi povezani?

Upam, da sem vam dovolj dobro opisala težave. Hvala za odgovor že vnaprej, Mia

New Report

Close