Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost dišava za 21.stoletje

dišava za 21.stoletje

Si želite, da bi vekomaj ostale stare 21 let? No, potem bo vaš najljubši parfum zagotovo postal BE 21 – Dišeča novost prestižne francoske kozmetične hiše Orlane, ki go poskrbela zato, da vam ne bo treba nikoli odrasti. Žlahtna, čutna dišava za 21.stoletje ima mamljiv vonj in aromo cveta pistacije, ki ga dopolnjujejo ženstvene note sadeža breskve, kardomoma, cejlonskega (širilanskega) cimeta ter sandalovine in tonike. Poskusite…Imate rade dišave? Kaj pa ve uporabljate?
lp
Angel*

Men so ful všeč parfumi od Naomi Cambell, pol pa še Jadore in Hugo Woman…

Prisegam na Opium od YSL!

Lp, Aysha

Jaz tudi! Vedno Opium!

LP

hm, men je pa Dolce vita od Diorja u redu in Carolina Hererra 202.

Od vseh parfumov, ki sem jih sprobala, mi je edini, ki mi res ugaja in mi je fajn Naomagic od Naomi.

Še nekaj dišečih resnic:
*
Voh vpliva na spomin bolj kot na vsa druga čutila.
Je prvo čutilo, ki ga zaznamo in zadnje, ki nas zapusti.
Večina moških ima rajše, da ženska diši komaj opazno, da lahko zaznavajo še njaj naraven vonj.
Ženske in moški oddajajo vonj, ki ga proizvajajo hormoni-imenuje se feromon.
Izdelali so ga že kemično in pravijo, da se mu nihče ne more upreti.
*
Torej-začarajte princa svojih sanj. Meni osebno pa najbolj diši Angel, dizajnerja in modnega kreatorja Thierry-a Mugler-ja. Takoj za njim pa je Angel Innocent.

lp
Angel*

Blagor vam dečve. Jst mam tak butast PH faktor, da mi vse na pralni prašek potegne. Edino kar je bilo OK sta bila Trezor in Venezia – to sta pa parfuma iz “srednjega veka” tako, da imam kar težave glede tega.

Jil Sander

Pozabla sm še na Devotion od Gabriele Sabatini…

gucci rush, noa cacharel

Ej Angel, kolk pa be21 stane? A je v cenotvem razredu Angel-a od t.m.?

Faaak, ti imas isti okus kot moja bivsa – tud z Gabrielo Sabatini, upam, da ti ni na B ime :))))))))) (Uh matr, nick ze imas na B :))))))))

To bo najbrz to

Wow, zelo izbrana, mocna in opojna disava – prava klasika!! 😉

Vedno D&G ( Dolce & Gabbana – Femine ). Za disavo mi pa res ni skoda denarja.
LP

Don Vito ime mi je pa na P…tko da nč bat ;)))

živjo Petra !

Aha! Alles klar 😉

Svetnik a ugibaš!?!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close