Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina cena sterilizacije mačke

cena sterilizacije mačke

Hvala Irenne… <3

Naty81, si potem peljala kaj k temu veterinarju?

Hvala za kontakt!

Pozdravljeni.

Ker bi tudi mi radi dali sterilizirat muco, me zanima ali se ta gospod iz Hoč še ukvarja z tem in za kakšno ceno?

Lp

Sem ga kontaktirala pred kratkim, pa pravi, da ne 🙁

ali bi vas lahko prosila za veterinarjev kontakt. hvala in lep pozdrav

V tej temi ga imaš, poišči malo. Ampak meni je rekel, da ne dela več. Itak ne vem, kdo je bil tako “pameten”, da je šel njegovo telefonsko javno objavljat…zna bit, da ravno zaradi tega več ne dela. Pitaj boga.

Mislim, da so cene sterilizacije mačk pretirano drage. S tem služijo v glavnini veterinarji. V kolikor bi VURS oz. država delno krila strošek le-tega sem prepričana, da bi bila zavetišča manj polna, kot pa so sedaj.

Upam, da se bo kdo zamislil nad tem in primerno ukrepal. Lahko bi naredili kakšno akcijo s cenami….

se povsem strinjam cene so absolutno previsoke glede na strošek ki ga s tem imajo in vložen čas 10 ali 5 minut.

Pretiravat spet zdaj ni treba. Ni dela za 5 ali 10 min. Najprej da stehtaš žival, ji odmeriš pravilno dozo narkotika, uspavaš, pripraviš inštrumente. Jaz osebno dam raje 20 eur več pa vem, da je dobro narejeno kot manj pa se šivi zagnojijo in je mačka 3 dni zadeta.

Ko ste pa že pri cenah. Koliko pa je “režijska ura” veterinarja + stroški in koliko časa traja poseg. Ali ti na koncu dajo “garancijo” da bo s tvojim ljubljenčkom vse v redu in bo preživel?

Kaj v primeru, da žival pogine? Ti izplačajo odškodnino?

Nihče ti ne da garancije in nobene odškodnine ne dobiš.

[PoZDRAVLJENI!
Zanima me ker pišem na ta spletni naslov ampak mi meče meil da nslov ni tapravi.Ali imaste vi mogoče njihovo te. št kjer bi jih bilo možno kontaktirat?

uote=Kimi30]Jaz sem lih par dni nazaj plačal “samo” 35 € pri veterinarju,ki je sicer že upokojen,ampak ima doma pravo mini ambulanto in takšne posege dela v posebni sobici,ki je samo in zgolj temu namenjena!Cena je pa tako nizka zato,ker ta človek to počne povsem neprofitno,saj tistih 35€ porabi za nabavo zdravil in opreme za takšne ter drugačne posege.Je pa to v okolici MB-ja:)
Če želi kdo kontakt,mi lahko piše na:[email protected][/quote]

Smo že povedali, da gospod več ne dela.

Tko bom rek veterinarji ratali požrešni,kao zašitniki živali. Samo tej ko je donos denarja sram jih nej bo cigani eni

Klinika Tristokosmatih v lj ma popust 94€ znizan na 50€

se strinjam s previdom glede cen storitev, v večini to niso nikakršni ljubitelji živali ampak požrešneži denarja, stroitve bi bile komot pol nižje, če samo pogledate ceno cepljenja proti skelini kjer cepivo samo stane manj kot dva evra.

Nekako morajo preživeti in močno upam, da tudi bodo. Če se pogleda na Bizi, večina nima nekih bajnih dobičkov.
Za moje pojme najboljša veterina v mestnem logu ima celo ogromno izgube. Samo upam, da ne bodo propadli, ker imam potem en velik problem 🙁 Mogoče sem res naivna, ampak nič ne bi imela proti, da bi cene še zvišali, da bi bili le še dolgo na voljo mojim degujem.
Kako smo si različni…

Jaz ko bom meo kako muco, ki jo bo potrebno sterilizirati/kastrirati, peljem absolutno na Madžarsko. Cene v Sloveniji so pretirane. Pa naj reče, kar kdo hoče.

Noben ne bo nič rekel, sam da pelješ, to je važno. Sicer nimam pojma, koliko so strokovni tam, upam, da so.

New Report

Close