Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! CHEMTRAILS – Globalen zločin s kemijo v atmosferi

CHEMTRAILS – Globalen zločin s kemijo v atmosferi

Več nas je takih, ki se zgražamo nad temi zločini nad naravo, planetom, pošiljamo in podpisujemo raznorazne peticije, si želimo zaživeti popolnoma eko in v sožitju z naravo ampak ne vemo kako bi še drugače lahko delovali, delamo pač kar lahko v okviru svojih malih možnosti. Osveščamo sebe, okolico, čistimo gozdove, širimo zavest, peticije, ipd.

Večkrat razmišljam kako bi bilo fajn da bi se združili, ustanovili svojo stranko, delovali bolj povezano, saj bi le tako lahko kaj dosegli…

Prvič slišim, da bi pri nas v višinah izvajali kakšne kemične poizkuse. Kako pa delujejo ti CBji in kaj to sploh je oz. kako zgleda?

Res pa je, da je letos nadpovprečno veliko smrti vsaj pri starejši populaciji. Torej njihov načrt deluje. Kaj to pomeni za nas – so gozdni sadeži sploh še užitni, ali se samo zastrupljamo?! Je sadje, zelenjava z vrtov sploh še užitna? 🙁

1.Razmišljaj globalno, deluj lokalno. Vse drugo je bob ob steno.
2.CB-ji so različni, nekaj jih lahko vidiš na You Tube.Vtipkaj: Chembuster.
3.Najboljši indikator je paradižnik, ki mu je aluminij strupen, kot nam.Če začnejo njegovi listi kar naenkrat rjaveti in se zvijati pri odmiranju, pri katerem ne najdeš argumentiranega vzroka(svetujem pregled takih listov pri fitopatologu), je kontaminirano vse. Na žalost.
4.V tujini se dobijo kapljice chembuster. Z njihovim uživanjem se razstrupiš.
5.Uporaba orgonita kot obeska ali kot zaščite v prostoru, kjer prebivaš, transformira negativno DOR energijo prostora in tvojega telesa v POR, ali pozitivno življenjsko energijo.

Če želiš videti CB in demonstracijo njegove učinkovitosti v živo, si vabljena k nam domov na kavo.

LP

Miran Vučko

Preberite novo temo MOJA DONACIJA.

Na vsako zastavljeno vprašanje vam bom z veseljem odgovoril.

Trenutno intenzivno delam na projektu očiščenja telesa strupov, ki so sestavni del coctaila iz Chemtrailov. Ti strupi so že prisotni v zraku in rastlinah…
Projekt ne bazira na ortodoksnih znanjih in fizikalni znanosti, ki je materialno omejena, neučinkovita in v lasti tistih, ki počenjajo zločine, je pa dokazljivo učinkovit.

LP

Miran Vučko

Uspel sem dokončati projekt učinkovitih frekvenc DETOX CHEMTRAIL. Po potrebi ga predvajamo v dveh sekvencah po 5o minut na zvočnike, pri jakosti vsaj 40 decibelov.
Na ta način med drugim tudi vzpodbudimo organe in telesne sisteme tako, da eliminirajo vse toksine, ki jih zaužijemo z vodo, hrano ali pa absorbiramo z vdihavanjem kontaminiranega zraka.

LP

Miran Vučko

Evo danes so letala spet množično preletavala nebo in ga prekrila z belo kopreno :::(((

V današnji zločinski “akciji” so v atmosfero spustili toliko strupov, da se upravičeno sprašujem, kaj bo z otroci, ljudmi, živalmi in rastlinami, ko se vsa ta svinjarija spusti proti zemlji…

Miran Vučko

Chembuster sem naredila in postavila pred enim tednom. Rezultati so presenetljivi.
Mama je bila najbolj vesela, ker je v štirih dneh pobrala za dno pokrito samokolnico
odpadlih jabolk, drugače je bila samokolnica polna v dveh dneh. Tudi listje na obolelih
drevesih manj odpada. Kar pa jo najbolj veseli, da se zlovešči črni oblaki razgrajujejo, ker zna že sama uporabljat Chembuster.

lp

Č e s t i t a m !!!

Pri meni sta stari jablani, ki so jih nameravali že posekati, ponovno “oživeli”, polni sta plodov po nekaj letih hiranja…

Opišite še druga svoja opažanja sprememb v okolju, ki jih boste že v kratkem opazila.
Z veseljem bom z vami podelil tudi svoje izkušnje.

LP

Miran Vučko

Tudi pri meni je crkujoča češnja spet oživela, čeprav je bila že za posekati. Prav to je prepričalo tudi mojo priletno teto (78 let), ki je sicer z velikim nezaupanjem gledala moje ustvarjanje s poliestrom. Ta gospa je zelo prizemljena in se je ne da kar nekaj »nateg…ti«. Jaz sem ji kazala odprtine na nebu, kar jo je nedvomno precej pretreslo, vendar si je še vedno mislila: »Ma neeeee, to ni možno!« Potem pa se je »zgodila« ta češnja! To je pa zaleglo in si je nemudoma zagotovila, da sem ji podarila nekaj »potičk« za v stanovanje.

