Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Dekleta zakaj?????:((

Dekleta zakaj?????:((

Podedovana navezanost, ko se zaljubis? Nekam cudno mi to zveni, vendar ce prav razumem, si hotel reci, da se mocno navezes na puncico svojega ocesa. No, mislim, da nisi edini in da se vsak naveze (that’s what love is all about!)

Glede tvojega strica pa … Obucek imam, da si se odlocil, da mu bos podoben. Podedovana custva … kaka neumnost! Morda sta imela podobno naravo, morda sta bila oba obcutljiva na okolico in notranje sibka, vendar to se ne pomeni, da si delita enako usodo. In ne krivi za to, kar se ti dogaja, gene. Najvecji strokovnjaki si niso na jasnem, kako in kaj glede tega. Menda je se vedno v veljavnosti dogovor, da je clovek zmes 1/3 okolice, 1/3 samodejavnosti, 1/3 genov. Niti ni tako slabo razmerje …

Se nekaj … Ce ti bo kaj pomagalo … Tudi jaz sem zelo obcutljiv in negotov, zato me (se posebej) take stvari z zenskami vrzejo iz tira. Do sedaj se mi je 1x popolnoma zrusil svet zaradi ene … Ampak casa je se dovolj, morda te se ujamem :))

Pomembno je, da se ne predas in se skusas cim vec nauciti in *razumeti* preteklost. Tako je vec ne bos ponovil.

Đejmz je pisal/pisala:
> Zakaj dekleta ne gledate toliko na svoje napake???? Vse vas
> moti pri fantu??? Ste se kdaj vprašale kolikokrat je fant
> mislil na vas???? Kako rad vas je imel??? Kolikokrat je zarad
> tega prejokal???? itd.

Neumna vprasanja, ce mene vprasas … Kaj ti bodo odgovori nanje? Zadosceneje ob ugotovitvi, da so one “talumpe”, ti pa “tapriden”, tisti, ki je delal vse prav, vendar je bil izigran? Sploh ne vem, kaj hoces s temi vprasanji doseci.

> Ne mi govorit da jo bom prizadel in podobno, dekleta bi se
> morala vprašat koliko sploh prizadenejo fanta ko ga pustijo
> pa ne zaradi nekega groznega razloga ampak zaradi
> neresnosti…..

Se nekaj … NE POSPLOSUJ!!

Z deklico sva se zmenila da se bova vse pogovorila. Vsem se zahvaljujem da ste me mogli prenašat in ste mi svetovali in mi je pomagalo! Prosil bi Vas pa še za kakšen nasvet kako bi bilo najboljše da se ji opravičim da sem bil tak in da bi jo rad obdržal. Hvala za vse vaše nasvete!!!!
Lep pozdrav

Heh, zdaj pa ga že serješ?! A ni bila ona tista, ki je imela neke probleme s sabo in te je hotela pustit. Ti jo imaš samo rad in jo ljubiš, zakaj pa bi se ji opravičeval?? Let her do the talking, ti sam poslušaj. Ajd pa viel glück!

Jaz vem da ne bi smel bit zadnji čas tako žalosten in bi se ji rad res opravičil in ji povedal kako rad jo imam. Zagotovo ji nekaj ne more bit všeč na meni an.. mi bo povedla pa se bm poskušal popravit.. Imate kak nasvet????

Đejmz je pisal/pisala:
>
> Jaz vem da ne bi smel bit zadnji čas tako žalosten in bi se
> ji rad res opravičil in ji povedal kako rad jo imam.
Ti samo pazi, da se ne boš samo opravičeval – tudi za njene grehe. 🙂

Je samo človek – tako kot ti.

>Zagotovo
> ji nekaj ne more bit všeč na meni an.. mi bo povedla pa se bm
> poskušal popravit.. Imate kak nasvet????

Misliš, da bo pomagalo opravičilo? Si, kakršen si. Ali je ne moti oz. ji je všeč ali pa ne.

Js ti bom predlagal tist kar je pravzaprav najtežje doseči.
Bodi (ali vsaj kaži) da si samozavesten in sproščen. Bodi pripravljen tudi sam sebe spremeniti, čeprav ne mislim tega da postaneš copata. Hočem to reči: vsak ima svoje slabe lastnosti in drugi jih lažje opazijo kot sami. Če ti bo kakšno omenila, bodi toliko samokritičen in premisli kaj ti pravi. Oceni če je njena kritika opravičena in jo skušaj razumeti.

