Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami dodatna oprema za PV

dodatna oprema za PV

w Merkurju so baterije too expensive. Bolje, da jih naročite tukaj: http://www.hearing-aid-batteries-co.com/HTML/cochlear.html

V merkurju se ne splača kupovati baterij, saj sploh ne vem, če imajo tako majhne… Bolje, da se jih kupuje magari preko Ge. Anke Markoja… Mislim, da imajo na ORL njene podatke, če ne ti jih lahko jaz posredujem, samo pusti mail, da ne pišem tukaj.
Kelly, koliko si pa stara? lp

ali kaj sledite, kakšne “genijalne” metode varčevanja pri zdravstveni zavarovalnici predlaga g Fakin.
Bo ziher kaj tudi pri gluhih šparal.

Ni mi pa jasno, zakaj je on študiral medicino in zakaj je na zdravstvenem področju.

Mar bi šel kam drgam, kjer rabijo ljudi s takim značajem.

Jst mam varčevalni predlog. naj vzamejo nazaj slušne aparatke vsem, ki so dobili PV, oz. naj jih dajejo kandidatom le na posojo.

V zdravstvu bi se dalo šparat, samo ne tam, kjer ni treba. Prve tri dni bolniške brez nadomestila. To je absurd! Naj raje šparajo pri dodeljevanju gradbenih del, kjer SCT in Primorje pokradeta milijone evrov vsako leto. Pa prostovoljno in obvezno zdravstveno zavarovanje naj združijo, pa bodo takoj sprostili 10 mio bivših SIT (tako so pred leti govorili).

lillchy: stare aparate (pa tudi baterije) lahko neseš na Widex; sem jaz lani nesla aparate in Phonic ear za uničenje, ker je bilo že staro in bogvekoliko delujoče, pa so me vprašali, če še kaj dela, da bi v tem primeru komu posodili…
Tako, da sprejemajo, samo pomoje tle zdarvstvo ne bi dosti prišparalo, no…

New Report

Close