Najdi forum

Pozdravljeni…pisem vam ker se pocutim kakor v drugi puberteti…in sicer fant me je vrgel iz stanovanja in po pomoc sem poklicala sodelavca kateri mi je pomagal odnesti moje stvari…no in da vam povem dva meseca po moji selitvi mi pise sodelavec ce poznam kaksen hotel za njega za 3-4dni… sem mu povedala katere poznam ampak so zelo dragi in da ce zeli je lahko pri meni teh par dni…no par sni kasneje mi je sporocil da ce bi res lahko par dni prezivel pri meni seveda sem rekla vsaj malo druzbe bom imela…in tako je prisel prvi dan sva se pogovarjala malo o mojemu bivsemu kateri me je zalil in zaniceval in on je samo sramezljivo pogledal u tla in rekel ni res nisi grda in njegovi sedanji do katere ne cuti nic in po ovinkih sem razbrala danko se preseli na svoje bo veza prekinjena…no prvo noc sva spala vsak na svoji postelji…drugi dan pa se je on igral z mojim psom in nakoncu zacel zgeckati mene in me bozati po glavi in laseh nakoncu me je se poljubil in zaspala sva skupaj…drugi dan sem prisla utrujena iz sluzbe prisel je do mene me objel poljubil na licenin vprasal ce sem utrujena in naj grem malo pocivati…tako sem jaz odsla malo pocivati in cez nekaj minut je prisel za mano se ulegel zraven in me zacel lubckati in bozati po laseh kasneje sva se malo zabavala(ampak brez sexa) zaspala sva tako da me je on objel in glavo dal cisto zraven mojega vratu…tretji dan je bil podoben lw da sem bila tudi jaz prosta gledala sva filme in se cartala no na koncu me je poljubil na celo in usta in tako je bilo cel dan cartanje cartanje in nakoncu se je zgodil tisti strasten poljub kateri se ni koncal in cel dan preziveti v postelji s cartanjem in objemanjem☺️ No vem ampak zgleda sem prisla v drugo puberteto hehe…kaj mislite vi? Hm med cartanjem je spremenil na nezen glas rekel je da mu je usec da sem malcek nora kot on in da imava skupne interese…ter da me bo spoznal z njegovimi sodelavkami in njegovimi kolegi…hm do punce oz cimre ne cuti nic glede na to da nista bila v kontaktu nic in ker on komaj caka da gre proc od nje…hm vem dovolj sem stara ampak sem se malo zgubila
Prosim vas da mi pomagate kaj bi vi mislili s tem da se mi je skozi priblizeval in me poljubljal do sexa ni prislo
Hvala vnaprej

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Ti se samo sprosti in uzivaj! Samo bodi pozorna, da te ne ovija okoli prsta tale stvar z bivso je malo cudna. lp

Pravzaprav je kolegica s katero sta pac probala…se veckrat pride k meni…ne isce nic vec kot se samo carta in lubcka…pac zadnjic sem mu napisala da se najezim ko se me dotakne je rekel da tudi on je dobil nove obcutke z mano in da je z mano vesel in sproscen… in da komaj caka da gre na terapije za 3tedne da ae malo odstrani od une(zal v drugi drzavi sam ni lahka najdet stanovanje)

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close