Najdi forum

Dasa + Marija 1 ; pozdrav

Hej!

Vceraj sem bila zgleda se v oblakih pod vtisom lepega vecera.

Ko sem porocala,kako je bilo,sem bila res prav vsem hvalezna za tople misli.
Marija,tako od srca je bilo napisano in tako zivljensko.Prav tako tvoje besede,Dasa. Vsi ste mi dali veliko. Porocilo je pod Poseben dan.
Lep iskren pozdrav Babi

Nič ne de, draga Babi, samo da ti je bilo
lepo in prijetno, vse ostalo je to pot bolj
zanemarljivo kot ne. Ne obremenjuje se
s tem, ker imaš v življenju najbrž prioritetnejše
reči. Lepo se imej in podoživi še kak lep
trenutek tistega lepega večera.

marija (1)

Babi, tvoje besede se vedno dotaknejo mojega srca. Jaz nisem imela takšne sreče z razredničarkami, tudi zrasla sem brez staršev, mame niti poznala nisem. Z medsebojnimi odnosi sem imela dolgo težave in sem jih zavračala.

Prvi topel človek, ki sem ga spoznala je bila tajnica na srednji kemijski, kamor sem hodila in mi je pomagala prebroditi hudo krizo, za kar ji bom vedno hvaležna.
Potem sem imela srečo v službi, kjer sem imela sodelavko-prijateljico z zlatim srcem, sedaj je v pokoju.

Vesela sem, da smo se spoznali takole na forumu. Lepo se imej še naprej. Daša

Dasa,hej!
Vsi nemocni imajo v meni zascitnika,kaj sele otroci.Ti ne bi smeli nikoli vedeti,kaj so strah,fizicno trpljenje in dusevne stiske. Zelo sem hvalezna svojima starsema,da sta mi znala tako mlada nuditi zelo srecna otroska leta.Tu sta bili se noni,ki sta mi znali pokazati vse lepote narave.Ziveli smo skromno,toda v bistvu zelo bogato.
Dasa draga,veseli me,da si imela pravi cas nekoga ob sebi,ki ti je pomagal.Vedno moramo vedeti,da je nekje nekdo,ki je vreden nasega zaupanja.
Le tako naprej!Babi

Draga Babi
Tudi jaz sem spremljala tvoje pisanje te dni in v mislih bila s tabo in tvojimi učenci. Ko me je hčerka registrirala sem pisala in ker nisem zelo vešča dela z računalnikom mi pisanja ni sprejelo. Sedaj ponovno poizkušam, pa bomo videli…
Ne gre!!! Zato bom danes oddala to pisanje s 3 klicaji. Ko pride hči me bo pa naučila.

nona Karolina

O,o,o,o pa saj je šlooooo…..

Nona Karolina,seveda je slooo!Lep pozdrav za morja Babi

New Report

Close