Najdi forum

Zivijo!

Tako me ze matra firbec, da sploh ne morem vec zdrzat; ful veliko vas je, ki pisete o tem, da ste se ze dali dol grupno. Ok, saj v verodostojnost vasih besed sploh ne dvomim, me pa resnicno zanima, kako ste do tega sploh prisli.

Mislim, a se to pogosto dogaja? A to zgleda tko, da pride na kaksni zurki do tebe parcek in te vprasa, ej, a bi sel/ sla ti z nama malo “hopsa dopsa”, al’ se jih ene par cisto spontano zmeni??? Ali greste v kaksne swingarske klube al kaj? Se poznate ze od prej?

Prosim, povejte mi, kaksne so vase izkusnje, res sem ful firbcna (ker tudi naju s tipom malo matra).

Hvala in lep pozdravcek,

Taja

kaj te sploh zanimajo take bedarije??

Gregy, ne vem kaj se usajas- punco pac zanima!

Za swinganje sem ze slisala, ampak se mi zdi mal prevec cudno. Men se je zgodilo enkrat na partiju, trije smo se neki menil, bli smo si ful simpaticni in smo se neki zezal… in pol je en u fori predlagal, pejmo… na zacetku smo se sicer rezal, ampak v koncni fazi smo pa koncali skupej. Malo mi je bilo cudno, ampak ful zanimivo, neki novega. Zdej nimam kontaktov z njima in vcasih me je mal sram, ce pomislim na to, ampak ok, treba probat… priporocam!

Ne vem, kaj se sekiras, ker tega sploh ni tako veliko, kot se tebi zdi!

Po mojem ima Tin prav, tebi se samo zdi, da je tega tako veliko.

Po moje je pa tega več, kot se govori. Nekateri pač tega ne obešajo na veliki zvon.

Mdlj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close