Najdi forum

DIETA 90 DNI JE ZAKON

Tako, da si vzameš s sabo in ješ prej.
Daš si v plastično posodo, pa je.
Jaz delam tako in nimam nobenega problema.

jaz sem s to dieto uspesno dala dol 15 kg!!!

Saj v tem je ravno finta te diete – ne shujšaš zato, ker je ta način prehranjevanja tako the best (po mojem je čisto mimo) ampak zato ker se 100 x bolj kontroliraš!!!

Sama praviš, da imaš kilco preveč zato, ker ješ sladkarije in OH + M pozno zvečer. Halooo!! Jaz imam tudi zato kilco preveč, pa se ne matram s tem sranjem. Ti garantiram, da če bi s tem prenehala, sicer pa jedla normalne zdrave obroke, bi shujšala ravno tako.

Samo nekateri pač potrebujete neke ful diete in omejitve, da vam uspe shujšati.

Zmernost je rešitev!

Lp Naja

Če se že naučiš toliko samo kontrole zakaj se pa potem ne predaš zdravi prehrani. ????

Lp oliver

Bolj butaste diete od te še nisem videla. Sicer pa je v tej dieti preveč mesa (glede na to, da naj bi, kolikor jaz vem, bila zadostna količina mesa na dan en zrezek v velikosti srednje človekove dlani;) premalo zelenjave; v zdravo prehrano pa definitivno ne paše pizza, torta, ipd. 2 manjša kosa torte imata ja več kalorij kot eno ta pravo konkretno kosilo!

Pa še čisto vsi, za katere vem, da so šli na to dieto, so nazajdobili čisto vse kile, ki so jih s tem izgubili, pa še kakšno zraven.

Raje bejžte športat, pa malo pazite kaj pa kako jeste, pa ne bo problemov z odvečnimi kilami, če ste zdravi!

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

zato k pr njej sploh nimam občutka sitosti…

Hej, dečve!

Čestitam vsem, ki ste se odločile shujšat! Meni je že uspelo, in sicer ravno s to dieto (7 kil – to je bil moj cilj, več pa itak ne morem). Moja mama je z njo shujšala 12 kil, babica pa nekje 4-5. Jaz mam že pol leta isto kilažo, mati pa babica isto. Pa naj še kdo reče, da ne pomaga! To pravijo tisti, ki niso vztrajali do konca, al pa so preveč grešili. Tak 😛

😉 Mejte se rade!
Aurora

HVALA AURORA ZA SPODBUDNE BESEDE…
SPLOH NEVEM KAJ SE TOK PRTOŽUJEJO TISTI KI JIM TA DIETA NI VŠEČ-PA SEJ NE HUJŠAJO ONI:)

DRGAČ ME PA FUL ZANIMA PAR STVARI…ALI JE PRI OH DNEVU TUT ZRAVN SOLATA IN KOS KRUHA? SE LAHKO PRI BELJAKOVINSKEM DNEVU JEJO OCVRTA JAJCA…JZ ZA KOSILO JEM OCVRTA ZA VEČERJO PA KUHANA???

V ENEM TEDNU SM OPAZILA DA SEM SHUJŠALA IN VAGA JE CLO POKAZALA ZA 2 KG JUTRI BO MOJ 14. DAN IMAM PA OBČUTEK KAKOR DA OD TAKRAT NI ŠLO NČ DOL…SE JE VAM KDAJ TO ZGODILO???

Jaz imam tudi jutri 14. dan in sem tudi izgubila 2 kg. Meni se pozna na obrazu, drugje pa ne.

Pri OH dnevu ni solate in kruha, čeprav je pica testo zame enako kot kruh. Jaz sem si na OH dan privoščila zelenjavno pico, čeprav nekateri pravijo, da to ni v redu. Gor sem dala paradižnikovo omako in zelenjavo: malancane, bučke, papriko in gobice.
Jajca pa lahko ješ enkrat ocvrta in enkrat kuhana. Jajca so jajca :)).

Ne bom rekla, da se 100% držim diete. Priznam, da tudi grešim, npr. skoraj vsak dan bela kava, pa tale pica, pa na sadni dan kakšen sendvič s polnozrnato štručko in tuno. Mislim, da je fora ravno v tem, ker jem manj kot prej in ne v tem, da kombiniraš hrano. Ker, če bi hotela res prav kombinirat, bi lahko na proteinski oz. beljakovinski dan jedla vse beljakovine, ne pa tako kot zdaj, ko jih ne smeš mešat. In OH so menda tudi v sadju itd. Vseeno pa upam, da bom zdržala do konca ali pa vsaj toliko, da bom izgubila ene 10 kg, da bom vsaj malo lažje zadihala.