Danes dopoldne se na nebu nikakor ni hotelo nič zgoditi…samo oblaki…zato sem ročno zgrabila cevi in jih pričela vrteti v obratni smeri urinega kazalca, kot je svetoval Miran…lej ga zlomka! V roku 15 minut se je zjasnilo. Krasno! Tole bom imela namesto aerobike. Vučko je res stručko! Ne meni se za nejeverneže, ki na svoji strani nimajo ničesar drugega kot kopico strupenih pripomb, argumenta pa nobenega. Tako je vedno, ko se pojavlja kaj novega. Skozi to so šli mnogi pionirji, ki so svetu kaj prispevali…n.pr. Dr. Reich, dr. Ruth Down, Pasteur, dr. Adams…oh preveč jih je! Vsi so kasirali posmeh, celo preganjanje in nekateri smrt. No, in nekatere so celo skurili…ane! To isto mi je v šali zagrozil moj sosed, ki je opazoval nastajanje odprtine v oblakih…he, he!

LP Meta

Pravkar imate priložnost opazovati na nebu kombinacijo naravne in “umetne”, kemične nevihte z bliskanjem. Pri kemičnem bliskanju ni grmenja, val svetlobe pa se širi čez celotno nebo. Periodično. To je elektro-kemična reakcija strupenih snovi iz Chemtrailov, ki umetno proizvaja ozon ali O3.Naslednja faza bo faza pretvorbe toplotne energije preko elektrokemične, ki se trenutno odvija, v infrardečo svetlobo. Infrardeča svetloba se bo sprostila v vesolje, nakar nas čaka hladno jutro in ekstremno nizka temperatura, predvidoma okrog 14-15 stopinj celzija. To bo povzročilo pri občutljivih ljudeh padec imunskega sistema, asthmatične napade, glavobole, dovzetnost na infekcije… Najhuje bodo prizadeti majhni otroci, starejši ljudje in bolniki s kardiovaskularnimi težavami in obolenji.

LP

Miran Vučko

Po današnjem dnevu nebo proti Gorenjski izgleda, kot njihove zločinske duše: UMAZANO!

LP

Miran Vučko

Živjo

Takole so včeraj spet krožili po nebu, ni preveč jasna fotka, samo bistvo se vidi

[img]http://www.shrani.si/f/2v/X8/DhXpQl7/alenka-001.jpg[/img]

spet mi nihče ni verjel, da so to chemtraili, neeeeee to so čisto navadne črte, ki se vlečejo za potniškimi letali [img]http://www.cosgan.de/images/midi/boese/g015.gif[/img]

kako je lohk folk tok naiven no grrrrrr

Danes spet veliko akcije v zraku.

V Ljubljani je bil zrak kar precej hladnejši kot v bližini Polhovega gradca. Tudi bolj črno v LJ, napram lepem sončnem vremenu v PG. Zgleda da Cloudbuster na tistem koncu res deluje.
Žal pa je bil v Dvoru tako slab zrak, da sem mogla s kolesom obrniti in se vrniti.

Predvidevam, da je zaradi Cloudbusterja povečana aktivnost letal in zato posledično tako slab zrak, zaradi večih preletov. 🙁

Ne, ni povečane dejavnosti zaradi CB-ja. Danes so mrežili cel dan čez celotno nebo zato, da sedaj, ko to pišem, s pomočjo HAARPa sprožajo reakcijo, ki jo lahko vidite kot bliske brez grmenja. Opazujem jih proti severu: Ljubljani, Gorenjski… Zjutraj bo tam prekleto hladno….

Ne bodo letala Chemtrail zaradi CBjev na svoji dolgi poti usmerjala pozornost in “pojačano” delovala na lokalnem področju, saj tega tudi tehnično ne zmorejo izvesti.

LP

Miran Vučko

alenkapi,

nima smisla ljudem, ki bežijo od resnice in je nočejo niti videti, karkoli kazati ali pa dopovedovati.

Poizkušajte biti do njih strpni in razumevajoči. V debato se spustite le, če se kdorkoli v vaši bližini prvi oglasi in omeni Chemtraile.

Tako vam bo veliko lažje, pa še izpostavljali se ne boste neprijetnostim.

LP

Miran Vučko

V sosednji Hrvaški že precej ljudi čaka na svoje CB-je, ki jim jih bova z gospo Meto pomagala izdelovati in jih bova naučila pravilnega rokovanja z njimi.

Tam so ljudje drugačni in se razen redkih posameznikov ne vedejo kot noji…

LP

Miran Vučko

Obvestilo in zahvala:

odkar sem po navodilih g. Mirana na svojem CB “zasukala” vseh šest bakrenih cevi, DO DVA KILOMETRA naokrog ni nobene megle!!!! Kar verjeti ne morem… Sedaj se v domačem okolju nič več ne bojim virusov in toksinov, ki jim je megla dom.

Iskrena hvala!

Sri Yantra

??? Kaj si dovolite??? Tako nesramno, zlobno in vsepovprek okaraktizirati ljudi? Ph, pa tak “razsvetljenec” – vsak osnovne kulture se naučite!

??? Kaj si dovolite??? Tako nesramno, zlobno in vsepovprek okaraktizirati ljudi? Ph, pa tak “razsvetljenec” – vsak osnovne kulture se naučite![/quote]

Ja, madonca, le kakšne duše pa imajo po vaše zločinci, ki “serjejo” svoje strupe po nebu od Gorenjske do Ljubljane? Pa ne, da zagovarjate chemtraile?

Očitno ste zaradi pomanjkanja radosti in ljubezni v svojem življenju prenapeta, pa si napačno razlagate, kar je g.Vučko napisal.

Njegovo pisanje ni naperjeno proti ljudem in naravi, kar je razbrati iz vseh njegovih postov.

Prizadeta? Neupravičeno.

Ja, se strinjam z vami, radovedna š.!

Tisti, ki ne spremljajo te teme o globalnem zločinu, si lahko kaj hitro narobe prevedejo napisano. In to se je tokrat na žalost tudi zgodilo.

Škoda.

New Report

Close