Najdi forum

dolžina penisa

HAHA; Meni je vedno pomembna tehnika. velikost pa ni zanemarljiva. Sploh pa vedno so mi bili všeč malo manjši kot veliki. Sm mela partnerja/prijatelja, ki je meu res gigantskega in na momente ni bilo prijetno. Sedaj pa mam fanta, ki je ravno pravšnji in ima super tehniko in je zame specialen. Res pa, da z majhnim, res majhnim nebi bilo prijetno… TEHNIKA 80% VELIKOST 20%

ti ze ves. :p

Kdor upa zdržati skozi tale videoposnetek brez kančka smeha ima dovolj trdno voljo, da lahko žensko obdela že s 5 centimeterskim penisom.

http://www.youtube.com/watch?v=0qHp5jHgj5s

kaj pa je zate sploh res velik?

kaj pa je zate sploh res velik?[/quote]

Ni vse v velikosti ampak v debelosti. V mojem primeru je bilo oboje

ja ma me zanimajo centimetri…mamo razlicno mnenje okol tega, kaj je velko..

Ja in med sexom komaj čakamo merit koliko je velik…

ja no pa sej ves prblizn kok je velk…tko k ocens za cloveka prblizn kok je visok…

Ne vem zakaj bi neznanki izdajala velikost penisa… To je zame nekaj osebnega in verjetno se tudi moj bivši partner nebi strinjal… Tako, da… Pa tudi če bi sedaj o centimetrih govorila bi se zagotovo zmorila, ker nisem nikoli pozorno gledala ali o tem razmišljala, je pa tudi preteklo preveč časa od nazadnjega ”srečanja”… Mislim, da moja ocena ne bi bila mirodajna.

sej te ne sprasujm to, moje uprasanje je blo, kaj je zate ogromen tic.

Moj je zdj tk okol 19,5 do 20. Sicer meru si ga že dolgo nism, ampak kr sm preko 20 mi pomoje nebo več rastu. V širino je pa tud vredu. Sicer bi še lahk mel kak cm v dolžino, ampak kulk vem ni fajn, če je predolgi tko da jz sm kr zadovoljen glede tega.

ni slabo…

str sm 15, moj je 21cm, debu okol 15 v erekciji, najmn pa 12cm k pridem izpod mrzuga tusa. merm pa pravokotno, ne iz strani.
velk sm pa okol 175cm in tezak mal cez 60kg. u zadnm letu mi je zrastu vec k za 5 centi, pa kar se raste. tud nism kej ful razvit u primerjavi s sosolci.
a bom mu js dost problemou al bom meu lohk normaln seks k praute, da z vecimi boli in mi je ful nelagodn ce bo dekle bolelo. obstajajo tudi take tehnike?
hvala.
lp

Če ga nisi meril od ritne luknje, ok. Boš pač porival v rito.

moj je 9 cm debelina in 27 cm dolžina

aja, a to ku*ac od ovce?

Mene pa neki zanima: Star sem 13 let a se mi penis že ko pomislim na kaj seksualnega dvigne. A je s tem kaj narobe?

Ne, nič ni narobe.

Matjaž

jst sm pa star 14 pa mam 16cm…

Sam to mi gre rahlo na živce, ker se mi vsake toliko časa dvigne tudi če ne pomislim in to je zoprno.

Matjaž hvala za odgovor.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close