Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost ejakulacija v usta – kako? :)

ejakulacija v usta – kako? :)

Dan!

Bom vprašala kar direkt… Fant mi ves čas omenja, da bi rad, da mu pride v moja usta. Jaz si pa (pomanjkanje izkušenj, žal ali ne) ne morem prav predstavljati, kako točno bi naj to izgledalo. Odprem usta? Mu ga do konca oralno?

Hja, saj vem, da bi bilo najbolje vprašati njega, pa vseeno ne bi imela nič proti, če še tukaj kaj izvem 🙂

Lp!

Fant je imel v mislih oralno do konca, potem pa pogoltneš.

pomeni, da izbrizga seme v tvoja usta, kaj boš pa potem naredila, se boš pa na podlagi okusa odločila :))

Samo okus ne veš, kakšen je, dokler ne požreš.. 🙂

Lahko pa samo oblizneš njegovo spermo. jaz sem sprva tako naredila in mi je bil okus nekoliko kiselkast in sem mu rekla, da mi pač ni všeč in da sperme ne želim pogoltniti. Tako da oralni seks prakticirava, ampak pač ne konča v moja usta.

pa naj je ananas-to pomaga da je bol sladkasta, ne?..joj,ženske, nič ne veste..

men je pa full dober okus sperme..

ja, borg, vem, da ananas pomaga. ampak, kaj če tip noče jesti ananasa? moj ima pač rad bolj slane stvari in full začinjene, tako da ne bo nič z okušanjem sperme. :))))

Če imaš rada bolj pikantne stvari naj namesto ananasa poje sem in tja kak feferon.

ja, borg, vem, da ananas pomaga. ampak, kaj če tip noče jesti ananasa? moj ima pač rad bolj slane stvari in full začinjene, tako da ne bo nič z okušanjem sperme. :))))[/quote]

ja kaj, brez ni nič..vsaj malo se pa lahko tudi on potrudi, ne? Če mora že ženska delati nekaj novega, naj pa še dec..

ja, borg, vem, da ananas pomaga. ampak, kaj če tip noče jesti ananasa? moj ima pač rad bolj slane stvari in full začinjene, tako da ne bo nič z okušanjem sperme. :))))[/quote]

ja kaj, brez ni nič..vsaj malo se pa lahko tudi on potrudi, ne? Če mora že ženska delati nekaj novega, naj pa še dec..[/quote]

Ja sej. zato pa je užaljen, ker nočem prakticirati orale. Naj se tudi on kaj potrudi. :))

čaki, če sem prav razumel, jo prakticiraš, samo ne konča v usta, ne?

mogoče ma sestra vendelina kako poglavje o hrani, ki naj bi jo spermojedke kuhale svojim….

ti si pa malo poredno pokvarjene, se mi zdi..

ne, ne 🙂 sem perfekcionist :))

ja, točno tako.

ma, potem mu pa kup tisto gumasto lukno iz redshopa, pa je..

Okus sperme najbolj pokvari – pivo. Žal je tako, sperma postane grenka. Za dober okus sperme pa veliko zelenjave in sadja, še posebej ananas in lubenica.

K je mel moj to željo sem ga sprovocirala, da je najprej sam poskusil potlej sem pa še jaz. Seveda mora bit vzajemnost oralnega zadovoljevanja, sicer ni užitka.

jst vm povem da ma sperma čist dobr okus in da to da mu tipu lžieš pogovtneš……..penis ni nč kej tazga, je stvar v katiri se zlo uživa splača se je probat

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close