In še nekaj:
Pazi da je ne bo tvoja ljubezen do nje omejevala!!!

No saj vem, to je lažje govoriti kot se tega držati, ampak poskusi vseeno.
Velik sreče.

ej, simon, točno tisto si povedal, kar bi tudi jaz.

Glavo pokonci Đejmz, in gremo dalje!

Ko se zveza prične rušiti, jo je težko zadržati skupaj. Očitno si opazil, da se bliža konec, pa si skušal preko tega foruma krivdo zvaliti na dekle, potem pa si posplošil kar na vsa dekleta, kot da so vsa enaka. Odgovorov forumovcev si se branil, ker se pač večina ni strinjala s tvojimi nasprotujočimi izjavami. Potem si spoznal, da te debata ne pelje nikamor, pa si si dal dopovedati, da mora biti tudi pri tebi kaj narobe.
NV ti je dal zelo dober napotek. Tudi sam se pridružujem. A to še ne pomeni, da boš zvezo obdržal. Nikar ji ne grozi s kakšnim samomorom, ker to ni način, s katerim jo boš obdržal. Skuliraj se, potem pa se pogovorita o vajini prihodnosti, ne pa o tebi in tvojih napakah in njej in njenih napakah. Če je nimata se razidita. Če jo imata, pa se vzemi v roke, in popravi tisto, kar sam veš, da ti ne velja in ne čakaj, da ti to drugi ali pa predvsem ona pove.
Samomore delajo slabiči, da veš…

LP Jack

Hmm, Jack, ne bi se ravno strinjal s tabo glede tega, da so samomorilci slabiči. Je potrebno kar dosti poguma, da se odločiš za tak radikalen korak. Sicer so pa slabiči tisti, ki na veliko razlagajo kaj si bodo naredili, pa kako bo žal drugim, blablabla. Občudujem pogum tistih, ki kar nič ne govorijo, mogoče pustijo kako pismo in to naredijo. Paradoxalno pa je, da tega poguma ne uporabijo sebi v prid, apmak sebi v škodo :((

Jaz pa mislim da rad izzsiljuješ z samomorom. Če imaš čustvene težave podedovane, bi bilo dobro, če bi pisal na forum psihiatrija in prosil za strokovno mnenje. Morda te pa dekle ne pkliče, ker sta se skregala in je preponosna, da bi poklicala, ali si pa ti. Če jo imaš res rad in ona tebe, bi bilo dobro, da jo pokličeš in se pogovorita ob kakšni pijači v čem je pravzaprav problem. In ne nalagaj ji bremena na srce, kot češ, če me boš pustila, se bom pa ubil. To je izsiljevanje, ki ne koristi ne njej ne tebi. Tudi jaz sem že v življenju mislila na to, ko je bilo hudo, da se bom ubila, pa bo vsega konec in ne zamerim ti, da tako gledaš, samo če se boš malo skušal umiriti in ne boš več tako črnogled, bo drugače. Jaz sem si rekla, da nihče na tem svetu ni toliko vreden, da bi ugasnilo moje življenje zanj. Vsaj kar se tega tiče. Drugače je, če padajo junaki v bitki, ko dajo svoje življenje za svobodo svojega naroda. Nikar ne delaj tega, ker dekle bo živelo naprej, ne maščuj se na tak način, ker njo bodo potolažili, da ni kriva za to in bo živela naprej in po možnosti srečno življenje. Ali res misliš, da si nevreden biti na tem svetu? Če je tako, zakaj pa ti je bilo podarjeno življenje? Mislim, da zato, da ga živiš, pa čeravno je polno grenkih izkušenj.Ne nalagaj si občutka krivde in včasig na vse zakaje ne boš našel pravega odgovora. Tako pač je. Zakaj to, zakaj ono, na ena vprašanja dobiš odgovor, na druga pa tišino, ker dostikrat še sami ne poznamo vseh odgovorov, ampak enostavno tako čutimo in to je vse. Zakaj je tako, pa nihče v resnici ne ve.

