Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Družinsko drevo

Družinsko drevo

Svoje družinsko drevo sem naredila na strani http://www.geni.com. Ta stran je v angleščini. Vpišeš rojstne dneve svojih prednikov, sorodnikov…itd…Lahko dodaš še slike. Mislim da si to drevo tudi lahko sprintaš, nisem pa prepričana, ker že dolgo nisem obiskovala te strani. O mojih prednikih(prišla sem do praprababice in prapradedka) mi je največ pomagala babica po mamini strani, očetova mama pa živi bolj daleč, tako da je nisem uspela vprašati. Za Saško Lendero vem neke podatke o njenem očetu, ampak mj oče to bolj pozna. Moja oba dedka sta umrla

P.S.: Moji praprababici je ime Barbara za druge se pa ne spomnim, moram vprašati staro mamo.

Hana Zupanc, 9 let ker sem stara 9 me vseeno prosim jemljite resno?

Peter C js sn Jager in raziskujem družinsko drevo. Napiši nek kontakt…

Tudi sam bi rad izdelal družinsko drevo: Noče pa mi odpreti strani GENI. A ima kdo kako idejo.

Tudi sama sem pri izdelavi družinskega drevesa danes prišla do veje družine Cestnik iz Velenja oz okolice, se kje najdeš, naja52

Tudi jaz sem začel delat družinsko drevo in me zanimajo naslednji priimki. OBROVNIK, VOLMAJER IN KRPIČ. če im kdor koli kakšne podatke prosim pomagajte. Melita Nose poznam Vaupotiče iz peker če ti kaj pomaga.

YENA-naša družina Vaupotič izhaja iz Gornje radgone,imajo sorodnike tam?

Melita glj se bom pozanimal čez vikend pa ti javim jutri bom vido kolegico pa se bom pozanimal kaka pa kaj je pa da ona vpraša svojo babico.

moj dedek se je pisal Obrovnik. Njegov oče je bil iz okolice Zreč. Ti to kaj pomaga? Od kje pa izvira priimek Obrovnik po tvoji strani?

lp

resno mi drugače izviramo nekje iz vitanja oz. nekje dol iz pohorja. se lahko kontaktirama preko emaila? moj je [email protected] da vidim če se kje križajo poti. lp

Malo reklame – Gens Historia, prva agencija za rodoslovne in zgodovinske raziskave v Sloveniji

Najdite svoje korenine…
Če ne veste kje začeti z raziskavo svojih družinskih korenin, potem je Gens Historia pravo mesto za vas. Za imenom Gens Historia se skriva skupina strokovnjakov, ki imamo za seboj več uspešnih raziskovalnih projektov na področju rodoslovja, politične zgodovine, krajevne zgodovine, društvene zgodovine, arhivistike… Za vas raziščemo družinsko zgodovino v vseh nadškofijskih in državnih arhivih po celotni Sloveniji. Odvetnikom po celem svetu nudimo usluge iskanja premoženjskih dedičev. Priskrbimo vam overjena rojstna, krstna, poročna, ločitvena in mrliška potrdila. Pomoč pa vam nudimo tudi pri strokovnemu prevodu dokumentov v številne jezike…

www.genshistoria.com

Mene zanima družinsko drevo preimek Moškon če gdo kaj ve naj me kontaktira na [email protected]

Pozdravljeni,

lepo je videti, da nas je kar nekaj tukaj katere zanima zgodovina.

Če ima slučajno kdo podatke od družine Repič, naj me prosim kontaktira na [email protected]

Hvala

Tanja

Mene pa zanima, če kdo ve kje bi lahko natisnila družinsko drevo?…in ga uokvirila:)

Petra

Za plakat ne vem, spomnim pa se, da je slovensko rodoslovno društvo (vsaj mislim, da oni) pred časom izdelalo en lep plakat, v katerega si preprosto samo vpisoval imena, lično, kot darilo ali doma za na steno…

Glede iskanja prednikov – morda vam bo vsaj nekoliko pomagala stran http://www.cerkev-jezusa-kristusa.si/druzina-in-tempelj/druzinska-zgodovina.html – spodaj vpišete podatke o predniku, ali pa http://www.familysearch.org. Na Šišenski 48 je tudi Center za družinsko zgodovino, z veliko bazo podatkov in se lahko dogovorite za brezplačen obisk, samo pokličete na 051 411 072 (vsaj mislim, da telefonska še velja, če ne, lahko izvem za novo).

LP, Bojana

Mene pa zanima, ali kdo ve kaj o priimkih RUS, PRIJATELJ, SUKIČ, ŠKOF?

Kameleon105, pusti ZS.


A ni Eva Moškon s Tržiča?

Če je še aktualno – za Simonič in Novak, pusti ZS.

a misliš e-mail? [email protected]

mene pa zanima ali kdo ve kaj o priimku KUPČIČ, če veste kaj mi prosim pišite na [email protected] hvala že v naprej

New Report

Close