Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Danica Simčič – morda lahko kdo potrdi tole?

Danica Simčič – morda lahko kdo potrdi tole?

Še hujše, je defektologinja. Če sem malce zlobna, bi rekla, da je šla študirat zato, da bi pozdravla sebe.

A mislite da zenski prideta naliti v sluzbo in tako opravljata svojo sluzbo?
Tudi moj oce ga obcasno rad cuka, pa mu gre financno in poslovno za zavidat.

Zinka ze od nekdaj se si mi zdela fuknena…ocitno tudi zivljenja nimas kaj dosti, ker vedno ko pridem, je forum poln tvojih postov. pojdi ven v naravo. ce pa tezko zivis v nasi ljubljani z danico in sloveniji z drnovskom, potem pa naredi uslugo vsem in se preseli cim bolj dalec.

ZENSKA, TI IMAS PRIMITVNE IZJAVE!!!!!!!
NISI MALCE ZLOBNA, AMPAK JAKO PRIMITIVNA!!!!
studij defektologije je drugace zelo zelo tezek studij, moras imeti srce tam. ne zagovarjam vike, zagovarjam obe, ki sta cloveka in to da je dala veliko reprezantanci je najbrz nate zelo slabo vplivalo a ne? si komaj zivela?

Briga ga, ker mu je dolgcas, nima zivljenja in nima druzga poceti, kot da blati druge.

A tukaj ni nobenega moderatorja, da bi takim primitivnim osebam, kot je ‘ja in’ preprečil žaljive izjave na račun drugih forumovcev?

Joj joj, kako smo živčni. Prav imaš, vsak je po svoje trčen. Ali si Ti popolnoma brez tega greha? Če Ti grem tako zelo na živce, vzemi apaurin, preden začneš brati moja pisma ali še bolje, ne beri jih.

Zaradi njenega razmetavnaja z denarjem je trpelo vse mesto, ne samo posamezniki. Kaj vse bi lahko naredili, če bi gospa tovarišica VIka malo bolj gospodarno ravnala s proračunskim denarjem.

Nima smisla preprečevati. Naj pove, kar mu/ji leži na duši, saj smo vendar demokratična država, kje rima vsak pravico glasno povedati svoje mnenje. Jaz se prav zabavam, kako žolčna pisma pišejo tisti, ki se najbolj razburjajo, kako smo drugi primitivni in nesramni.

Natanko tako. Marsikdo od nas je volil Danico, ker ni več hotel Vike. Kdor koli bi bil njen protikandidat, bi zmagal.

In kaj potem?! Tudi jaz imam IQ 140, stara sem 29 let, pa nisem končala faxa in ne vem, če ga bom. Znam pa marsikaj, imam veliko raznih izkušenj in mislim, da se lahko kosam z marsikaterim dipl. nevemkaj.

Pa vzpenjača na grad je bila tudi nujna. Kako poteka študij defektologije pa še predobro vem.

S tem se pa popolnoma strinjam. Hotela sem povedati samo to, da ti študij defektologije pri županovanju ravno toliko pomaga kot, če si gimnazijski maturant, ali pa absolvent…
Drugače je pa Danica vsaj delala kot novinarka, medtem, ko je Vika profesionalna političarka in že vse življenje živi od denarja davkoplačevalcev.

Tomi pisal:
….(bivšega volilca Potočnikove) ….

bi rekla,da je marsikaterega bivšega volilca razočarala in ima vso pravico,da
spremeni mnenje…

Tomi pisal:

..ko bo mesto nekaj miljard v minusu…..

na te miljarde so nas že navadili(ne bi o milijardah državnega pufa)

Tomi pisal:
….Razlika med njima je v tem, da je bila Vika kot operativec primorana vleči nevšečne poteze (ker, če denarja ni, ga ne moreš ….

nikogar ne moreš prisiliti,da stori nekaj kar se mu ne zdi pošteno.V glavnem pa tudi to slišano in ponavljano neštetokrat;ne samo v obravnavani temi.

Mina,Karolina in še kdo:ja pa kaj…,smo narod pijancev ….skritih,prikritih in videnih. Vajina repliciranja pa so polna”če”jev zato je bolje molčati ,saj to pomeni navadno obrekovanje …..

Lep pozdrav

Narod si bo pisal sodbo sam…

Za vse,ki obrekujete Danico Simšič!
Gospa Danica Simšič je bila legitimno izvoljena na županskih volitvah v drugem krogu.Izobrazba pri tem sploh ni bistvena,saj lahko kandidira kdorkoli,ki živi na območju mestne občine Ljublljana.Do sedaj se je gospa Simšič izkazala pri vsakem delu,ki ga je opravljala,če pa se pri županovanju ne bo(v kar pa zelo dvomim),v naslednji mandat ne bo prišla.Ves ta čvek o izobrazbi pa je samo obrekovanje.
Lep pozdrav vsem! Aramis

Uf, kot na bojni črti!
Ja, Aramis, izkazala se je. Sploh pa če si malo starejši, ali pa so ti starejši kaj povedali o njej. Če bi “zgodovina” govorila sama od sebe, bi o tej “pridni” dami
marsikaj slišali – od delanja kariere v novinarstvu, o politični nekajkratni prefarbanosti od kar obstaja Slovenija, do tega, da je hud ekstremist do nekaterih drugače mislečih od sebe. Prav vesela sem, da ni moja županja, saj si jaz predstavljam v tej vlogi osebo, ki občane združuje, ne pa razdvaja na te in one. Žal je bilo v LJ potrebno izmed slabega voliti (morda ?) manj slabo. Pa je uspelo? Dvomim! Ke da vidimo!

Zakaj pa nisi ti kandidiral? Tako sposoben, z izpolnjenimi cilji, strpen, z dokončano izobrazbo, visokim IQjem,…

Trudi!
Preteklost D.S. sploh ni bistvena.Sicer pa imaš prav,prihodnost in njeno županovanje bo pokazalo,kakšna je bila izbira občanov,ki so ji dali svoj glas.
LP,Aramis

Ko izbiraš med dvema kurama težko izbereš boljšo!

Ali Tommy govori o Danici Simčič?

Ali Tommy govori o novi ljubljanski županji, ki sliši na ime Danica Simšič?

hmmmm … le o kateri vedo toliko?

Danica ali Danica … upam, da se bo tudi Tommyu zdanilo in uzrl bo Danico :):))

bzz bzzz

New Report

Close