Kakor se ti počutiš, tako sliko imajo drugi o tebi. Normalno, da če si zamorjen in depresiven, te nobena ne bo hotela. Ljudje vidijo tvojo “zamorjeno in zafrustrirano dušo”, zato se ob tebi počutijo neprijetno. Sprijazni se z živjenjem in s sabo pa te bodo tudi drugi imeli za čudovitega človeka, kar tudi jaz mislim, da si.

tastar jest sm bil na istm k ti!!!! Tud jest sk hotu it vrabčkm žvižgat zarad pičke!!!
in to takrat k sm mel pogum,takrat k sm bil pijan k prasc. Pa sem se zavedel da ni vredno,da bi zamudil preveč lepga. przadel bi svoje starše k me mata rada,vso družino. Starše spoštujem ker me imata zelo rada in mi data vse kar si zaželim.Stavt grem da maš tud ti ljubeče starše ki ti v mnogih stvareh ustrežeta.
K zdej po 8-ih mescih pomislm kaj sm mislu nardit me kr strese. Zamudu bi čudovito življenje ki pa tko k pr vsakem ni vedn z rozcam postlan. Doma mamo bazen,zdej mi fotr kupuje en hud avto sploh ne veš kok je življenje lep. UPOŠTEVAJ STAR PREGOVOR: ČAS ZACELI VSE RANE!!!!!!!!!
ej model uživi pa mal se skulirej
jurc

OK, to mi bos po vsej verjetnosti zameril, mapak me sploh ne zanima. Dej ustavi se s temi igricami da se bos ubil in take neumnosti. S tem se samo smilis samemu sebi in se nekej brez veze pomilujes. Pac te ne ljubi vec, so what? In zaradi tega je ze brezcutna in brez custev??? Dej please dej… Malo vec casa prezivi ob tem, da se samega sebe malo sprvis v red, kot pa da se cele dneve pomilujes in druge krivis za tvojo nesreco. To je najlazje in to delajo samo slabici. In vedi nekaj… sploh je ne ljubis. Pojma nimas kaj je ljubezen. Ce bi jo res ljubil, cesa takega ne bi nikoli, NIKOLI naredil. Mislis samo nase in kako bo Tebi tezko in bla bla bla, ne pomislis pa niti na to, kako bi bilo njej, ce bi se ti ubil zaradi nje. Ljubezen? Pha! Izsiljevanje, ne pa ljubezen.. In zagotovo to govoris tudi njej. Dej ustavi se ze enkrat smilit se samemu sebi… In to imas v genih. Waw, verjemi, da si isti kot tvoj stric, ja. In zakaj da bi se mogla obvezno pocutut slabo, ce te je pustila, kot je rekla Eva, ki ti je odgovorila zgoraj? Ali je kaj narobe s tem, ce delas kakor mislis, da je zate prav? In ce ji ob tem ni hudo in ne buta z glavo v zid, potem je ze nemoralna???? HALOO, ZBUDITE SE!!!
Sej ne mislit, da sem taki grozen clovek, ker sem te ar tako ostro napadla, ampak ne prenesem, da se ljudje smilijo samim sebi, stalno neki objokujejo, ne prevzamejo nobene odgovornosti za svoje zivljenje in vso krivdo polagajo na druge. Vem ,da je hudo, ko te nekdo pusti, ampak ti bi pa lahko tudi razumel, da vse izjave (bova za vedno skupaj in podobne neumnosti) so izrecene v navalu ljubezni, v trenutku, ko zares tako cutis. A ljudje se spreminjamo in se posebno ko smo mladi se iscemo, se mocno zaljubljamo in se velikokrat odljubljamo in to moras vzeti v zakup! Ni, da so dekleta neresna, saj ko to recejo res mislijo, ampak se spreminjajo, se posebej ce to recejo, ko so mlade!

s tabo je (bila) se toliko casa verjetno samo zaradi tvojih grozenj. SI KDAJ POMISLIL KAKO JE TRPELA ONA??? Sama sem dala to skozi, fant mi je grozil da se bo ubil, ce ga pustim in zdaj ga sovrazim. Svoje napake ne mores popraviti, mislis, da bo “oprosti” ali pa kaj vem kaj odtehtal obcutek, da bo kriva za TVOJO SMRT, ce se ne odrece SVOJI SRECI???

Glej samo na to, da ne bos NIKOLI VEC naredil cesa takega punci!

Jah, ti si pa res revež, če se ti je to zgodil že trikrat. Očitno padaš na napačne.
Jst mislim, da se ti to dogaja samo zato, ker to dopustiš. Nekatere SO takšne, da ko vidijo da jim je tip predan iščejo novo žrtev. Moj nasvet je, da se ne vdaš tako hitro čarom punc. Ej, ne da vas žalim. Moje mnenje pač

Babsy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close