Hej nelly!

Mene pa sam neki zanima v zvezi s to dieto. Ka je nujno da zraven ješ prav solato? Kaj pa npr. vložena paprika? Pa je tud nujno da poješ kos kruha? Pa sorry da najedam še eno vprašanje mam :)) Je nujno da večerjaš? Jaz mam res natrpan urnik tak da večerje sploh nimam navade nikoli jesti? Misliš da bo fajn narobe če večerjo spustim?

Kruh ni nujno potreben, solata je lahko tudi vožena paprika. Večerja je NUJNA!

LEP POZDRAV…
HVALA ZA ODGOVORE…
NO SAM TOK DA VAS OBVESTIM, K ME JE SKRBELO DA NI ŠLO NČ DOL….
PA JE ŠLO JE VAGA POKAZALA ZA KILCO IN POL…SUPER GLEDE NA TO DA TA TEDEN NISEM NČ TRENIRALA KER SM MELA POPOLDNE PREDAVANJA…
HM KAR SE PA TIČE TVOJE VEČERJE…MEN SE JE TUT TO ZGODILO- SEM MELA PREDAVANJE IN NI BLO MOŽNOSTI VEČERJAT PA SM MELA RAVNO ŠKROBNI DAN TKO DA SM SABO VZELA MAKOVKO IN JO POJEDLA, NA OH DAN SM PA SABO VZELA 3 PECIVA-MANJŠA…ZA SADJE ISTO NI PROBLEM…RAZN ZA BELJAKOVINSKI DAN…NEVEM MOGOČE BI BLO PAMETN DA BI SI IZBRALA SIR ALPA JOGURT, ČE NE PA VSAJ KOZARC MLEKA SPIJ…

Ok hvala. Pa še neki me zanima :))) Pri OH dnevu priše da katerokoli drugo slano pecivo. Kaj recimo lahko jem?Pa za večerjo lahko npr. namesto 3-4 kosa peciva raje pojem 4 piškote? Sej to je približno isto ni?

Zdej pa res dost vprašanj :)))

Hvala pa lepo se mejte,
papa

ej sej forum je zato da si med sabo pomagamo tko da so tvoja vprašanja dobrodošla….
ja lahko poješ tudi 4 piškote…
pri oh je pa tko jz v glavnem jem testenine…eni si pa kupjo tisto že narjeno testo za pico in premažejo z kečapom ali pelati ipd….
znanka pa si je sama spekla “domč kruh”….

Ja, komot lahko poješ 4 piškote. Lahko še kakšnega več :)). Lahko tudi npr. 2 ali 3 palačinke z marmelado. Ali pa 3 kepice sladoleda, čeprav je zdaj mrrrrrrzlo.

prosim za odgovor

tudi jaz sem začele s to dieto pa se jo res držim šele en teden pa sem dobila 1kg gor.a se je to mogoče. a se je keri zgodil kaj podobnega.

npr. moj fant pa je v 1 tednu zgubil 4 kg.več kot dovolj.

Mogoče ješ več kot prej? Poješ pri obroku večjo količino hrane kot prej? Si se obakrat tehtala zjutraj, na tešče?

ja vagala sm se ob istem času.

prejle sm zasledila tudi eno na forumu ki ni shujšala ampak je pridobila 1kg.

potem je bilo pod odgovor,da je izgubila že vso vodo,ker je imela prej hitro dieto.

namreč jaz sem 2 meseca po porodu,mogoče pa je šla vsa voda pa pa.

Če še dojiš, te diete ne izvajaj.

Ne vem, kako gre tole z vodo. Vem pa, da hitreje hujšaš, če veliiiiko piješ.

na žalost ne dojim več.mleko vodno in je otrok hujšal,sedaj vse ok.5780kg in 59cm.

kako kaj zdržite vas kaj mika sladkega.

upam da mi bo uspelo ker sm res pretežka me je kar sram teža 92kg in samo 157cm.obupno upam da mi z vašo pomočjo uspe,hvala vam ze v naprej in prosi za kašno spodbudno besedo

hvala,hvala

New Report

Close